Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Дуже одухотворяючий місяць, але це так само можуть бути таємниці, різні секрети, а може бути усамітнення і самотність. Місяць сприятливий, як затишшя перед бурею. Відпочивайте і лікуйте своє здоров’я, якщо можете вирушайте в інші країни. Але будуть і можливості для кар’єри, багато енергії для досягнення цілей і відстоювання своєї репутації. У лютому почнеться важливий період для важливих відносин.

З 3 січня приріст фізичних сил і енергійності по 16 лютого. З 13 січня період для відпочинку, таємних відносин, душевної гармонії по 7 лютого.

З 3 лютого по 4 березня багато таємної інформації, пліток, секретів, таємних переговорів, можливість отримати таємні знання. Вивчайте свої секрети і чужі. У цей період корисно вивчати свою психологію і психіку, здоров’я, свій духовний світ. Нове до 17 лютого, а старе після цієї дати.

З 7 лютого по 5 березня дуже сприятливий період для Овнів в лютому, на жаль, після 20 чисел чреда негативних трендів. Під час цього періоду будете більше приділяти увагу важливим відносинам діловим і особистим, поновіть свої відносини, забудете старі, можливість набути нових. Ви можете знайти компроміси з ворогами до 20 лютого, поліпшити існуючі відносини. Після 20 вірогідні конфлікти і розчарування, порушення правил у відносинах. Крім відносин цей період дасть можливості для здійснення вдалих покупок, зверне увагу на Ваші фінанси і багатство, використовуйте можливості для заробітків. Період дасть Овнам харизму і товариськість, активність у відносинах і багатстві. Період сильно впливатиме на жінок Овнів, дасть їм привабливість, яскравість і помітність. Жінкам Овнам можна змінити свій стиль і зовнішність в цей час, але постарайтеся це зробити до 21 лютого і будьте обережніше після.

З 8 лютого по 9 або максимум 30 березня, цей тренд буде мати дуже сприятливий вплив на Ваш духовний світ, релігійність, віру, надії і мрії, посилить інтуїцію і творчість, зробить більш терпимими і прихильними до життя. Він дасть інтерес до містичного, релігійного та езотеричного, розвивайтеся духовно і містично. Сприятливо вплине на Ваші таємниці і секрети, розвине їх, розширить і покращить. Він так само сприятливо впливатиме на Вашу кар’єру і статус, репутацію і повагу, професію. Намагайтеся більше допомагати іншим, займіться добродійністю – це допоможе Вашій кар’єрі і репутації. Використовуйте свою інтуїцію і творчість для досягнення бажаних цілей.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік дасть трохи енергії для Овнів, можливості прийняти рішення, кульмінації подій, усвідомлення. Акцент на любов, дітей, творчість, розваги, дружбу, товариство, плани на майбутнє, спільні проекти.

З 16 лютого по 30 березня важливий період, що дає багато енергії для досягнення цілей, для кар’єри і репутації, для боротьби за нагороди. Він оновить кар’єру і репутацію, дасть бажання і дії для їх реалізації. Але він так само дасть схильність до конфліктів і дратівливість, посилення конфліктів, особливо в березні (будуть складні тренди), найсильніше і небезпечніша з керівництвом і репутацією. Поспішні і існуючі конфлікти можуть принести втрату репутації. Але якщо конфліктувати обдумано, то можете відстояти свою репутацію – конфліктуйте сплановано і стримано, намагайтеся не поспішати. Якщо з репутацією і кар’єрою є проблеми слід бути обережніше. Використовуйте енергію періоду для складних проектів і цілей, які можете реалізувати самі. Березень буде дуже насиченим на зміни в кар’єрі, цілях, репутації.

З 17 лютого по 10 березня час повертатися до старих проектів, переучуватися, переукладати угоди, розберіться зі старими документами, але не починайте цього нового. Варто берегти техніку і документи, бути уважніше з даними. У цей період можуть повернутися старі знайомі, особливо таємні і приховані. Повернуться старі таємниці і переоціните їх.

З 18 по 24 лютого багато енергії для кар’єри, досягнення постелених цілей і реалізації планів, багато енергії для заробітків. Оновлюйте свій бізнес і джерела доходів, розвивайте свою репутацію.

З 18 лютого по 2 березня прилив сил і вітальності. Це ще один тренд дає енергію для кар’єри, професії, репутації, таємниць і духовного. Таємниці і духовне можуть сприятливо впливати на Вашу репутацію і кар’єру, а також благодійність. А може просто період дасть більше спокою і віри.

З 21 по 25 лютого остерігайтеся дурних покупок і витрат, можуть бути розчарування у відносинах або порушення правил, остерігайтеся інтриг, які пов’язані з кар’єрою і репутацією.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік дасть нове, нові події або бажання, посилить тренди. Обережніше з романами і інтригами. Для Овнів акцент на таємниці, духовне, релігію, самота, ізоляцію.

З 27 лютого по 1 березня ще один несприятливий тренд для фінансів і збагачення, відносин і особливо відносин які впливають на кар’єру і репутацію. Бережіться обманів, маніпуляції, дурних кардинальних вчинків через свої бажання.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – інформація про таємниці.

З 7 лютого по 5 березня – харизма, активність в збагаченні і відносинах.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на любов, захоплення, суспільство, дружбу.

З 16 лютого по 30 березень – енергія і оновлення для кар’єри і репутації.

З 17 лютого по 10 березня – відкладіть початок нових проектів, переоціните таємниці.

З 18 лютого по 2 березня – енергія і вітальність, духовні сили.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці.

Гороскоп Опубліковано 6 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,378