Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


Це буде складний гороскоп для Овнів, складності в сімейній сфері і кар’єрі, репутації. Якщо сім’я і кар’єра для Вас не важливі, тоді місяць буде легше. Але все одно Ви будете досить дратівливі, а в кінці місяця дуже конфлікти. Діючі періоди триватимуть і буде повторення старого періоду і тренда. Нових важливих періодів і трендів не буде.

З 3 квітня по 7 серпня спілкування, угоди, можливі поверхневі романи, поліпшення знайомств. З 28 травня по 5 серпня цікавтеся більше сім’єю і нерухомістю, дізнаєтеся багато про них. З 18 червня по 12 липня переоціните інформацію про сімейній сфері, та й взагалі свої знання і знайомства, після 12 липня починайте нові проекти. З 3 червня по 3 серпня зміни в сфері кар’єри, може бути зміни ідей про кар’єру. З 27 червня по 7 січня оновлення життя, приріст енергії, активні дії, але багато негативних трендів, перші з них будуть з кінця червня по жовтень місяць.

З 2 липня по 18 грудня повториться важливий період для сфери кар’єри, він був з 2017 року у Овнів по березень 2020. Важливий період в житті, впливає на багато що. По-перше, він сильно вплине на Вашу вітальність, впевненість в собі, Вашу активність, схильність до самовираження і енергію. Його вплив на це перераховане буде по більшій мірі залежати від декади Вашого народження, першими в повній мірі це відчують Овни 1й декади – 2018 рік, в 2019 році Овни 2й декади і вже в 2020 році Овни 3й декади, а й в цілому період буде впливати на весь Ваш знак. Варто берегти здоров’я і готуватися до того, що Вам доведеться стати серйозніше, буде можливість схуднути. По-друге, вплив на Вашу репутацію, професію, кар’єру (як просування по ієрархії), різні особисті досягнення і нагороди, статусу в суспільстві. Період зробить Вас більш амбітними, циніками, схильними бути більш відповідальними в цих питаннях. Але багато що залежить від особистих гороскопів, хтось навпаки може пустити під укіс поїзд і кинути хорошу роботу, тому що набридне терпіти тиск на себе. А хтось може вирішити терпіти до останнього, хоч і буде відчувати зрослу відповідальність і вимогливість. Приділіть увагу кар’єрі і репутації, подумайте чого це для Вас стоїть, приймайте рішення. Але варто бути готовим до того, що в перший час буде складно, потім стане простіше. До того ж, якщо Ви схильні до «проблем» або у Вас є проблеми в цих питаннях, слід бути ще більш обережними, слабка репутація, слабка кар’єра і професіоналізм можуть бути зруйновані, можете втратити свій статус. Зростуть Ваші амбіції і бажання визнання, що теж може стимулювати до змін. Наприклад, можете кинути погану роботу через незадоволення амбіцій, або хорошу… бо будете розуміти, який Ви «крутий», але Вас там не цінують повністю. А може і навпаки, через незадоволення собою (у Овнів буває і таке, страх що Ви гірше, ніж є) Ви погодитеся на нижчу посаду, аби мати хоч якусь роботу. Загалом, чекайте важливих змін! До речі, ці роки могли принести Вам шлюб за розрахунком або відносини.

Пік 5 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, нові етапи, завершення, результати, важливі новини. Акцент на сім’ю і нерухомість, кар’єру і статус. Приймайте рішення, але не робіть нові договори або переговори, обережніше з відрядженнями. Але, можна аналізувати інформацію, повторно проводити переговори і переробляти документи.

З 6 по 10 липня і з 25 по 29 липня конфліктне спілкування, складно приймати чужі ідеї, бажання проштовхувати свої. Особливо в сімейній сфері.

З 10 липня по 23 серпня цей тренд буде мати дуже сприятливий вплив на Ваш духовний світ, релігійність, віру, надії і мрії, посилить інтуїцію і творчість, зробить більш терпимими і прихильними до життя. Він дасть інтерес до містичного, релігійному та езотеричного, розвивайтеся духовно і містично. Сприятливо вплине на Ваші таємниці і секрети, розвине їх, розширить і покращить. Він так само сприятливо впливатиме на Вашу кар’єру і статус, репутацію і повагу, професію. Намагайтеся більше допомагати іншим, займіться добродійністю – це допоможе Вашій кар’єрі і репутації. Використовуйте свою інтуїцію і творчість для досягнення бажаних цілей.

З 10 по 14 липня єдиний хороший тренд для сімейної сфери. Допомагайте рідним, миріться з рідними, проявіть себе в сім’ї. Він ще хороший для духовних практик, відпочинку.

З 10 по 15 липня любовно-романтичні дні. У ці дні будь-які конфлікти повинні бути згладжені. Вдалими буде спілкування, угоди, відстоювання своїх прав.

З 12 по 16 липня не обіцяйте занадто багато рідним і керівництву, стримуйте свої бажання до перебільшення в сімейної і кар’єрній сферах.

З 13 по 17 липня можуть бути втрати і конфлікти в сімейному і кар’єрних сферах, будьте обережніше.

З 19 по 22 липня можуть бути прикрості і обмеження в сімейної і кар’єрних сфері, слабке може бути зруйновано. Постарайтеся зміцнити ці сфери.

Пік 20 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, пік подібний до того що був у кінці червня. Акцент на сім’ю, будинок, нерухомість, всю сімейну сферу в якій може початися щось нове. Але можуть бути події і в інших сферах, наприклад, кар’єрі. Цей пік несприятливий, він обмежує і розчаровує.

З 25 по 30 липня обережніше з таємними романами, таємними видатками, таємними угодами.

З 31 липня по 8 серпня всі конфлікти будуть масштабними, аварії, травми. Як і всі дії і вчинки, бажання теж будуть масштабними. Намагайтеся тримати себе в руках і будьте обережніше. Будете дуже запальні.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, результати, кульмінації. Пік непередбачуваний, бажання свободи, можуть бути руйнування, ексцентричні вчинки. Є ймовірність витрат або матеріальних втрат. Але акцент піку на любові, творчості, дітей, розвагах, захоплення. Несподіваний роман або інші дізнаються про Вашу інтригу. Раптова вагітність або інші події з дітьми, може бути не зовсім сприятливі, бажання свободи від дітей. Зміни у Вашій творчості. Ще цей пік торкнеться дружби і відносини з групами людей, у Овнів може бути ексцентричний вчинок на публіці, звільнення від соціальних обов’язків і груп. Раптові зміни планів на майбутнє або руйнування існуючих планів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте репутацію і кар’єру.

Пік 5 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайте і покращуйте духовний світ, таємниці, кар’єру і репутацію.

Пік 20 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сімейну сферу.

Гороскоп опублікований 9 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,381