Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Це буде помітний місяць для Овнів. Багато конфліктних трендів і всі вони будуть помітні Овнам. Період відносин з родиною, який почнеться сприятливо і завершитися негативними трендами. Весь місяць бережіть здоров’я, остерігайтеся аварій і травм, конфліктів і агресії. Інтелектуальний тонус і товариськість, багато ідей. З кінця серпня багато роботи.

З 3 квітня по 7 серпня спілкування, угоди, можливі поверхневі романи, поліпшення знайомств. З 28 травня по 5 серпня цікавтеся більше сім’єю і нерухомістю, дізнаєтеся багато про них. З 3 червня по 3 серпня зміни в сфері кар’єри, може бути зміни ідей про кар’єру. З 27 червня по 7 січня оновлення життя, приріст енергії, активні дії, але багато негативних трендів, перші з них будуть з кінця червня по жовтень місяць. З 10 липня по 23 серпня відпочивайте, розвивайтеся духовно, намагайтеся працювати над кар’єрою і репутацією, допомагайте іншим.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, результати, кульмінації. Пік непередбачуваний, бажання свободи, можуть бути руйнування, ексцентричні вчинки. Є ймовірність витрат або матеріальних втрат. Але акцент піку на любові, творчості, дітей, розвагах, захоплення. Несподіваний роман або інші дізнаються про Вашу інтригу. Раптова вагітність або інші події з дітьми, може бути не зовсім сприятливі, бажання свободи від дітей. Зміни у Вашій творчості. Ще цей пік торкнеться дружби і відносини з групами людей, у Овнів може бути ексцентричний вчинок на публіці, звільнення від соціальних обов’язків і груп. Раптові зміни планів на майбутнє або руйнування існуючих планів.

З 5 по 20 серпня зросте товариськість і публічність, більше виступів на публіці, ідеї і творче мислення. Хороший період для творчих професій і людей які мають творчі хобі. Публіцистика, поезія, все що пов’язано зі словами і виступами. Дізнайтеся більше про творчість і хобі, розваги. Спілкуйтеся з дітьми та коханими, більше дізнавайтеся про них.

З 7 серпня по 6 вересня період буде сприятливий в першу половину, до 24 серпня, після несприятливі вказівки. Період розвитку відносин з рідними, членами сім’ї, можливості знайти компроміси і домовитися про важливе, але постарайтеся це зробити до 24 серпня. Робіть покупки і продажу нерухомості, укладайте договори, робіть покупки для свого будинку, теж до 24 серпня.

З 8 по 19 серпня перший з нових конфліктних періодів, конфлікти таємні, глибокі, потайливі. Конфлікти можуть негативно вплинути на репутацію і кар’єру. Найсильніше конфлікти з керівництвом. Овни будуть агресивні і жорстокі в ці дні, кардинальні дії, усунення та зміни. Можуть бути травми і аварії.

З 13 по 19 серпня багато енергії і вітальності, активність в розвагах, творчості, любові. Бажання показати себе, бути поміченим, артистичність. Хороші дні для публічності, тільки не конфліктуйте.

З 15 по 19 серпня виступайте на публіці, багато творчо-інтелектуальної енергії, спілкуйтеся.

З 18 серпня по 3 вересня другий з нових конфліктних періодів, але в цей раз конфлікти будуть відкритими. Найсильніше конфлікти через репутацію, кар’єру, статус, владу, правила. Знову, можуть бути з керівництвом, тими хто тисне на Вас і конкурентами. Перепади конфліктності, від активності до пасивності. Перепади фізичних сил, бережіть здоров’я, можуть бути травми.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік дасть невеликий приплив сил до 22-23 серпня, прилив згладить занепад фізичних сил, який описаний вище. Сам пік сприятливий, але посилить паралельні тренди. Пік акцентує розваги, хобі, захоплення, любов, дітей – в цих питаннях можна починати нове, воно буде сприятливим. Але стережіться конфліктів і бережіть здоров’я. Цього року пік не зовсім сприятливий для початку вагітності.

З 20 серпня по 5 вересня дізнаєтеся більше про роботу і здоров’я. Період принесе багато проектів, переговорів, завдань на роботі, відряджень. Виникне необхідність вивчати щось нове для роботи, це хороший період для отримання нових навичок, проходьте курси. Новини від клієнтів, новини про проекти, новини про співробітників. Вивчайте своє здоров’я, дізнаєтеся корисну інформацію про лікування або хворобах.

З 24 по 27 серпня обережніше з потуранням слабкостей в любові і розвагах, обережніше з відносинами і витратами. Найбільші проблеми можуть бути з відносинами, що впливають на кар’єру і репутацію, відносинами з рідними. Все будете перебільшувати, хотіти більшого, потурати.

З 28 серпня по 1 вересня треба бути обережніше з витратами і відносинами, особливо в сімейній сфері і кар’єрі. Ревнощі, образливість, позбавлення, бажання ризикувати. Можуть бути втрати.

З 31 серпня по 4 вересня енергія для роботи і збагачення, сприятливі будуть зміни в цьому і швидкий розвиток, швидке прийняття рішень.

З 31 серпня по 4 вересня останній в серпні, але не останній у вересні, несприятливий тренд для відносин і багатства. Обмеження в стосунках і багатстві, руйнування слабкого. Негативніш за все для відносин з рідними (сфери сім’ї) і які дають репутацію, що впливають на статус і кар’єру. Не робіть необдуманих вчинків, не падайте духом.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, новини, сам пік сприятливий для результатів і рішень в питаннях роботи і здоров’я, звичок, таємниць, духовного. Але, пік посилить паралельні тренди, конфлікти і проблеми з відносинами і багатством, проблеми в сферах кар’єри і сім’ї можуть посилитися.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, дружба, любов, суспільство, діти, цінності.

З 5 по 20 серпня – інтелектуальний тонус, творчі ідеї, ораторство.

З 7 серпня по 6 вересня – відносини з рідними, поліпшення будинку.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов, дітей, творчість.

З 20 серпня по 5 вересня – інформація для і про роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 8 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,393