Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Проблемні тренди тільки на початку місяця, потрібно бути обережніше з кар’єрою і репутацією, особистими відносинами і діловими, є ймовірність матеріальних і фінансових втрат або прикрощів. З другої декади тільки сприятливі тренди. Багато важливих і сприятливих вказівок, періодів, що впливають на матеріальне і фінансове. Гороскоп дасть Овнам активний період для сімейної сфери, відносин з рідними і дій з нерухомістю. Ефективний період для навчання, нових і старих знайомство, поїздок. Повторення хорошого тренда для душевного розвитку і кар’єри. Місяць хороший, в гороскопі червня буде більше негативу.

З 31 березня по 16 травня енергія і активність для спілкування і навчання, поїздок, конфліктів зі знайомими. З 17 квітня по 6 травня інтелектуальний тонус, важливі новини, можливість навчатися і пізнавати більше. З 20 квітня по 15 травня харизма, активність у відносинах, можливість змінити імідж, невелике поліпшення фінансових питань.

З 3 по 8 травня може бути неуважність, в бажаннях і діях швидко будете заводитися і швидко будете втомлюватися. Є ймовірність конфліктів з оточуючими, остерігайтеся з’ясування ситуацій, судів або важливих переговорів.

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, принесе новини, нові події або нові бажання і починання. Приділіть увагу своїм багатству, джерелами доходів, цінностям. Можна починати нові проекти, подумати про додаткову роботу або пошуку нової роботи. Займіться своїми депозитами і дізнайтеся нове про них. Гарний час змінювати свої цінності, чим дорожите, починати щось колекціонувати або духовні цінності. Здоров’я має покращитися.

З 6 по 21 травня можливість збагатитися за рахунок роботи та знань, використовуйте інформацію для заробітків, дізнавайтеся про нові можливості заробити, вчіться, проходьте курси. Займіться своїм багатством і накопиченнями, дізнавайтеся про це більше. Оновлення інформацію за джерелами доходів, плануйте, аналізуйте.

З 6 по 9 травня можуть бути прикрості у відносинах, любові, діловому співробітництві, можуть бути обмеження і засмучення у фінансах, заробітках. Намагайтеся в ці дні не порушувати правила і домовленості, берегти репутацію, гроші і відносини.

З 8 по 11 травня два тренди, хороший і поганий, обидва будуть впливати на фінанси і відносини. Хороший – можливість для судових питань, пошуку підтримки і наставників, більше оптимізму і харизми, можливість заробити або добре відпочити. Поганий – ревнощі і образливість, конфлікти в особистих і ділових відносинах, готовність до кардинальних вчинків у відносинах, змін, можливі фінансові та матеріальні втрати.

З 9 по 13 травня хороший тренд для збагачення і кар’єри. Покажіть свої переваги керівництву. Зміцнюйте свої джерела доходів, укладайте важливі угоди.

З 12 по 16 травня ще один хороший тренд для збагачення і кар’єри. Буде багато сили волі, готовності до кардинальних змін, сили для позбавлення, поновлення. Натисніть на підлеглих або керівництво, вимагайте більшого. Тренд хороший для змін в професії, накопичення. Можна витратити надлишки або конвертувати накопичене.

З 15 травня по 9 червня період збагачення, здійснення покупок, легше буде заробляти гроші і легше витрачати їх, хоча є можливість накопичити. Це хороший період і будуть хороші тренди для збагачення, хоча під час одного із трендів можете вирішити витратити накопичене. Оновіть свої ділові зв’язки, з клієнтами, з керівництвом, з тими, хто допомагав або може допомогти в майбутньому. Є ймовірність корисливих відносин. Використовуйте чарівність і харизму для збагачення.
З 15 травня по 19 липня (30 липня максимум) повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня, сприятливого тренду, результативного якщо діяти. Потрібно працювати і використовувати можливості, інтуїцію, концентруватися на чомусь одному (одній меті \ бажанні, максимум на парі, але не розпорошуватися), намагатися все структурувати і глибоко розуміти, планувати на пару кроків в перед. Він буде мати сильний вплив на Вашу кар’єру, статус, професію, досягнення, таємниці, релігію, здоров’я, містичне і духовне. Зміцнюйте і структуруйте свої таємниці і лікуєте приховані захворювання і хронічні, займіться своєю вірою. У кар’єрі і статус, досягнення, використовуйте інтуїцію і нові можливості, розширюйте межі існуючого. Наприклад, замість участі в конкурсі на щось одне, спробуйте взяти участь на кілька. У кар’єрі розширюйте свої шляхи. Але при цьому намагайтеся не перестаратися, можна бігти за 1 або за 2 зайцями, але не за стадом. Тренд гармонізує Ваш духовний світ. Можна відпочивати протягом тренда, якщо потрібно, відправитися кудись, втекти від інших.

З 16 травня по 2 червня період принесе активність в сімейній сфері, ймовірно конфліктність (особливо з середини червня), тиск на рідних і від рідних, бажання змін будинку. Під час цього періоду Овни будуть більш палкі і конфліктні, не тільки в родині, а з всіма. До середини червня є можливість зробити ремонт в будинку, доробити розпочатий, але не починати новий. З середини червня, навпаки, потрібно бути обережніше, гороскоп вказує на конфлікти і руйнування. До середини червня відстоюйте свої бажання і свою репутацію в будинку, покажіть хто головний.

З 17 по 20 травня нейтральний тренд, швидкий, несподіваний, зміни. Акцент на відносини і фінанси з матеріальним, особливо фінансово-матеріальне. Здійснення покупок або розтрати, можливість заробити або втратити. Нова любов або розрив відносин.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, під час піку посилення трендів, прийняття рішень, важливі новини, кульмінації, можливість розібратися в цікавому і усвідомити. Хороші дні для психологічного розвитку, позбутися від криз. Буде посилена зацікавленість в сексі. Розбирайтеся з боргами, спадщиною, кредитами. Обговорюйте боргові питання з боржниками і кредиторами. Приймайте рішення фінансові та матеріальні.

З 20 по 23 травня багато спілкування і можливості показати себе, приділіть увагу і енергію для навчання, фінансів, цікавтеся заробітками.

З 21 травня по 4 червня період багатий на новини, поїздки, спілкування і навчання. Гарний час для навчання чомусь корисному і практичному. Можуть бути поїздки. Оновлюйте свої зв’язки, контакти, знаходьте нові.

З 30 травня по 2 червня тренд хороший для фінансів, збагачення, відносин і кар’єри. Особливо хороший для ділових відносин, важливих договорів, спілкування з керівництвом, інвестицій в репутацію (професію) або заробітків від репутації (професії). Зміцнюйте свою репутацію, відносини особисті і особливо ділові, оформляйте офіційні документи, зміцнюйте матеріальну і фінансові сфери. Можна здійснювати варті покупки і довгострокові інвестиції.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на матеріальне і фінансове.

З 6 по 21 травня – інформація для збагачення і про джерела доходів.

З 15 травня по 9 червня – збагачуйтесь.

З 15 травня по 19 липня – відпочивайте, розвивайте духовний світ, професію і репутацію.

З 16 травня по 2 липня – активність в будинку, конфліктність з усіма.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на боргах, доходи.

З 21 травня по 4 червня – вчіться.

Гороскоп опублікований 03.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,176