Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Складно сказати, хорошим чи поганим буде цей лютий для Вас. У Овнів буде багато енергії, але і бажання відпочинку і ліні. Буде багато спілкування з друзями і планів, але і бажання більшого від дружби і планів, ніж слід. З одного боку, багато бажань, веселощів, розваг, з іншого боку багато незадоволеності у всьому цьому. Основними акцентами в гороскопі будуть друзі і плани на майбутнє, любов і розваги, творчість і діти, в кінці місяця і на початку березня робота і здоров’я. Місяць дуже насичений, мінливий, багато нових трендів.

З 31 грудня по 10 лютого (можливо до 18) – це період змін в кар’єрі, фінансах, секс, питаннях смерті, боргів, статусу, час позбавлення, оновлень, поліпшень, набуття нового. З 18 січня по 11 лютого – це час налагоджувати відносини з друзями, хоча в лютому слід тримати свої бажання під контролем. З 27 січня по 18 березня – період активності в навчанні себе та інших, ідеях, філософії, релігії і в цьому місяці буде багато негативного.

Місяць почнеться з припливу енергії, бажання розваг і відпочинку, кульмінації і новин, пов’язаних з любов’ю, дітьми і творчістю, та й взагалі буде багато новин і кульмінацій, посилення всіх трендів під час піку 1 лютого, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад . Під час піку вирішуйте питання любові і дружби, творчості, інтриг, азарту. Якщо хотіли кинути якусь гру або захоплення, завершити любовний роман або перевести його в більш близькі відносини, забути стару любов, дізнатися щось про своїх дітей – ці дні підходять для Овнам в гороскопі.

Багато розмов з друзями, розмов і інформації про друзів, більше ідей з 1 по 18 лютого.

З 3 по 6 і з 9 по 13 намагайтеся не надто багато витрачати, не надто багато допомагати друзям (щоб вони Вас не використовували) і не дуже використовувати своїх друзів. Особливо багато витрачати не варто з 3 по 6 лютого. Ці два періоди зроблять Вас хвалькуватими в дружбі і планах на майбутнє, масштабними, будете бажати занадто багато, але Ви ж Овен, може Ви і зможете цього домогтися, у всякому разі для Вашого знака це не такі вже й погані періоди.

Більше таємних відносин, переговорів, любові з 11 лютого по 7 березня, але в кінці місяця вони можуть Вам нашкодити, намагайтеся бути обережніше з 22 лютого по 1 березня. Весь цей період хороший для відпочинку, з 14-1 ймовірно вимушеного (дуже великий ризик травм або ізоляції від інших, в’язниця, лікарня, втікання або вигнання).

Намагайтеся не порушувати закони, правила, не дуже займатися пропагандою і не вестися на пропаганду з 14 по 21 лютого, не час для лицарства. Намагайтеся бути обережніше і уважніше, можуть бути травми. Дуже образливий і чутливий період, можливі інтрижки.

Ви планували знайти нових друзів, почати нову дружбу або оновити дружбу, а може бути планували почати реалізовувати якусь ідею, тоді піковий період 15 лютого, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – допоможе Вам у цьому. Починайте нові довгострокові проекти, слухайте свою інтуїцію і реалізовуйте свої ідеї. Гарний час для нових стартів під час піку, все тренди будуть посилені, багато новин.

Ще більше секретів і таємниць з 18 лютого по 6 березня, можете дізнатися щось цікаве в плітках. І ще обережніше треба бути зі своєю мовою в кінці лютого, в період з 24 по 3 березня, можете надто вже багато бовкнути.

Романтичні дні з 20 по 24 лютого, чутливі і мрійливі.

Дуже конфліктний період з 22 лютого по 1 березня, схильність повчати партнерів (коханих, конкурентів, всіх з ким взаємодієте часто) і повне неприйняття повчання від них, дуже вимогливий період, що підсилює Вашу агресивність і дратівливість, незадоволеність. Схильність до розтрат або порожніх витрат. Підвищена сексуальність і можуть навіть бути романи небажані або агресія. Особливо проблемними можуть бути приховані романи в ці дні. Можуть бути і травми або фінансові \ матеріальні втрати, не час для ділових переговорів, боргів, кредитів. У всякому разі, з матеріальним і фінансовим почекайте до 28 лютого.

З 28 лютого по 3 березня вдалий час для покупок.

Вирішувати питання, завершувати, розуміти, розбиратися і отримувати новини – роботи і здоров’я, обов’язків найкраще 2 березня, пік плюс-мінус 3 дні. Пік буде періодом кульмінацій і завершень, багатим на події, що підсилює тренди. Найкраще зайнятися своєю роботою і здоров’ям, отримати результат, може і не зовсім бажаний, але все ж час кульмінацій.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Овна

1 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – багато енергії і новин, завершень. Акцент на творчість, дружбу, любов.

З 3 по 13 лютого – будьте скромніше.

З 14 по 21 лютого – обережніше з порушенням правил, бережіть здоров’я.

15 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – багато енергії і новин, починання. Акцент на дружбу і ідеї, майбутнє.

З 18 лютого по 7 березня – бережіть здоров’я і репутацію.

З 22 лютого по 1 березня – скандальні дні.

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації і новини. Акцент на роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 03.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,433