Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Енергійний і активний місяць, енергії буде багато і стримувати її буде складно. У загальних трендах вказівки на конфлікти і агресію, але для Овнів в гороскопі на вересень – це вказівки на безсоння, нервовість, запальність, а скандалів може і не бути, хіба що через гроші або непередбачені витрати \ покупки. Але все ж, обережніше з дружбою і фінансами, особливо фінансами. Багато новин та інформації про партнерів і ворогів. Багато робочої суєти, завдань, поїздок. Середньостроковий період впливає на підтримку від інших людей, спонсорство, заробітки за рахунок інших і посилення сексуальності. І ще один середньостроковий період, що повторюється, активності в дружбі і суспільстві. Із закінченням серпня і приходом вересня життя прискориться.

Період застою, переоцінки, повернення старого в питаннях кар’єри і досягнень, поваги з 18 квітня по 6 вересня, період був фоновий. З 29 червня по 6 вересня інтелектуальний тонус, багато творчих ідей, гарний час для інтелектуальної творчості, письменства, а можна дізнатися більше про улюблених і дітей, розвагах і захоплення, а ще вивчити нове! З 18 липня по 6 жовтня час зміцнювати і розбудовувати фінансову сферу, джерела збагачень, матеріальні та фінансові накопичення, а так само кар’єру і репутацію, свій статус і професію, повагу суспільства до Вас. З 7 серпня по 9 вересня більше уваги відносинам і партнерам, компромісів, романтики. З 13 серпня по 10 вересня більше енергії для досягнень і кар’єри, але і скандалів з керівництвом або з-за честолюбства. З 30 серпня по 23 вересня час змінювати свій психологічний стан, психіку, фінансову сферу, борги, підтримку, сексуальність, кар’єру, цілі.

Відкриває період у вересні з 5 по 12 число, буде штовхати Вас до скандалів з партнерами, ворогами, боржниками, кредиторами. А може просто буде більше поспішності з цими людьми, витрат, розтрат грошей на свої бажання. Потрібно бути обережніше, особливо якщо є небезпека скандалів через виплати, боргів, спадщини, спонсорства. Намагайтеся багато не витрачати, це один з 2х періодів вказує на витрати в цьому місяці.

Готуйтеся багато працювати, оновити і знайти нові знання і навички в роботі, нові проекти, спілкування з клієнтами і співробітниками, відрядження з 6 по 21 вересня.

Обережніше з польотом фантазії, духовними питаннями і фанатизмом, звалюванням проблем на інших людей і здоров’ям з 6 по 9 вересня.

З 9 вересня по 31 жовтня, а потім повторення в кінці осені-зими, період підсилює Вашу схильність жити за рахунок інших, можливостей домовлятися про матеріальну підтримку, фінансах, спонсорської допомоги. Час обговорити борги з боржниками і кредиторами, знайти компроміси. Приділіть увагу спадку, аліментам і подібному. Посилиться Ваш еротизм.

Не робіть дурних покупок з 9 по 15 вересня, хоча бажання буде величезним, обдумані покупки раптово можете зробити, але остерігайтеся великих витрат. Не беріть в борг і не давайте в ці дні. В загальному гороскопі вказівки на конфлікти з партнерами через егоїзм, несподівані розриви відносин і набуття нових, романи – це може бути і у Овнів, посилитися сексуальність.

З 9 по 13 вересня у Вас буде багато сили волі для вирішення питань кар’єри та роботи, здоров’я і поваги, проектів. Час для позбавлення від тягаря, оновлень, трансформацій. Можна робити операції.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік дуже насичений на різні події, фінансові, відносини, кар’єру, навчання, роботу, відрядження, новини. Найбільший акцент на роботу і здоров’я. Час брати на себе нові обов’язки або нову роботу, щось нове на роботі. Зайнятися своїм здоров’ям.

З 11 вересня по 15 листопада повторення періоду, який був з 16 травня по 13 серпня. Ви станете більш публічними, більше часу проводити з друзями, бути на публіці. Активність в реалізації планів і плануванні. Хороші дні оновити дружбу і плани, реалізувати дружні ідеї, очолити коло спілкування. Але будуть і конфліктні дні.

Перші конфліктні дні в дружбі і в цілому, в загальному гороскопі вказівки на конфлікти і травми, агресію і для Овнів це «підходить» – з 11 по 24 (максимум 27) вересня. Бійтеся конфліктів з друзями і фінансових втрат, конфліктів в суспільстві через своїх цінностей. Зросте Ваша поспішність, агресивність, сексуальність і нетерплячість в ці дні. Можуть бути травми.

З 21 вересня по 10 жовтня багато спілкування, інформації про партнерів, коханих, ворогів. Ефективні дні для обговорення угод і питань відносин, партнерства. Розібратися в партнерах і ворогах, показати їм свої знання і набути нових щодо них. Особливо з 19 вересня по 1 жовтня.

23 вересня буде важливий пік для Овнів, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це дні бажань, емоцій, в перші дні піку з 24 по 27 (28) вересня, можливих, розчарувань в собі і оточуючих. Час зрозуміти себе і партнерів. Найбільший акцент буде на Вас, у Вашому житті, прагненнях і бажаннях. Підводьте підсумки, розбирайтеся з тим, що Вас хвилює. Завершуйте щось важливе в своєму житті або переводьте на новий рівень. По більшій мірі пік буде негативним, дії варто відкласти і не поспішайте у відносинах і професії.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Овна

З 5 по 24 (27) чреда конфліктних, розтратна, але дуже енергійних періодів.

З 6 по 21 вересня – робота і навчання про роботу і здоров’я.

З 9 вересня по 31 жовтня – життя за рахунок інших.

9 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

З 11 вересня до 15 листопада – активніше в дружбі і соціумі.

З 21 вересня по 10 жовтня – інформація про партнерів і ворогів.

23 вересня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – завершення, акцент на Вас і в меншій мірі на відносинах.

Гороскоп опублікований 4.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,533