Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Статусний місяць для Вас, занадто багато планет ще з грудня активують питання кар’єри і положення для Овнів, місяць сприятливий і додасться новий тренд. Ймовірно, в середині місяця будуть несподівані зміни в професії і статусі. В середині місяця настане час поліпшити дружбу і показати себе в громадських заходах. В кінці місяця буде приплив сил, активності в навчанні себе та інших.

Час для ділових переговорів, аналізу своєї професії, навчання новому корисному для роботи, багато новин, ймовірно багато поїздок, з 11 січня по 1 лютого. Проявіть свій інтелект і кмітливість, спілкуйтеся більше з керівництвом в ці дні. Не особливо сильний, але непоганий, період для укладення різних угод. Напружений період для цих питань з 27 по 30 число, намагайтеся менше хвалитися і більше концентруватися, не поспішати. Найбільш сприятливий період з 24 по 27 січня.

Час підвищення схильності до необдуманого флірту з керівництвом або вищестоящими людьми з 12 по 17 січня, варто бути акуратніше, це погано може відбитися на репутації. У ці дні Ви будете так само дуже образливі і егоїстичні, можете поскандалити з батьками або партнерами, вирішитися на розрив або занадто егоцентричні вчинки. Прагніть не дуже вже витрачати гроші в ці дні, небезпека втратити матеріальні блага або потім незадоволеність покупками. Час принесе багато енергії, наполегливості, бажань. Може бути безсоння. Період погано прогнозований, мінливий і імпульсивний.

Другий пік 16 числа, плюс-мінус 4 дня і після 10 днів спад – активує питання професії та статусу, принесе несподівані зміни і бажання, події і новини. Це час, коли Ви можете зробити собі ім’я або втратити його. Час, коли можете знайти нову роботу або вирішити позбутися існуючої. Період якогось бунтарства і бажання оновлення, бажання нового. Можуть статися і інші зміни в Вашому статусі, наприклад, заручини, розлучення, нагорода, отримання якихось важливих новин або старт серйозного проекту.

Прекрасний період для дружби і соціальних заходів з 18 січня по 11 лютого, можете навіть закохатися в дркга. Налагоджувати відносини з друзями, оновлюйте, зміцнюйте.

Прилив сил з 27 січня по 18 березня. Посилиться активність в навчанні, а особливо навчанні інших. Гарний час для публіцистики, навчання інших, та й самим вчити щось нове. Час оновлювати і зміцнювати свої знання і філософію. Можуть бути скандали через нетерпимість до знань інших або якщо хтось вирішить Вас «повчати» як жити, впливати на Вашу філософію. Вдалий час для судових розглядів, відстоювання істини – енергії буде багато і завзяття.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Овна

З 11 січня по 1 лютого – багато ділових новин і переговорів.

З 12 по 17 січня – бережіть своє ім’я, гроші і відносини.

16 січня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів спад – нове в професії і статус.

З 18 січня по 11 лютого – дружба.

З 27 січня по 18 березня – більше сил, час вчити.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,163