Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


І хороший і поганий місяць одночасно. Поганий тим, що в першій половині гороскопу Овни будуть конфліктні, а в другій можуть бути витрати і травми. А хороший гороскоп тим, що багато енергії у Вас, можливостей для само трансформації, духовного зростання, вирішення боргових питань. Багато харизми і успіх для виступів, проповідування, перед публікою. В середині місяця будуть фінансові результати. Увесь листопад багато фінансової інформації. В кінці місяця починайте нове навчання. В кінці листопада перший з важливих періодів для ділових відносин, кар’єрних і статусних відносин.

З 3 жовтня період інформації про спадщину, борги, кредити, боржниках і кредиторів, дає інформацію про містичне, психології, сексології по 9 грудня. З 31 жовтня по 20 листопада відкладіть початок нових проектів і навчання. З 14 жовтня зміцнюйте і розвивайте свій духовний світ і репутацію, таємниці, кар’єру, життєві цілі по 30 листопада.

З 1 по 26 листопада харизма і публічність, період дасть більше гармонії Овнам, згладить конфліктні ситуації. Будете схильні вирішувати конфлікти на словах, сприятливий час для судів, доводити свої ідеї, виступати перед іншими людьми, знаходити послідовників і учнів, покровителів і вчителів і покращувати з ними відносини. Захищайте свої дипломні роботи і виступайте перед іншими. Займіться відносинами з іноземцями, поїздками за кордон. До 20 листопада краще займатися старим.

З 2 по 8 листопада конфлікти будуть руйнівні, прибираючі, особливо в стосунках і репутації, кар’єрі. Будьте обережніше.

З 8 по 17 листопада – ці дні хороші для конфліктів, судів, активних дій у відносинах і істини, відстоювання своїх прав, точки зору, ідей. Тренд успішний для публічних виступів. Багато енергії для розвитку відносин. Він підходить для особистих і ділових відносин, конфліктів. Як мінімум, самі Овни в ці дні будуть більш енергійні, найбільш успішні дні в гороскопі на листопад для Овнів.

З 12 по 15 і з 26 по 30 листопада дні духовного інтелектуального розвитку, сильна інтуїція, віщі сни, зацікавленість в містичному і езотеричному, хороші дні для психології. Підходять для переговорів про допомогу і підтримки в матеріальному і духовному.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і важливі новини, кульмінації. Новин в ці дні буде дійсно багато, ймовірно про старе, переосмислення. При праці пік дозволить все зміцнити і розібратися чи завершити. Акцент на Ваші витрати і доходи, борги Ваші і Вам, кредити, відносини з боржниками і кредиторами, спадщині, аліментам, чужим і своїм коштам.

З 13 по 16 листопада обережніше з таємними романами, будь-якими важливими відносинами, багато романтики і схильності до інтриг.

З 19 листопада по 3 січня період, оновлюючий сексуальну сферу, сферу і питання боргів і оперування чужими коштами, посилення зацікавленості в містиці і психології. Період дасть енергію, бажання, прагнення, активність, а так само схильність до скандалів в цих питаннях і тиску. Витребуйте борги від боржників, але будьте готові до конфліктів. Просіть про допомогу, кредитах і боргах, у кредиторів і спонсорів, але намагайтеся не перегнути палицю. Овни будуть більше брати в борг і давати, активніше управляти чужими коштами, тратити свої. Оновлення сексуального життя. Займіться езотеричними і містичними практиками. Можливості для психологічних змін.

З 22 по 27 листопада конфліктний тренд, бунтарство, порушення правил, агресія. Особливо сильні конфлікти через гроші, борги, сексуальні питання, маніпулювання і тиск.

З 22 по 25 листопада тренд сприятливий для здійснення дорогих покупок, судів, важливих переговорів, що розвиває відносини, зарубіжних поїздок.

З 26 листопада по 20 грудня період впливає і відновлюючий ділові відносини, відносини особисті і ділові які дають Вам репутацію і статус, відносини з керівництвом і впливовими людьми. Період буде насичений на тренди, які зміцнюють і руйнують слабке, трансформують. Він один з перших в низці важливих періодів, що впливають на Вашу кар’єру, наступних 3-4 місяці Ваша кар’єра, статус, репутація буде «активна». Під час цього періоду, 26-20, оновлюйте і покращуйте, знаходьте нові, розривайте незадовільні – відносини з керівництвом, відносини по вигоді. Може бути шлюбний контракт або шлюб по вигоді. Ділове співробітництво заради певних цілей. Посилиться вплив відносин на Вашу професію і статус, за допомогою них зможете зробити собі кар’єру і репутацію.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, нові можливості, події, бажання. Пік дуже сприятливий, посилить тренди і дасть масу енергії. Хороший для відносин, особливо зарубіжних, початку судів або судових розглядів. Нове в судах, навчанні, зарубіжних питаннях, ідеології та світогляді. Починайте дивитися на світ іншими очима, знаходьте нову філософію, а можете виступити на публіці або повести за собою інших. Починайте важливе навчання, можна масштабне і довгострокове. Поїздку за кордон або інші зарубіжні питання.

З 27 по 30 листопада тренд швидких і сприятливих подій в ділових відносинах і збагаченні, беріться за підробітку або обов’язки на роботі, можливості для відносин з керівництвом або важливими клієнтами. Можуть бути швидкі романи.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – харизма, товариськість, наставництво, суди, іноземні питання – будуть сприятливі.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, доходи і витрати.

З 19 листопада по 3 січня – енергія для доходів і витрат, сексу, містики, психології.

З 26 листопада по 20 грудня – ділові відносини і впливають на статус.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на навчання, суди, зарубіжжі, філософію.

Гороскоп опублікований 02.11.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,166