Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць для Овнів! Багато хороших періодів почалися ще в липні, дають Вам енергію і привабливість до середини місяця – це можливість для відпочинку і розваг, активного творчості. З середини серпня багато періодів для роботи і здоров’я, хороших протягом серпня, але в вересні можуть бути проблеми. Місяць дасть можливості для любові і творчості, розваг, дружби і ідей. В кінці місяця фокус зміститься до роботи і здоров’я, нові можливості.

З 2 липня по 18 серпня енергія фізична і душевна, активний період, особливо для любові і творчості. З 19 липня по 11 серпня інформація про сім’ю і нерухомості, спілкування. З 28 липня по 21 серпня період харизми і чарівності, багато можливостей для любові, бажання розваг, творчих сил.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік додасть Вам сил і дасть несподівані зміни, він підсилить всі тренди і принесе нове. Початок нового роману, творчості, хобі, несподівані зміни в існуючому. Може бути несподівана вагітність або зміни з дітьми. Бажання змін і звільнення в цих питаннях, можуть бути витрати і матеріальні втрати. Пік краще для одиноких Овнів. Він дасть можливість закохатися або завести роман. Творчим особистостям можна почати творити щось нове або розчаруватися в своїх здібностях.

Прилив творчих сил, оптимізму, віри в краще, можуть бути віщі ідеї або важливі творчі з 5 по 9 серпня. Це хороші дні для всього, успіх у всьому. Особливо для любовних справ, навчання, судів, творчості, зарубіжних тем.

З 7 по 21 серпня дуже любовний тренд, багато харизми, бажання любові і показати себе в любовних справах. Крім того, дні дадуть масу творчих сил і вітальності. Присвятіть їх любовним відносини. Вони так само хороші для відносин з дітьми і важливих інших відносин, показати себе і діяти активно.

З 7 по 10 серпня ще один романтичний і творчий тренд. Так само хороший для судів і важливих відносин, наставництва, зарубіжних питань. Можете розширювати свої відносини. Займіться ідеологією і ідеалами в творчості і відносинах, прагненнями.

З 11 по 28 серпня інтелектуальний тонус, хороший для творчості і розваг, хобі. Постарайтеся спілкуватися більше зі своїми дітьми або дізнатися про них цікаве. Спілкуйтеся з улюбленими. Хваліться своїми знаннями на публіці. Займайтеся публіцистикою, особливо творчою.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – прилив енергії і ідей, пік дасть рішення і кульмінації, перехід на новий рівень. Дуже хороший пік для дуже важливих рішень щодо відносин, любовних, шлюбу, з дітьми, дружби, ділового співробітництва. Гарний час планувати своє майбутнє і майбутнє своїх дітей. Слухайте свою інтуїцію в ці дні. Приділіть увагу дорогим і важливим для Вас людям, дізнайтеся важливе. Будьте публічний в ці дні, гарний час для політичної та громадської активності.

З 18 серпня по 4 жовтня енергія і активність в питаннях роботи і здоров’я. Перша половина періоду буде хорошою, у вересні можуть бути проблеми, кінець періоду буде нейтральним. Беріться за складні проекти, поновіть свою роботу і обов’язки. Займіться своїм здоров’ям, займайтеся спортом.

З 21 серпня по 14 вересня привабливість для роботи і можливості для косметичних процедур, в серпні період буде хорошим, а у вересні можуть бути проблеми. Налагоджувати і обновіть відносини на роботі. Займіться космічними процедурами, здоров’ям. Період важливих переговорів і угод на роботі.

З 21 по 27 серпня у Вас зросте харизма і привабливість, активність у відносинах, сексуальність. Цей тренд Овнам буде добре впливати на роботу і здоров’я, займіться відносинами на роботі (ділові, службові, може бути навіть романтичні), своєю зовнішністю. Можете наймати або звільняти співробітників, схиляти до своїх ідей клієнтів і співробітників. Використовувати вашу творчість в роботі.

З 25 по 28 серпня можливість несподівано зробити хороші покупки або інвестиції. Можуть бути несподівані закоханості або зміни у відносинах, особливо робочих.

З 25 по 31 серпня багато енергії для роботи, будь-які складні проекти зможете реалізувати дуже швидко.

З 27 серпня по 8 вересня нейтральний тренд, покажіть себе на роботі, перед керівництвом і клієнтами, співробітниками. Відстоюйте свої права, реалізуйте свої бажання, можливість зміцнити і змінити свою роботу і обов’язки, реалізувати важливі завдання, отримати славу. Тренд може бути скандальним, особливо у вересні і принести неймовірне оновлення робочих питань. Але все одно, варто ризикнути і показати себе.

З 28 серпня по 14 вересня багато роботи, можливості вивчити щось нове для роботи або про роботу. Запишіться на курси, вирушайте у відрядження, вивчайте роботу, клієнтів, співробітників. Період хороший для вивчення свого здоров’я і методів оздоровлення.

З 28 по 31 серпня багато енергії для заробітків, роботи з метою заробити, хороші дні інвестувати в роботу або отримувати доходи від праці. Беріться за всі несподівані шанси для роботи і збагачення, інвестицій.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, маса енергії, новини, оновлення існуючого, початок нового або завершення. Події будуть швидкі і несподівані, але повинні бути хороші, головне не конфліктувати. Великий акцент на роботу і здоров’я. Змінити роботу, почати новий проект або взяти на себе нові обов’язки. Можна приділити увагу здоров’ю, щось почати робити з ним.

З 31 серпня по 3 вересня зміцнюйте стосунки на роботі, особливо з керівництвом. Можливості для хороших угод, важливих покупок, серйозних договорів. Можна зміцнювати і особисті відносини в ці дні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на творчість, захоплення, любов, дітей.

З 11 по 28 серпня – інтелектуальний тонус, творчі сили.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на суспільство, друзів, любов, дітей, захоплення.

З 18 серпня по 4 жовтня – багато енергії для роботи і здоров’я.

З 21 серпня по 14 вересня – харизма для роботи, займіться косметичними процедурами.

З 28 серпня по 14 вересня – багато роботи, інформації про роботу і здоров’я.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 02.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,425