Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен, народжені з 11-20 квiтня, третя декада – Ґасбрук Редагувати


Овени третьої декади – це народжені з 11 квітня по 20 квітня

Інстинктивна особиста чарівність, справедливість, схильність до порядку і гармонії, глибока туга за щастя – природна основа психічної структури цієї особистості.

Позитивний стан… це жива фантазія, уява, логічні висновки і приналежність загальноприйнятій і ортодоксальному способу життя – саме ці властивості відрізняють врівноважену, життєздатну і вельми привабливу особистість. Найпростіші емоції, пов’язані з частотою Венери, ще сильніше виражені під впливом основного знака Вогню і під хорошим « наглядом » потенціалу Четвірки, що представляє порядок і стійкість.

Особистість, яка народилася в цій декаді, значно урівноваженішими, ніж особистості в попередніх декадах Овна. Четвірка Овна наділена розвиненою здатністю розсудливості та правильного вибору – ось звідки таке почуття власної впевненості. Цінує чесні, поважні взаємини між людьми, цінує і практичні речі. Уважна до дрібниць, чесна, талановита і дуже акуратна. Різнобічна, інстинктивно широка в поглядах, завжди готова пробачити.

Негативний стан перетворює логічне міркування Четвірок Овна в докучливе критиканство і лицемірство, небажання бачити те, що знаходиться за межами безпосереднього оточення. Прагнення до пороку перетвориться в неспокій, що порушує чарівність і гідність особи, а причина завжди криється в нових знервованих спробах проявити похмуре невдоволення і похмуре настрій. Негативний стан частоти Венери виражається ще й недоліком хоробрості. Тим часом, місця для страху немає в істоті цій динамічній і акуратною особистості, а якщо він з’явиться, то викличе плутанину, при якій здатність до роздумів і розсудливість перетворюються в необережність і божевілля. У негативному стані багатогранність кінчається розкиданням енергії і втратою концентрації.

Рівновагу. Якщо цієї особистості вдається уникнути почуття переваги над іншими людьми, то вона набагато багатше і яскравіше розвине свої здібності. Ось тому і треба пом’якшувати ніжністю справедливе і виховувати в собі науково – обгрунтований широкий кругозір. Скрізь, де присутні частота Венери, необхідно контролювати емоції. Але є небезпека виникнення внутрішнього конфлікту через пригнічення емоцій і потенціалу Четвірки. Особистість даної декади відчуває потребу обдаровувати, приймати прояви дружби і любові, залишаючись при цьому вільною і не пов’язаної, широкої у своїх поглядах, підходах до ідей і вчинків інших людей.

Коментарі. Народжені в цій декаді отримали особисту привабливість, як найбільший дар природи, а мода щороку дає нові імена цьому подарунку. У науці це явище охрестили «sex appeal» (сексуальний заклик), а ми називаємо просто і без хитрощів – сексуальність. Ні колір очей, шкіри і навіть каліцтва не можуть зменшити чарівництво цієї принадно, силу цього найбільшого дару природи. Подібна якість живе в кожному, хто народжений в декаді з частотою Венери. Будь-яка особистість з такою характеристикою нездоланно приваблива представникам протилежної статі – « сексапільність » залишається найбільшою перевагою і найбільшою небезпекою для всіх, народжених у середині квітня. Але в даному випадку вроджена пристойність, закладена в потенціалі Четвірки, стримує згубну природу цього дару.

Четвірка Овна, всупереч своїй багатосторонності, найчастіше має успіх у сфері звичайних обслуговуючих професій : юриспруденція, банківська справа, купівля-продаж, домашні справи. Любов до порядку пом’якшена любов’ю до прекрасного, красі, саме тому ці особистості не особливо амбітні, а лише повні бажання красиво і вчасно все виконати.

Список відомих людей невеликий, переважають люди, які досягли досконалості – зірки, що спалахнули на мить, дуже рідкісні. Літературне досконалість Генрі Джеймс, англійський історик Арнольд Тойнбі. Досконало конституційних документів відбилися ідеї Томаса Джефферсона. Серед найяскравіших імен Чарлі Чаплін, Джон Гілгуд, Пітер Устинов ( солісти Великого Театру Г. М. Євдокимов, Р. К. Карельська, В. В. Васильєв, композитор Сергій Прокоф’єв, М. С. Хрущов, і Олександр Лебідь – прим. Пров. ). Всі вони доклали дуже багато зусиль, щоб у досягти досконалості. Четвірка Овна цінує найбільше своє щастя і свою забезпеченість, а не блиск суспільного успіху. Часто їй просто не вистачає самовпевненості – під зовнішнім гідністю і чарівністю нерідко ховається комплекс неповноцінності. У даному випадку це прояв наслідків перебільшеного почуття відповідальності за порядок і справедливість. Але якщо Четвірка Овна, починаючи відповідне собі справу, зміцнить віру в себе, то вона перетвориться у продуктивність особистості. Книга « Т » обіцяє йому « досконалість і здійснення, досягнуте наполегливою працею ». Жінки, народжені в цій декаді, – прекрасні домогосподарки. І жінки, і чоловіки даної декади несуть в собі високо розвинене почуття відданості родині та колективу. Наділені вродженої схильністю до прикрашення, пов’язаному з жіночою красою, марнославством і оздобленням інтер’єру. Вони не авантюристи за натурою, вони успішні, щасливі і здорові, якщо йдуть звичайним, уторованим шляхом. Завершують все, що починають, і, щоб вони не робили, трудяться, поки не досягнуть досконалості в межах людських можливостей.

Ґасбрук М.Б.

  1. Один комментар до “Гороскоп Овен, народжені з 11-20 квiтня, третя декада – Ґасбрук Редагувати”

  2. Таня в 16.10.2013 | Відповісти

    Так точно описано, такого еще не читала) на 98% сходится, спасибо! 🙂

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,385