Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


У січні буде кульмінація, рішення, у Овнів в сімейній сфері і кар’єрі, досягненнях і цілях. Гороскоп багатий на різні тренди, але все найскладніше з середини січня до кінця місяця. Багато періодів, період енергійності і поновлення філософії, період секретів і таємних відносин, багато різної інформації від кар’єри і цілей до друзів і суспільства. Дуже насичений місяць, з середини січня краще вирушати на відпочинок, кінець січня конфліктний.

З 19 грудня нейтральний тренд, але сильний і Овнам більше ймовірності на негативізм (прикрощів, втрат, проблем), тренд змінює, зміцнює або усуває, впливає на життя в цілому, сильно на кар’єру і статус, цілі по 9 лютого або кінець лютого. З 20 грудня публічність, оновлень відносин з друзями і взаємин із суспільством по 13 січня. З 29 грудня інформація, спілкування, знання для кар’єри і статусу по 16 січня.

З 1 по 4 січня дні для важливих переговорів, угод, торгівлі, різного спілкування і навчання, поїздок – це буде сприятливим і дасть можливість для кар’єри і статусу, досягнення цілей, професійного розвитку.

З 3 січня по 16 лютого додасться сил і енергійності, вітальності. Більше ідей і бажань. Більше і швидше будете їх реалізовувати, цілком ймовірно, що не всі доведете до кінця, але багато почнете. В кінці січня є небезпека розпилення в бажаннях і ідеях. Крім цього період дасть енергію для відстоювання своїх знань, навчання інших. Буде енергія і бажання навчатися самим, час розширювати свої знання, вивчати масштабне і складне, розширювати свої горизонти. Оновите свою філософію і ідеали. Продвигайте свої ідеї, відстоюйте свої ідеї. Якщо Ви релігійна людина, то ймовірно більше себе будете присвячувати релігії. В кінці місяця цей період може дати проблеми, сильні конфлікти або фрустрації.

З 7 по 13 січня покажіть свої знання керівництву, клієнтам, контактам від яких залежить Ваша репутація і кар’єра. Цей же тренд дає енергію для отримання нових знань, які стануть в нагоді для кар’єри і репутації. Багато новин про кар’єру і репутації.

Пік 10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік нейтральний, але в гороскопі для Овнів може бути негативним. Пік дає результати, усвідомлення, кульмінації. Його негативізм полягає в тому, що він може дати Овнам розчарування, засмучення, обмеження, втрати. Найбільше вплив піку на Вашу сім’ю, рідних, нерухомість, кар’єру, досягнення, репутацію, цілі в житті, нагороди. Але все ж, постарайтеся нічого не втратити, докладіть зусиль для зміцнення і стабілізації. Проблеми можуть бути кардинальними, руйнівними, особливо для слабкого в Вашому житті. Це дуже емоційні дні.

З 13 січня по 7 лютого відпочивайте, побудьте наодинці з собою, їдьте подалі від усіх або хоча б більше часу проводьте на самоті. Самота дасть Вам гармонію, душевний спокій. Цей період сприятливо впливає на душу, умиротворення, душевну гармонію. Він хороший для таємних відносин, любовних таємних зв’язків, ділових секретних переговорів і домовленостей. Можете вирушати на відпочинок. Тільки в кінці січня один негативний тренд.

З 16 січня по 3 лютого товариськість, інформація про друзів і колективи, спільнотах і суспільстві. Оновлюйте свої контакти з друзями. Цікавтеся політикою, громадськими активностями, клубами в які хочете вступити. Виступайте на публіці, спілкуйтеся з публікою. Обдумуйте свої плани на майбутнє, плануйте свої ідеї і сумісні проекти.

З 21 по 25 січня остерігайтеся непередбачених витрат, хвастощів своїм достатком перед суспільством. У ці дні можете втратити матеріальні цінності.

З 23 по 30 січня дуже конфліктний період, посилення витрат і матеріальних втрат, багато егоїзму, дуже сильна влюбливість і образливість. Обережніше з таємними любовними романами і таємними конфліктами. Намагайтеся менше диктувати свою волю і ідеологію іншим. Намагайтеся менше витрачати гроші на не обдумані ідеї та бажання. Обережніше з сексуальними бажаннями.

З 25 по 31 січня ще один конфліктний тренд, але конфлікти через ідеї і бажання, мрії. Буде неуважність в бажаннях і ідеях, може бути лінь або надмірна активність, але складно концентруватися на чомусь одному конкретному. Легко будете починати і кидати бажане. Намагайтеся не братися за масштабні проекти. Обережніше з обіцянками і бажаннями.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нові плани на майбутнє, нові бажання, початок дій. Але цей пік теж негативний, він дуже поспішний, може бути руйнівним. Намагайтеся обмірковувати свої дії і бажання. Великий акцент на дружбу, плани на майбутнє, дії в колективах. Можете зруйнувати дружбу або свої плани, порушити громадський порядок – це дасть свободу від тягаря. Але можете і втратити це назавжди. Варто бути обережніше зі своїм багатством в ці дні.

З 26 по 29 січня відпочивайте в ці дні, не беріться за складні проекти. Не час для серйозних стосунків ділових і особистих, серйозних інвестицій або покупок. Бійтеся обманів в матеріальному.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – енергійність, реалізація ідей, відстоювання ідей, оновлення філософії.

Пік 10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і усвідомлення, акцент на кар’єру і сім’ю.

З 13 січня по 7 лютого – відпочивайте, таємні відносини.

З 16 січня по 3 лютого – спілкуйтеся, інформація про суспільство і друзях.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподівані зміни, акцент на плани, дружбу, товариство.

Гороскоп опублікований 30 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,420