Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Насичений місяць, небезпечний для відносин з рідними і керівництвом. Якщо в червні були з рідними конфлікти, то зараз незадоволення і засмучення, розриви. Але буде і гарне. З самого початку місяця у Вас приріст енергії, а з кінця липня – харизми і чарівності. Багато творчості і розваг, відпочинку. Місяць відповідний для відпочинку. Можливість переучуватися, відродити старі знайомства. Зможете по-новому оцінити свою сім’ю і стару інформацію про неї.

З 15 травня по 19 (30) липня зміцнюйте і розширюйте духовний світ, благодійність, кар’єру, цілі та досягнення, статус. З 16 травня по 2 липня активний період для сімейної сфери, ремонти, відстоювання прав, вплив на рідних, в червні значні конфлікти. З 1 червня по 3 (10) липня не перебільшуйте в питаннях навчання, зарубіжжя, таємниць і духовного. З 9 червня по 3 липня оновлення спілкування і відносин зі знайомими. З 27 червня по 19 липня інтелектуальний тонус, творчість, інформація про кохане.

Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, нове і багато бажань, емоцій, можливо перебудов і змін. Великий акцент на сім’ю і місце проживання, нерухомість. Приділіть увагу своїм рідним, допоможіть їм або вирушайте в гості, запрошуйте їх до себе. Починайте купувати або продавати нерухомість, робити ремонт, починайте переїзд або плани про переїзд. Можуть бути й інші нові події в сім’ї.

З 2 липня по 18 серпня великий приріст фізичної енергії і активності, більше будете розважатися або хотіти розваг, більше творчих сил. Дуже хороший період для Овнів, тільки один поганий тренд з 8 по 14 липня, але багато хороших потім. Займайтеся творчістю, хобі та захопленнями, поновіть це і знаходьте нове, розвивайте те що є, а можете і позбутися або зруйнувати. Більше активності і наполегливості в любові. Домагайтеся тих, хто Вам подобається, домагайтеся бажаного від улюблених (вимагайте і наполягайте на своєму). Можуть бути любовні скандали. Вагітним, краще, бути обережніше протягом усього періоду. Виховуйте своїх дітей.

З 3 по 28 липня сімейні відношення і зовнішній вигляд будинку будуть у Вашій увазі. Період матиме хороші і погані тренди, сам по собі він хороший, так що здебільшого це гарний час для сімейної сфери. При хороших трендах – покращуйте відносини і прикрашайте будинок, при поганих – будьте обережніше або готуйтеся позбавлятися. Плануйте невеликий ремонт, важливі переговори, примирення, укладення договорів.

З 4 по 11 липня багато егоїзму в спілкуванні і активне спілкування, намагайтеся менше брехати. Для ділових переговорів дні погані, але для розваг – відповідні, особливо для творчості. Тільки не інвестуйте і не витрачайте багато на розваги.

З 7 по 11 липня конфлікти і обмеження в сім’ї і кар’єрі. Потрібно бути серйозніше і багато чого не чекати, чи не хвалитися собою і не ставити себе вище інших. Може бути занепад сил.

З 8 по 14 липня для Зодіаку дні конфліктні, але для Овнів вони енергійні, хоча теж можуть бути конфлікти. Вагітним потрібно бути особливо обережними. Намагайтеся в ці дні не витрачати багато грошей, не конфліктувати через гроші і інвестиції. Особливо не витрачайте гроші на розваги. Можуть бути фінансові та матеріальні, творчі та любовні втрати.

З 8 червня по 1 серпня регрес, затримки, переоцінки торкнутися проектів, здоров’я, навчання і знайомств, творчості, поїздок, спілкування. Просто не починайте важливі проекти, поїздки, навчання. Завершіть старе або переробіть. З 8 по 19 липня період помітніше всього для творчості, захоплення і дітей – дізнайтеся більше і глибше, переоціните. З 19 липня по 1 серпня – сім’ї та нерухомості.

З 9 по 13 липня варто підлікувати душу, нерви, зайнятися своїми таємницями, допомагати рідним або попросити про допомогу у них. Час духовного розвитку, благодійності, віщих снів.

