Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Головне першу половину місяця пережити, вона найскладніша, конфліктна, нестача сил і часу, багато неприємних новин, велике навантаження. Конфліктність ще залишиться до січня, але пом’якшення до середини грудня. З другої половини у Вас буде приріст сил. У першій половині гороскопу – акцент на відносини, в другій – доходи і витрати. Обидва пікових періоду будуть хорошими, але не надто важливими для Овнів.

З 27 червня по 7 січня оновлення життя, приріст енергії, активні дії. З 10 вересня до 14 листопада у багатьох Овнів буде більше енергії всередині і менше зовнішньої активності, а у інших Овнів навпаки – дуже багато активності. Після 14 листопада приріст сил, швидше будете розвивати свої бажання і прагнення, активніше діяти, зросте реакція на події, менше тримати всередині. З 27 жовтня по 21 листопада період для сфери відносин, спочатку хороший і дуже поганий з 8 листопада. З 28 жовтня по 10 листопада період інформації для сфери відносин, багато поганих новин і думок. З 29 жовтня по 3 грудня зміни ідей, життєвої філософії, масштабні зміни в кар’єрі і статусі.

З 8 по 11 листопада дні великий дратівливості, скандальності, дурних розтрат. Погані для відносин і бізнесу.

З 8 по 12 листопада відпочивайте, розвивайтеся духовно, займіться своїми таємницями. Хороші щоб дні допомагати безоплатно іншим і просити про допомогу.

З 11 листопада по 1 грудня період дасть нову інформацію про чужих грошах, податки, Ваших боргах, кредиторів і боржників, спадщині, виплати, витрати, допомоги від інших людей. Починайте нові переговори, дізнавайтеся інформацію, оформляйте документи. Ще він дасть інформацію про психологію, містиці, питаннях смерті, секс, переродження, вивчайте і досліджуйте те що цікаво Вам.

З 14 по 20 листопада низка поганих вказівок для відносин, кар’єри, репутації, можуть бути проблеми зі збагаченням. Дорогі покупки не робіть, інвестиції, скандали через гроші. У відносинах незадоволеність, агресивність, дурні романи або вчинки. У кар’єрі та бізнесі остерігайтеся порушення правил, початку нових скандалів, судів. Бережіться романів з керівництвом.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, починання, важливі новини. Акцент на Ваші борги, податки, виплати, кредити, боржників, спонсорів, отримання допомоги від інших, спадок. Період сприятливий, починайте щось з цими питаннями. Хороший пік щоб почати змінювати себе, трансформуватися, позбавлятися від чогось. Будь-які втрати в ці дні не будуть болючими.

З 21 листопада по 15 грудня хороший період, лише 3 негативних дня за весь час, для вирішення боргових питань, прохань про допомогу, переговорів і договорів про борги, отримання спадщини, виплати податків. Ви можете збагатитися за рахунок інших, використовувати чужі кошти для взаємного збагачення, шукайте спонсорів і кредиторів. З боржниками домовитися про повернення боргів. З кредиторами домовитися про реструктуризацію боргів. Зросте Ваша схильність використовувати інших в своїх цілях. Зросте сексуальність. Цей період хороший для психологічних трансформацій.

З 26 по 29 листопада раптові матеріальні втрати, витрати, необдумані покупки.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини (їх буде дуже багато), рішення, кульмінації, результати. Акцент на новини, навчання, знайомства, поїздки близькі і далекі, угоди. Пік хороший.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – інформація про фінанси і збагачення від інших.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, починання, акцент на фінанси і збагачення від інших, змінювати себе.

З 21 листопада по 15 грудня – збагачення за рахунок інших.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, кульмінації, результати, акцент на новини, поїздки, знайомства і навчання.

Гороскоп Опубліковано 6 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,165