Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато енергії в цьому місяці, в перших декадах. Багато сприятливих періодів для зміни психологічного стану, психіки, філософію і релігію, таємниці. На життєвому рівні будуть сприятливі періоди для питань кар’єри і фінансів, приділіть увагу репутації і збагаченню. Дуже важливий і хороший, середньостроковий, період для відносин. Багато творчості інтелектуального та інформації, любовних розмов. Акценти місяця будуть на любові і розвагах, духовний світ і таємному.

Місяць почнеться з продовження конфліктного, ексцентричного, бунтарського і небезпечного травмами періоду, але для Вашого знака він може дати приплив енергії і нічого поганого, про всяк випадок будьте обережніше з фінансами і друзями, остерігайтеся травм, дурних витрат і скандалів, період йде з 26 липня по 10 \ 13 серпня. З 16 травня по 13 серпня у Вас йде активний період в дружбі і реалізації планів, колективних заходів і творчості, бажання управляти друзями, в період з 27 червня по 13 серпня повернення в дружбі і активності соціальної, можуть повернутися і старі скандали. Період з 27 червня по 28 серпня впливає на Ваше ставлення до життя, вираження себе, поведінку, оцінку себе – це час переосмислення себе, повернення старого, за цей період минуле нагадає про себе. З 29 червня по 6 вересня інтелектуальний тонус, багато творчих ідей, гарний час для інтелектуальної творчості, письменства, а можна дізнатися більше про улюблених і дітей, розвагах і захоплення, а ще вивчити нове! Але в період з 26 липня по 19 серпня – це час переоцінки інформації про кохання, дітей, захоплення і розваги, хороші дні розібратися в цьому, повторно почати писати або вивчати що-небудь. З 9 липня по 7 серпня хороші дні для збагачення, заробітку за допомогою інших людей, боргових питань та виплат. З 18 липня по 6 жовтня час зміцнювати і розбудовувати фінансову сферу, джерела збагачень, матеріальні та фінансові накопичення, а так само кар’єру і репутацію, свій статус і професію, повагу суспільства до Вас. Ось так багато трендів і періодів йде з минулого в гороскопа для Овна на серпень, детально вони описані в тих гороскопах і ще більше повториться в серпні.

З 1 серпня по 1 вересня, ще один повторюваний період (був з 23 листопада по 14 грудня минулого року і з 11 травня по 13 червня цього року), сприятливо впливає (дуже) на Вашу психіку, нерви, хвилювання, кризи психологічні, таємниці, секрети, комплекси, те що Ви приховуєте від інших. На мирському рівні впливає добре на фінансові питання, здоров’я, кредити, борги, виплати, спадок, заробіток за допомогою інших. Постарайтеся все перераховане поліпшити, оновити, розширити і використовувати для цього свою інтуїцію і творчість, таємні шляхи.

Намагайтеся багато не витрачати з 4 по 9 серпня, буде приплив ліні і бажання ризикувати, романів, бажання брати або давати в борг. Але цього краще поки не робити або знати межі.

Романтичний період, сприятливий для відпочинку і заробітку грошей, але краще присвятити його друзям і коханим з 6 по 9 серпня. Можна і бізнесом займатися, харизми в ці дні у Вас буде досить багато, але угоди не укладайте.

Ще один хороший період, буде всього пару напружених днів, в цьому місяці з 7 серпня по 9 вересня. Час принесе Вам більше харизми, бажання бути на публіці, з ким-то, вдалі дні для виступів і ділових переговорів, після 19 серпня можна починати укладати нові угоди. Але найкраще ці дні використовувати для налагодження відносин з улюбленими, оновити відносини і поліпшити, а при необхідності і припинити. Акцент цих днів буде на партнерах. Можна спробувати судові розгляди, але краще після 19. Дні підходять для ділової активності, переговорів і укладення угод. Трохи негативними будуть періоди: з 8 по 11 серпня – ці дні можуть засмутити фінансово і в стосунках Вас, обережніше з репутацією і порушенням правил, фліртом з керівництвом і не робіть дурних покупок; з 24 по 29 серпня можуть бути матеріальні втрати або скандали з партнерами, у Вас буде багато ревнощів в ці дні, сексуальності, обережніше з інтригами.

Час посіяти своєю творчістю і знаннями про свою творчість, дітей, любові з 8 по 10 серпня і багато новин про це.

З 9 по 13 серпня і з 26 по 30 серпня будуть подібні періоди. Намагайтеся в ці дні не бовкнути зайвого улюбленим і спонсорам, не обіцяти більшого. Обережніше з брехнею та інформацією, особливо щодо боргів і романів.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік принесе енергії, творчих поривів, бажання любові. Час закохуватися або творити. Хороші дні, можна навіть спробувати відродити стару любов або творчість. Багато азартність, але намагайтеся не витрачати багато грошей. Можна спробувати завагітніти або почати щось нове з дітьми. Пік посилить всі тренди.

З 13 серпня по 10 вересня повторення періоду, який був з 18 березня по 16 травня, знову більше енергії для кар’єри, відстоювання своїх прав, досягнення цілей, активність у професійній сфері, час робити репутацію і братися за складні проекти. До 28 серпня краще переробляти старе, можуть повернутися старі скандали з керівництвом і тими, хто Вами керує.

З 23 по 27 серпня, можливо з 21 по 30, відразу ж кілька сприятливих періодів, які будуть сильно і сприятливо впливати на прагматично-практичну сторону Вашого життя. У ці дні у Вас є можливість, при праці (не пасивному очікуванні), зміцнити, реструктуризувати і реформувати, посилити, поліпшити, розвинути, сферу і питання роботи, кар’єри, здоров’я, репутації, статусу в суспільстві, збагачення. Можете змінити свої цінності або розвинути їх, наприклад почати щось збирати або чимось дорожити новим. Поліпшити свій імідж і репутацію в суспільстві, довести свою серйозність. Займіться своєю роботою і здоров’ям – ці теми можуть дати результати Вам під час періоду.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час таємниць і роздумів про життя, пік посилить всі тренди, новини, кульмінації, розуміння, завершення або перехід на новий рівень. Займіться своїм таємним світом, комплексами, тим що Ви зриваєте від інших, духовним життям і містикою. Крім цього приділіть увагу роботі і здоров’ю, обов’язкам. Приймайте рішення про це все. Пік сприятливий.

З 30 серпня по 23 вересня буде повторення ще одного періоду, який був з 31 грудня по 10 лютого і з 21 березня по 2 травня цього року. Період сприятливо впливає на питання спадщини, боргів, кредитів, кар’єри, професії, статусу, досягнень і цілей. Час оновлювати, позбавлятися, покращувати і розширювати, трансформувати. Непогані шанси на зміни свого світогляду, психологічного стану.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Овна

З 1 серпня по 1 вересня – розширюйте і покращуйте свої фінанси, таємниці, духовний світ.

З 7 серпня по 9 вересня – сприятливі дні для відносин і публічності.

11 серпня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове або повернення старого в любові, творчості, дітей.

З 13 серпня по 10 вересня – активність професійна, бій за своє ім’я.

26 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, таємниці, здоров’я, робота і обов’язки.

Гороскоп опублікований 5.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,163