Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Змішаний місяць для Вас, дещо хороший, в дещо поганий. Але дуже емоційний, стрімкий. Перший пік торкнеться сімейної сфери, останній соціальної. Обидва піку будуть напружені, для Зодіаку другий пік, а для Вас перший. Намагайтеся відпочивати спочатку місяця, в липні буде сприятливий період для роботи. В кінці місяця приріст енергії і, можливо, агресії.

З 9 березня по 10 липня був період духовного зростання, переоцінки сексуальності і бажань, затримки у фінансовій сфері (борги, підтримка, витрати). З 27 червня по 28 серпня триває важливий період для Овнів, переоцінки себе, повернення до старого, більше енергії внутрішньої і спрямованої на себе, ніж на зовнішній світ і зовнішні дії, варто зміцнювати себе духовно і фізично, свої ідеї та бажання. З 16 травня по 13 серпня активніше стали в колективах, боротися за себе і друзів, активніше з друзями і цілями. З 14 червня по 9 липня період романтики і розваг, дітей та захоплень. З 29 червня по 6 вересня активніше в інтелектуальній творчості, публіцистиці, більше інформації про дітей і захоплення. Деталі в гороскопах на травень і червень.

З 3 по 7 липня приділіть увагу рідним і психології, приріст оптимізму, удачі в боргових питаннях і сімейних.

З 4 по 6 липня намагайтеся не поскандалити з друзями та коханими, дітьми. Погані дні для переговорів і ділової активності.

З 6 по 10 липня другий сприятливий період для сімейної сфери і психологічної, духовного світу, багато інтуїції і віри, розслаблення.

Не занадто хваліться своїми знаннями, менше пліткуйте, що не роздувайте конфлікти на словах, не вдалі дні для вирішення боргових питань, та й в цілому ділових проектів з 7 по 11 липня.

З 10 липня по 7 серпня час зайнятися своєю зовнішністю, косметичними процедурами. Сприятливий період для робочих відносин.

З 10 по 13 вдалі дні для здійснення несподіваних покупок, інвестицій, заробітку.

З 10 по 14 несприятливий період для сімейної сфери і кар’єри, багато жорстокості в спілкуванні, схильності все усувати і кардинально змінювати. Період буде посилено піком – 13 липня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, коли буде багато емоцій і бажань в сімейній сфері. Пік принесе нове, може усунути старе. Рішення про нерухомість і новини про рідних. Нові старти.

З 12 по 15 числа вдалі періоди для ділових переговорів, укладення важливих угод, здійснення покупок.

З 18 липня по 6 жовтня буде прискорення кар’єрній сфері, досягнень, Вашого статусу, професії і зміцнення. Це ж буде і щодо фінансової сфери. Фінансова сфера буде позитивно впливати на кар’єру, а кар’єра на фінанси. Робіть інвестиції в кар’єру, вони окупляться. Займіться складними довгостроковими проектами, реалізацією ідей в фінансах і кар’єрі. Покращуйте свій статус новими способами або реформуйте його.

Обережніше зі здоров’ям з 23 по 26 липня, можуть бути отруєння. Намагайтеся в ці дні не здійснювати дорогих покупок, бути уважніше і серйозніше при спілкуванні на роботі. Занадто романтичні дні і може бути лінь щось робити.

Несподівані закоханості або бажання себе показати в любові й творчості, велика активність і ексцентричність з 23 по 27 липня. Приріст сил для любові і розваг, але й приріст витрат і схильності витрачати безглуздо гроші або втрачати.

Можуть бути конфлікти з друзями та коханими, дітьми з 25 по 28 липня. Обережніше будьте при вагітності. Обережніше з інтригами.

З 26 липня по 19 серпня повернення в питаннях роботи і навчання, хороші дні переоцінити свої знання, обов’язки, творчість. Намагайтеся не починати нові проекти в ці дні. Бережіть техніку і документи.

З 26 липня по 10 серпня у Вас буде величезний прилив енергії, поспішності, активності, схильності до бунтів. Особливо внутрішньої, може бути безсоння або переживання. Найбільше енергії для планів, дружби, фінансових питань. Сам по собі період небезпечний і агресивний, можуть бути матеріальні втрати або витрати, поспішні дії і бажання в матеріальних питаннях і дружбі. Наскільки він небезпечний для Овнів залежить від Вашої особистої агресивності і схильності до конфліктів, якщо Ви добрі і м’які, то проблем бути неповинно. Намагайтеся не травмуватися в ці дні.

Сприятливий період для трансформації або відновлення робочих відносин з 26 по 30 липня.

27 липня пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Активності, кульмінації, багато несподіваного. Акцент на дружбу і любов, розваги та громадські активності. Обережніше з інтригами, особливо з друзями. Бережіть вагітності. Піковий період буде змінювати і непередбачуваним.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Овна

З 10 липня по 7 серпня – хороші дні для роботи і косметичних процедур.

13 липня, плюс-мінус 4 дня пік і спад 10 днів – нове і грубе, акцент на сім’ю.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення і зміцнення статусу і збагачення.

З 23 липня по 10 серпня – конфліктні дні.

З 26 липня по 19 серпня – проблеми з бюрократією, навчанням, технікою.

27 липня, плюс-мінус 3 дні пік і спад 10 днів – кульмінації і несподіване, акцент на дружбу і любов.

Гороскоп опублікований 02.07.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,392