Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Активний, швидкий, енергійний і насичений буде цей січень. Багато енергії і харизми, спілкування. Багато літання в хмарах і мрій, бажань більшого, надій. Місяць сильно почне впливати, почнуться середньострокові і довгострокові тренди, на Ваші знання, прагнення, ідеали, духовний світ, езотерику, таємниці. Акцент, новий етап або шлях, буде в питаннях професії, статусу, кар’єри і досягнень, можливості для початку нового. В кінці місяця акцент буде на любові і творчості, дружбу і захоплення. Місяць дуже агресивний і розмитий для Зодіаку, у Овнів агресивності буде найбільше, бережіть себе, уникайте травм.

З 1 січня по 14 лютого маса енергії для Овнів, сил фізичних, бажань, прагнень, схильності до активних дій і вчинків. Посилиться Ваша наполегливість, поспіх, агресивність, сексуальність. На жаль в цьому році і багато вказівок, трендів, що під час цього періоду у Вас будуть скандали, травми, агресія. Намагайтеся поменше скандалити з керівництвом, з тими, хто Вами буде управляти, менше намагайтеся направляти / підштовхувати членів сім’ї та близьких Вам людей. Вказівка на те, що найбільше конфліктів з керівництвом, щодо репутації, професії, прагнень і статусу. Найбільш проблемним період стане після 2й декади січня, будуть перепади. З іншого боку, цей час дозволяє боротися за себе і свої бажання, бунтувати, порушувати, підлаштовувати інших під себе. Можливо і прийшов час поскандалити. Займіться спортом, поновіть свій фізичний стан, але з середини січня намагайтеся не навантажуватися занадто.

Період, сильно зачіпає Ваш духовний світ, релігію, духовні погляди і віру, поняття духовного і езотеричного, містичного. Розмиває ці поняття, а може бути робить Вас занадто фанатичними і віруючими. Період з 2 по 26 січня, але може бути по 1 лютого і буде 2 рази повторюватися в 2019 році. Займіться своїм духовним світом, але намагайтеся менше фантазувати. На прагматичному рівні, цей період негативний. Негативніше всього він для судових питань та битви за істини – невдалі результати або незадовільні. Намагайтеся менше обманювати, але і самі не станьте жертвою обману (особливо різних наставників, сект). Ваші таємниці будуть тендітні в цей час, бережіть їх і намагайтеся не створювати нові. Буде бажання нових таємниць і інтриг, але поки не час, хоча б до лютого. Бійтеся за свої таємні і хронічні хвороби, бережіть здоров’я і психологічний стан, багато переживань і нервування в цей раз. Обережніше з навчанням, своїми ідеалами, намагайтеся менше повчати інших і не обманювати себе, схильність до фанатизму і ліні. Обережніше з закордонними питаннями, поїздками далекими, переговорами з іноземцями. Коротко кажучи, цей період сильно торкнеться Ваш духовний світ, ідеали, таємниці, здоров’я, слід бути обережніше.

З 5 по 24 січня багато ділового спілкування, приділіть увагу інформації про кар’єру, професії, керівництві, нагород і досягнень. Намагайтеся більше дізнаватися, навчатися новому, використовувати свої знання заради кар’єри і поваги.

З 7 січня по 3 лютого більше харизми і публічності у Вас. Постарайтеся в цей час налагодити відносини і відновити з наставниками і покровителями, але обережно. Можуть бути романи з наставниками і покровителями, романи з іноземцями.

Перший пік місяці буде 6 січня, плюс-мінус 4 дня, так що вже з самого початку гороскопу. Пік посилить тренди, принесе нове, час починати нове. Для Овнів акцент на кар’єру, статус, репутацію, нагороди і досягнення. Починайте участь в конкурсах, боріться за свої нагороди і свою репутацію. Поміняйте напрямок в кар’єрі та професії, щось нове або новий шлях в існуючому, нова можливість. Приділіть увагу новому для статусу і кар’єри. Намагайтеся в ці дні не сперечатися з керівництвом.

Другий довгостроковий тренд, період, настане 8 січня і триватиме до 4 березня, але може і до серпня. Цей тренд дуже сприятливий, але необхідно працювати і використовувати можливості, інтуїцію, концентруватися на чомусь одному (одній меті \ бажанні, максимум на парі, але не розпорошуватися), намагатися все структурувати і глибоко розуміти, планувати на пару кроків в перед. Період матиме сильний вплив на Вашу кар’єру, статус, професію, досягнення, таємниці, релігію, здоров’я, містичне і духовне. Зміцнюйте і структуруйте свої таємниці і лікуєте приховані захворювання і хронічні, займіться своєю вірою. У кар’єрі і статусі, досягнення, використовуйте інтуїцію і нові можливості, розширюйте межі існуючого. Наприклад, замість участі в конкурсі на щось одне, спробуйте взяти участь на кілька. У кар’єрі розширюйте свої шляхи. Але при цьому намагайтеся не перестаратися, можна бігти за 1 або за 2 зайцями, але не за стадом. Період гармонізує Ваш духовний світ.

З 9 по 13 січня багато сили волі і готовності до змін в професії, кар’єрі, статус, у відносинах з керівництвом і членами сім’ї, в любові. Посилення сексуальності для Овнів, можливість завагітніти (невелика, але є). У Вас буде багато сили волі і цей час оновити, усунути, позбутися і відродити в професійних і статусних питаннях, кар’єрі. Можна приділити увагу творчості. Період може бути зовнішній, принесе усунення.

Продовження буде після 5 січня.

Гороскоп опублікований 02.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,494