Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Це буде повністю Ваш місяць, особливо з середини квітня. Обидва пікових періоду, на початку і наприкінці місяця, будуть для Вас мати велике значення, останній пік буде подібний до того, що був 21 березня. У першій половині місяця ще є час відпочити і працювати з таємницями, хоча вже буде можливість почати щось нове. З другої половини місяця – оновлення відносин і знань, фінансів і іміджу. Негативні тренди будуть в середині місяця, але вони короткострокові.

З 10 лютого по 17 квітня період інформації про таємниці, можливості дізнатися таємниці, таємних переговорів або прихованого спілкування (Інтернет і анонімне), займайтеся самоаналізом, психологією, містикою. З 26 березня по 20 квітня можна відпочивати, а можна займатися таємними відносинами. З 31 березня по 16 травня більше активності в спілкуванні та навчанні, відстоювати свої знання і боротися з сусідами, що не дають спати.

Перший пік 5 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, найважливіший пік в році, особливо помітний тим хто народився в цей період, починайте нове в своєму житті, нову віху, етап, а краще цілу книгу. Все що хочете, то і починайте, від навчання до переїзду, від кар’єри до звільнення, від покупки до продажу, від заробітків до виплат. Займіться своїм життям. Під час піку багато емоцій і бажань, може бути агресивність, готовність до кардинальних дій.

Бережіть кар’єру і репутацію, здоров’я з 8 по 11 квітня, перший негативний тренд. Серйозніше ставтеся до керівництва і професії, завданням і досягнень. Складне краще не робити, але проблеми треба вирішувати. Можуть бути обмеження і розчарування.

Відпочивайте з 8 по 11 квітня. Час для духовного спілкування. Можуть бути інтриги або неуважність в почуттях і бажаннях. Дорогі покупки не робіть, але гарний час для благодійності.

З 11 по 15 квітня другий негативний тренд для кар’єри і вітальності, в цей раз грубість і конфліктність, готовність руйнувати і прибирати, втрачати. Можуть бути конфлікти з іншими людьми, особливо керівництвом, тиск і підвищена вимогливість, маніпулювання, грубість. Будьте обережніше, якщо боїтеся втратити. Є ймовірність травм, вагітним потрібно бути обережніше. Небезпечним краще не займатися. Тренд щодо Вашої вітальності буде трохи гармонізований.

Тренд з 12 по 16 квітня гармонізує багато негативних вказівок, додасть Вам впевненості в собі і своїх ідеях, бажаннях і прагненнях. Більше удачі. Хороші дні для відпочинку і розваг.

Намагайтеся бути обережніше з таємними відносинами і багато не витрачати з 14 по 17 квітня.

З 17 квітня по 6 травня дуже велике посилення інтелекту. Період сприятливий для спілкування, навчання, оновлювати і отримувати нове. Більше новин і поїздок. Гарний час для самонавчання і самоосвіти, але можна і пройти якісь курси. Вивчайте те, що Вам цікаво. Для інтелектуальних навантажень дні підходящі, беріться за нові проекти та переговори, документи.

Другий пік 19 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, рішення і кульмінації, новини. Багато готовності до дій, але можуть бути і результати. Акцент на Вас і важливих відносинах, розберіться в своїх бажаннях і собі, в партнерах і ворогів. Продовжуйте відносини або розривайте, переводьте відносини на інший рівень. Пік подібний до того, що був 21 березня, але в цей раз все швидше і більш несподівано.

З 20 по 25 квітня тренд, що залежить від особистих гороскопів, хороший чи поганий, але точно швидкий і несподіваний. Зміни в фінансах, цінності, доходи. Можете раптово отримати (заробити) або кинути (втратити) матеріальне і фінансове.

Ще один хороший період для Вашої особистості, відносин, багатства з 20 квітня по 15 травня. Оновлюйте себе і відносини, заробітки і накопичення. Особливо себе і відносини. Новий імідж і новий гардероб або поліпшення існуючого. Нові відносини або поліпшення тих що є, приділити увагу іншій людині. Навіть з ворогами буде простіше знайти спільну мову. Займайтеся важливими переговорами і укладенням угод. Здійснюйте дорогі покупки. Період дуже гармонійний, негативні тренди будуть в травні і вони будуть дуже короткостроковими. Покажіть себе світу. Тренд дуже хороший для жінок Овнів. Дуже багато привабливості для жінок, можливість розібратися у своїй жіночності.

Намагайтеся не скандалити з оточуючими з 24 по 30 квітня, краще відпочивайте і не беріться за складні завдання.

Посилення інтелектуального тонусу, маса енергії для навчання і спілкування з 29 квітня по 3 травня.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на квітень 2019

Пік 5 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове в житті. Старт.

З 17 квітня по 6 травня – навчання і спілкування, інформаційний потік.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення, акцент на відносини і Вас.

З 20 квітня по 15 травня – відносини, фінанси, особистий імідж.

Гороскоп опублікований 02.04.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,415