З 12 по 16 липня конфлікти з сім’єю і на роботі. Бійтеся втратити відносини з рідними і керівництвом. Можуть бути професійні кардинальні зміни, статусу, проектів, цілей.

З 15 по 18 липня засмучення у відносинах ділових і особистих, особливо сімейних. Фінансові обмеження. Дороге для дому та сім’ї не купуйте. Бережіть репутацію і відносини з керівництвом. Обережніше з інтригами.

Пік 16 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це час завершень, кульмінацій, прийняття рішень. Пік буде негативним, можуть бути втрати. Але і Ви самі будете схильні до кардинальних змін, змін і позбавлення. Акцент на кар’єру, статус, повагу, сім’ю, нерухомість. Приділіть цьому увагу і розберіться. Якщо боїтеся втратити – не ризикуйте, пік грубий.

З 17 по 20 липня час для таємних відносин і відпочинку, можете налагоджувати відносини з рідними. Слухайте свою інтуїцію в фінансових питаннях, покупках і відносинах.

З 19 липня по 11 серпня займайтеся інформацією про сім’ю, документами, переговорами, вивченням рідних і нерухомості. Період вже був в червні, але в цей раз він буде сприятливий повністю. Тільки до 1 серпня нове не починайте.

З 19 по 22 липня намагайтеся бути обережніше з особистими і діловими відносинами, багато владності і грубості, бажання маніпулювати і опановувати. Можуть бути романи і інтриги з керівництвом. Знову, намагайтеся бути обережніше з покупками, особливо для сім’ї.

З 20 по 22 липня виступайте перед рідними, важливі новини про сім’ю.

З 22 по 28 липня прилив фізичних і духовних сил, енергія і активність. Дуже хороший тренд, для розвитку себе і свого світогляду, життєвої філософії, творчості і захоплень. Можна і іншими важливими проектами займатися. Навіть конфлікти в ці дні корисні, зможете довести свою істину.

З 24 по 25 липня важливі і хороші дні для спілкування, особливо з близькими і рідними людьми. Дні гарні для ділових договорів і переговорів.

З 27 липня по 1 (4) серпня намагайтеся багато не витрачати, особливо на творчість і розваги. Багато егоїзму у Вас в ці дні, бажання хвастощів. Можуть бути любовні інтриги, несподівані закоханості і вагітності.

З 28 липня по 21 серпня дуже хороший тренд, дасть харизму і чарівність Овнам, творчі сили. Він ще дасть бажання любові і любовних романів, романтики, для самотніх Овнів він краще, ніж для тих хто в відносинах. Оновлюйте свою любов, любовний роман або знаходьте нові. Більше ігор і розваг, бажання відпочинку. Спробуйте зайнятися посилено творчістю. З 31 липня по 3 (5) серпня треба бути обережніше.

З 31 липня по 3 (5) серпня негативний тренд, небезпека для відносин, любові, фінансів. Несподівані зміни або події, вчинки і бажання.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік додасть Вам сил і дасть несподівані зміни, він підсилить всі тренди і принесе нове. Початок нового роману, творчості, хобі, несподівані зміни в існуючому. Може бути несподівана вагітність або зміни з дітьми. Бажання змін і звільнення в цих питаннях, можуть бути витрати і матеріальні втрати. Пік краще для одиноких Овнів. Він дасть можливість закохатися або завести роман. Творчим особистостям можна почати творити щось нове або розчаруватися в своїх здібностях.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овнів на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і нерухомість.

З 2 липня за 18 серпня – прилив сил, творчої і любовної енергії.

З 3 по 28 липня – сім’я і нерухомість – постарайтеся все поліпшити й обновити.

З 8 липня по 1 серпня – переучувати, переробляйте проекти.

З 19 липня по 11 серпня – спілкування та інформація щодо сім’ї та нерухомості.

З 28 липня по 21 серпня – харизма і чарівність, бажання ігор і розваг, творчість і любов.

Гороскоп опублікований 04.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,183