Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен, народжені з 31 березня – 10 квітня, друга декада – Ґасбрук


Овени другої декади – це народжені з 31 березня по 10 квітня

Цю особистість склали наступні напрямні: ідеалізм, розуміння краси, гарячність і прагнення до успіху. Ідеалізм конфліктує з амбіцією.

Позитивний стан несе цієї особистості величезну, найпотужнішою інтенсивності рухливу творчу силу, пом’якшену природним рівновагою і гідністю. Володіючи чарівною люб’язністю і особистої привабливістю, Трійка Овна може притягати до себе істинно бажаних людей і бажані речі. Амбіційні і творчі трудівники, енергійні, повні наснаги та старання. Відчувають і розуміють ціле, все розпочате закінчують, інстинктивні індивідуалісти. Близько себе, всюди і скрізь, створюють атмосферу задоволеності, випромінюють своє життєве тепло на оточуючих, – Трійка Овна не терпить зла! Завжди прагне пом’якшити страждання людей в бідах і настігшіх нещастях, завжди в пошуках кращого. Ідеаліст у своїй сутності, Трійка Овна готова напружено працювати, аби достойно досягти поставлену мету.

Негативний стан виражається Преображенням з гідності і амбіції в зазнайство і зарозумілість, а особистий магнетизм притягує зрадників і ворогів замість друзів і промахи замість удач і успіху. Спотворення такої потужної сили тяжіння подібним же чином витісняє і прекрасне оточення і чудові можливості для удачі. У такий Трійці Овна проявляються риси безцеремонності і жорстокості до почуттів інших людей. Індивідуалізм перетворюється в егоцентризм, самодурство і впертість, не прислухувався ні розуму ні доводам. Надають найсильніші вплив на своє оточення своєю гарячністю і динамічною енергією.

Рівновагу. Цю досить напружена особистість приведуть в позитивний стан найкращим способом гармонійна активність, турбота про інших і привітність, бо для Трійки Овна така поведінка життєво важливо. Потрібно бути хоробрими, дотримуватися гідність, ідеалізм і самоповагу, при цьому не дозволяючи собі ніякої настирливості. Враховуючи величезне самосвідомість Трійки Овна, – толерантність є досконалою складовою її рівноваги. Варто виховувати стан готовності використовувати все для того, щоб не пропустити жодного хорошого шансу, пропонованого життям. Трійці Овна найкраще вдається досягти рівноваги свідомим розслабленням.

Коментарі. Трійки Овна – важливі люди, своєю природою займають середину сцени, ніби це їх невід’ємне право. Найчастіше цим рухомим, іскрометним і привабливим людям ніхто й не противиться. «Відмінність» – так у книзі «Т» названо самосвідомість Трійка Овна і її почуття власної гідності. Найбільша проблема для Трійки Овна в її житті – співпраця з іншими людьми. Як і всякому обдарованій артисту, успішніше всього вдається Трійці Овна той спектакль, в якому вона грає головну роль. Але насправді їй не настільки вже важливо командувати, керувати або керувати – мабуть, її бажання – одне єдине – сяяти, як Сонце, тобто відповідати символу своєї частоти. Деякі це розуміють з дуже великими труднощами, інші ревнують і ненавидять. Але якщо її вірно зрозуміють, то в позитивному стані, правильно випромінюючи свою енергію, Трійка Овна буде сприяти прояву щастя, розширенню і поширенню атмосфери успіху і задоволеності серед свого оточення. Саме в такому «сонячному» як виражатиметься перевага Трійки Овна перед усіма сотрудничающими разом з ним для успіху загальної справи. Широка чуйна натура Трійки Овна з однаковим запалом бажає поділитися собою і зіграти головну роль на життєвій сцені. У структурі цього характеру рівносильні і завзятість, і глибина почуттів.

Серед відомих людей, що народилися в даній декаді: Рене Декарт, Франц Йозеф Гайдн, Отто фон Бісмарк, Констатин Станіславський, Сергій Рахманінов, російський філософ Микола Ільїн, Вашингтон Ірвінг, Алджернон Суінберн, Корній Чуковський, Микола Гумільов, Бодлер, блискучі Лоуелл Томас, Гаррі Гудіні, Марлон Брандо, (авіаконструктор Сергій Ілюшин – прим. пер.). Приклад грандіозні «альковних шоумена» – Казанова, а на іншому полюсі Баба Рам Дассен, який спочатку експериментував з наркотиками, а згодом став Гуру. Наіконструктівнейшій приклад Трійки Овна – Ганс Християн Андерсен, найбільший казкар, фантазер і оповідач!

Негативні Трійки Овна можуть бути дуже небезпечні. У такому стані вони наділені властивістю пригнічувати амбіції інших людей, а їх нетерпимість може загрожувати їм самим, їх сім’ї і навіть їх оточенню. Але у більшості Трійок Овна переважає позитивний стан, завдяки природженому почуттю жалю до чужого горя, чужої біди і, звичайно, власним бажанням досягти успіху в житті. Таких людей завжди характеризує привітність. Книга «Т» обіцяє їм «успіх, завершення справ, здійснення надій». Встановлено: Трійка Овна найкраще вдаються справи, що вимагають творчої і творчої здібності в поєднанні з багатющою виразністю. Більш всього вони щасливі і продуктивні, коли можуть перетворити свої ідеї в конкретні справи. Книга «Т» повідомляє про здатність Трійки Овна благоприятствовать «енергійному збиранню стану».

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,166