Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Після, ймовірно, складного січня в лютому буде легше, гороскоп обіцяє бути сприятливим. Хоча відпочивати не час. Багато акценту на роботі, кар’єрі, фінансових питаннях, можна зайнятися своїм здоров’ям (особливо душевним). Можливість знайти нових друзів і довгострокові плани на майбутнє. Багато таємного спілкування, секретів, може бути прихованого спілкування. Сприятливий період для заробітків і витрат. Сприятливий період для відносин які впливають на кар’єру і репутацію.

З 4 лютого по 1 березня приділіть увагу для всіх відносин, які впливають на Ваш статус, кар’єру, репутацію і досягнення. Відносинам з керівництвом, клієнтами, партнерами, конкурентами, відносинам з розрахунку. Оновіть їх, покращуйте їх і зміцнюйте, знаходьте нові, позбавляйтеся від незадовільних. Час для ділового співробітництва заради цілей і досягнень. Шлюб або відносини за розрахунком. Пошук компромісів з ворогами. Пошук партнерів для підтримки і допомоги в досягненні цілей.

Пік 4 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилення періодів і трендів, час нового. Акцент на дружбу, товариство і громадську активність, довгострокові плани і спільні активності. Вступайте в клуби, знаходьте друзів, будьте на публіці, починайте планувати або реалізовувати плани.

З 10 по 16 конфліктні дні для світу, небезпека травм. Овнам варто бути обережніше, хоч тренд і нейтральний, але якщо є скандали або можливість травмуватися, аварій, то це може статися. Багато енергії в ці дні, поспішності, екстремізму у Вас, готовності все міняти.

З 10 лютого по 17 квітня приділіть увагу таємної інформації, якою буде багато. Час вивчати езотерику, психологію, містику та інші таємні науки. Вивчати свої таємниці, комплекси, можна приділити увагу здоров’ю душевному, духовні практики. Можуть бути таємні переговори, може бути просто приховані переговори, новини. Дізнаватиметеся більше пліток і секретів в ці дні. Вивчайте секрети інших людей і свої глибини.

З 14 лютого по 31 березня активніше будете оперувати своїми грошима, накопиченнями, інвестиціями. Час заробляти гроші і витрачати гроші. Період сприятливий і в березні будуть поліпшуючы тренди. Праця і активність будуть приносити більше доходів, тому беріться за роботу і проекти, заробляйте. Можна поскандалити заради грошей, відстояти права, вимагати нагород і виплат.

Приплив вітальності з 16 по 20 лютого. Більше активності, особливо соціальної. Міняйте свій імідж, стиль, більше показухи і ексцентричності.

Тренд нейтральний, залежить від особистих гороскопів, але все ж серйозніше поставтеся до ділових відносин, шлюбних і особистим відносинам, фінансів, відносин з керівництвом з 16 по 20 лютого. Будьте обережніше, не бійтеся розчарувань, час зміцнювати, але можуть бути і руйнування.

Хороший тренд для таємних переговорів і спілкування з 19 лютого по 2 березня. Спілкуйтеся таємно з партнерами, коханими, керівництвом. Можете дізнатися більше про важливих для Вас людей. Хороші дні для таємних угод і переговорів. Займіться духовними практиками, поезією, відпочивайте в ці дні, якщо хочете.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік сприятливий, посилить тренди і періоди, кульмінації і новини. Найбільший акцент на роботі, обов’язки, звички, здоров’я, в меншій мірі на таємницях і езотерічному. Час підвести підсумки для роботи, приймати рішення щодо проектів, співробітникам, отримувати результати. Варто прийняти рішення зі здоров’ям, підлікувати остаточно захворювання.

Останній тренд залежить від особистих гороскопів, може бути поганим і хорошим. З 21 по 24 лютого уважніше будьте до відносин і фінансів, особливо відносинам які впливають на статус і кар’єру. Можете більш глибоко зрозуміти, відродити, змінити або позбутися. А можете розчаруватися і втратити.

З 22 лютого по 5 березня прилив душевних і духовних сил, віри, хороші дні зайнятися релігією і внутрішнім світом. Приділіть увагу фізичному здоров’ю. У Вас буде ще більше енергії для фінансових питань, збагачення. Намагайтеся збагачуватися таємно, приховано, таємні інвестиції і накопичення, покупки. Ще тренд сприятливий для благодійності і допомоги іншим.

Обережніше з відносинами, грошима, репутацією з 28 лютого по 3 березня, нестандартні вчинки і бажання, поспішність, готовність порушувати правила.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на лютий 2019

4 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на суспільство і дружбу, плани.

З 4 лютого по 1 березня – покращуйте важливі відносини.

З 10 лютого о 17-квітня – інформація про таємниці.

З 14 лютого по 31 березня – активність в фінансах.

19 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 03.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,413