Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Спілкування і спілкування і ще раз спілкування – цього буде багато для Овнів в гороскопі на квітень. Активні будуть всі сфери відносин, публічна, партнерська і ворожнечі, знайомств і просто спілкування. Місяць щоб знаходити друзів і розвивати відносини. Розібратися в собі і відносинах. В кінці місяця будьте обережніше з фінансами.

З 16 березня по 11 квітня дізнавайтеся таємне і духовне. З 19 березня по 7 травня масштабні зміни в цілях, ідеології, кар’єрі і статус. З 30 березня по 13 травня активна соціальна позиція, громадська активність, активність з друзями.

З 3 квітня по 7 серпня тривалий і сприятливий, але не зовсім корисний, період для спілкування, навчання, знайомств, неважливих відносин, угод. Для інших знаків Зодіаку цей період куди важливіше. Але, Овнам він буде впливати на товариськість, будете більше задоволення отримувати від спілкування, в квітні від соціального, а в травні від таємного і інтриг. Можливо, що будуть романи зі знайомими, але короткострокові. Будете більше навчатися і навчання буде приносити задоволення, але це не вища освіта або серйозне навчання, а так поверхневе і від цікавості, може якесь хобі або зацікавленість у чомусь нестандартному (це не професійне навчання, наприклад, або розвиток своїх фундаментальних знань). Маса нових знайомств і задоволення від спілкування. Угоди – торгівля, переговори, угоди – цього буде багато, але це не будуть серйозні угоди. У травні-червні буде регрес або затримка, повернуться старі знайомства і відносини.

З 4 по 10 березня остерігайтеся витрат або конфліктів через гроші.

З 7 по 28 квітня романтичний тренд, але ще він дасть енергію для розвитку дружби, особистих і ділових відносин, можливості помиритися з ворогами або боротися з успіхом з ними. Багато енергії для спілкування, угод, навчання бажаного. З друзями і знайомими у Вас можуть бути романи в ці дні. У цей час Ви будете дуже харизматичні і дуже публічні. Вдалі дні для активності на публіці, активної соціальної позиції. Можете порадувати себе покупками, купувати бажане, але не занадто дороге. Романтичні і любовні дні.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік дасть Вам енергію, бажання, готовність до вчинків, важливі новини, рішення, пік кульмінацій або завершення. Це один з найважливіших піків для Овна в 2020 році. Розберіться в собі і своїх відносинах. Приймайте важливі рішення щодо свого життя і важливих для Вас відносинах. Пік посилить паралельні тренди, зміни в цілях, філософії, кар’єрі, репутації, дружбу, кохання. Але найголовніше – це можливість розібратися в собі і важливих для Вас людей і відносинах. Щось важливе може завершитися у Вас.

З 11 по 27 квітня ще один період дасть Вам товариськість, допитливість, схильність до самонавчання, а ще навчання інших. Від інших знання отримувати буде складніше, особливо в кінці періоду, через упертість і бажання показати себе. Багато важливого можете дізнатися за цей час, інформації та новин. Інтелектуальний тонус.

З 12 по 17 бережіть репутацію, остерігайтеся конфліктів з керівництвом і проблем в кар’єрі, не давайте великих обіцянок.

З 17 по 21 квітня посилення інтелектуального тонусу.

З 19 по 23 квітня можуть бути розчарування або обмеження в дружбі, планах, публічному.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент піку на Вашому багатстві, доходи, заощадження, джерел доходів, заробітках. Пік негативний, стережіться необдуманих рішень і вчинків з багатством і заробітками, остерігайтеся порушення правил або обманів. Не поспішайте з інвестиціями або дорогими покупками, не витрачайте гроші поспішно. Не беріться за ненадійні проекти. Можуть бути й інші руйнівні проблеми з багатством. Тільки обдумані і зважені, сплановані вчинки і починання дадуть успіх і доходи.

З 25 квітня по 4 жовтня переоціните і зміните, відродите своє ставлення до кар’єри, статусу, репутації. Фоновий період, але дає силу волі для змін в кар’єрі і репутації. Це зміни внутрішні, Вашого ставлення та поведінки в цих сферах. Змінюйте свою професію, а можете відроджувати, робіть це з репутацією і кар’єрою.

З 27 квітня по 11 травня період інформації про багатство, як заробити і збагатитися, куди інвестувати, що купити, переговори і новини про гроші. Використовуйте його щоб дізнатися нові способи збагачення. А накопичені знання використовуйте для збагачення.

З 29 квітня по 25 травня несприятливий тренд для відносин, таємні романи, інтриги, таємні угоди, таємне спілкування. В особистих і ділових відносинах можуть бути обмани, розчарування, інтриги. Буде бажання таємних романів або ділових інтриг. Одиноким Овнам він більш сприятливий або тим, хто не в серйозних відносинах. Ділові таємні інтриги можуть обдурити. Під час цього тренда краще не витрачати гроші на свої таємні бажання, та й взагалі на свої мрії і бажання, щоб потім не було розчарування.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – спілкування і відносини поверхневі.

З 7 по 28 квітня – активність у відносинах.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на Ви і відносини.

З 11 по 27 квітня – товариськість і навчання.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство.

З 25 квітня по 4 жовтня – змінюйте ставлення до професії і кар’єрі, репутації.

З 27 квітня по 11 травня – інформація для грошей.

З 29 квітня по 25 травня – таємні відносини.

Гороскоп опублікований 8 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,417