Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


Буде занепад сил, тому складне на травень і червень не плануйте. У цьому місяці особливо важливих вказівок для Овнів в гороскопі немає. Лише два важливих періоду з маси вказівок в гороскопі. Перший дасть переоцінку відносин і фінансової сфери. Другий дасть інформацію про сімейній сфері. Решта будуть менш важливі, тому відпочивайте і розвивайтеся духовно.

З 30 березня активний період суспільстві, реалізуйте плани і бажання в дружбі і суспільстві по 13 травня. З 3 квітня по 7 серпня спілкування, угоди, можливі поверхневі романи, нові знайомства. З 27 квітня по 11 травня інформація про багатство. З 29 квітня по 25 травня обережніше з любовними романами і таємними інтригами.

З 3 по 6 травня проводьте важливі переговори ділові, своїми знаннями можете заробити, показати себе клієнтам.

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації. Акцент на доходи і витрати, виплати, спадок, кредити, інвестиції. У цьому отримаєте важливі новини і можете отримати результати, прийняти рішення що робити, завершувати або продовжувати.

З 11 по 28 травня багато спілкування, поїздок, новин, знайомств, переговорів. Але угоди і договору, дорогі покупки і великі витрати краще не робити. Нові знайомства навряд чи переростуть в серйозні стосунки.

З 13 по 17 травня використовуйте силу волі для дій в кар’єрі, досягнення цілей, репутації, фінансах, можете позбавлятися або відроджувати в цьому.

З 13 травня по 25 червня для всього Зодіаку і для Овнів (Овнам в гороскопі період буде сильніше, ніж деяким знакам) період затримок, повернень, переоцінки у відносинах і багатстві. А ще будуть незадовільними нові починання в відносинах і багатстві. Відкладіть нові дорогі покупки, інвестиції, укладання договорів або іншого з метою збагачення до середини липня, мінімум до 25 червня. Відкладіть початок нових відносин, нового етапу у відносинах (будь-яких), тому що нове в цьому не дасть результатів або занадто пізно будуть результати. Поверніться до старих відносин, щоб розірвати їх остаточно або відродити.

З 13 травня по 26 червня період дасть активність духовну, енергію для духовного зростання, займіться духовним розвитком. Але ще період дасть енергію для таємниць, таємних вчинків, бажань, таємна активності, яку інші не бачитимуть. Наодинці у Вас буде більше енергії, ніж на публіці і самі більше зможете зробити (особливо духовного або таємного). Допомагайте таємно іншим людям. Захищайте свої таємниці і розвивайте їх. Розвивайте свою духовність.

З 15 по 19 травня сприятливий тренд для збагачення і кар’єри, професії, статусу.

З 20 по 24 травня сприятливий тренд для зміцнення дружби і суспільного становища.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, пік дасть можливість для нового і можливість зміцнити старе. Можна починати нове навчання, нові поїздки і відрядження. Можна починати або відроджувати старі знайомства і переговори, угоди. Але договору офіційні не треба робити і нові знайомства навряд чи будуть корисні в майбутньому. А ось старі знайомства постарайтеся укріпити.

З 28 травня по 5 серпня тривалий період в цьому році для інформації по сімейній сфері. Дізнаєтеся нове, а з 18 червня по 12 липня повторно можете і переробити. Документи, переговори, дізнаватися про рідних і нерухомості. Але купувати нерухомість до 12 липня не варто. Можете обговорити ремонти, переїзди, переоцінити свої ідеї і знання на ці питання. Спілкуйтеся більше з рідними.

З 31 травня по 13 червня конфліктний тренд, для Овнів конфлікти можуть бути таємними і тому не помітними, але треба бути обережніше. Бережіть своє здоров’я і таємниці.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і новини, акцент на багатство і борги.

З 11 по 28 травня – спілкування і навчання.

З 13 травня по 25 червня – переоцінка, затримка, повернення в стосунках і багатстві.

З 13 травня по 26 червня – духовні сили і енергія для таємниць.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на навчання, новини, поїздки.

З 28 травня по 5 серпня – вивчайте сімейну сферу і спілкуйтеся з рідними.

Гороскоп опублікований 4 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,393