Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен, народжені з 21-30 березня, перша декада – Ґасбрук


Овени першої декади – це народжені з 21 березня по 30 березня

Основні складові особистості цього Овена – заповзятливість, винахідливість, ентузіазм і пристосовність, порив до дії конфліктує з тяжінням до внутрішнього порядку і спокою.

Позитивний стан виражається переважанням життєвих і збуджувальних сил. Двійка Овна завжди готова до дії і авантюрі. Схильна вести інших і бажає взяти відповідальність на себе. Рішуче, хоробро і безпосередньо підходить до життя. Почуття найсильніші, пристрасно лояльна, глибоко віддана. Протилежну стать дуже приваблює, і вона йому теж дуже подобається. Інстинктивно терпима до людей, легко пристосовується до будь-якому суспільству або інтелектуальному рівню. Широка душа, готова поділитися з іншими не тільки майном, але і життєвими силами.

Негативний стан проявляється в завзятті до влади, надмірної самовпевненості. Заповзятливість перетворюється в нахабність, хоробрість – в необачність, не думають про наслідки. Справ починає більше, ніж може закінчити, і … тягне за собою шлейф незакінчених починань. Нерішуча, не здатна вибрати з двох доріг одну. Терпимість перетворюється в поганий вибір друзів, намірів і дій. Сильні емоції стають розгнузданими – аж до злочину! Стає впертою, без будь-якої розумної основи. Така Двійка Овна занадто чутлива, вразлива, вразлива, злопам’ятна і … ніколи не прощає.

Рівновагу. Цю напругу особистість найкраще направлять високі ідеали, стриманість, терпіння і правильний вибір. Устремління Марса завжди вимагають власної дисципліни, а тут більш того необхідно враховувати динамічну силу, завжди присутню в особистості, де в основному знаку присутній Вогонь! Рівновага розуму і тіла (у що спрямовані всі Двійки Овна) досягається краще, якщо почати приборкувати себе в малих речах щодня, поки не буде досягнутий суворий контроль над власними емоціями, особливо заздрістю і гнівом.

Коментарі. Народженим у першій весняній декаді вельми важко знайти співмірність програми своєї сили, вибрати такий напрямок в житті, щоб забезпечити своєму «життєвому життєвому кораблю» безпечний «фут під кілем», та ще утримати його на заданому курсі навіть тоді, коли вдалося вже впоратися з початковою трудністю всіх Овнів – вибрати якою дорогою йти, яким шляхом розвиватися. Двійка Овна однаково ясно бачить всі сторони проблеми, природно алогічна, і тому для неї дуже важко зробити усвідомлений і розумний вибір на користь однієї з наданих можливостей. Свої найкращі рішення Двійка Овна приймає в більшості випадків інтуїтивно, а зовсім не «після довгих і глибоких роздумів». Інстинктивно вона розуміє людей і що відбувається, і цей спосіб є для неї більш надійним «лоцманом», ніж її неспокійний розум. Але вже якщо вона навчиться стриманості і умінню правильно себе направляти, тим самим досягши особистого рівноваги, її інтуїція настільки посилиться і зміцніє, що стане просто «шостим» почуттям », яким буде можливо користуватися точно так само, як і п’ятьма іншими. В іншому випадку, якщо Двійка Овна відступить від норм етики і поведінки, вона втратить контроль над емоціями – дар високо розвиненою інтуїції просто зникне, що неодноразово підтверджувалося в житті. Найкращий спосіб для виходу енергії – робота в колективі, де досить простору для докладання фізичної енергії, Двійка Овна віддає тоді більше, стає щасливіше і здоровіше. Якщо ж вона працює на самоті або в її заняттях відсутній рух, то стає знервованою, переважають нетерплячість, гнів і мінливість.

У цій декаді народилося багато людей, які прославили себе в різних галузях людської діяльності. Серед них найбільший композитор Йоганн Себастьян Бах, диригент Артуро Тосканіні, композитор М. П. Мусоргський, Іван Козловський, віолончеліст і диригент М. Ростропович, поети Поль Верлен, А. Є. Хоусман, Роберт Фрост, письменник М. Горький, художники: Ван Дейк, Франциско Гойя, Вінсент Ван Гог, астролог Ден Редьяр і «безсмертні зірки» Джоан Кроуфорд, Глорія Свенсон і Дайана Росс.

Двійці Овна властиві хоробрість, ентузіазм і швидка реакція. Перед лицем небезпеки вони винахідливі. В біді їх інтуїція працює швидко, і рішення моментально перетвориться в дію. Але якщо Двійка Овна вибухоподібного, то її якості перетворюються в нахабство, нетерплячість і безвідповідальність. Але вже якщо їй вдасться опанувати своїми вродженими поєднаннями ініціативи і хоробрості, то Двійка Овна може розвинутися в блискучу особистість з якостями справжнього героя.

В особистих взаєминах вона досягає успіху, якщо бореться проти власного устремління «завжди тримати всі кінці у своїх руках». Коли врівноваженість наявності – Двійка Овна чудовий партнер, добрий батько і відданий друг. Наділена природженою здібністю до практичного успіху. Запис у Книзі «Т» двійку Овна обіцяє «міць, влада, узгодженість закону і справедливості». Таро-карта називається «Влада», думається, що це контроль над життям.

Мюріел Брюс Ґасбрук «Таро і астрологія»

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,423