Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Будьте обережні в цьому місяці, для Овнів в гороскопі багато періодів конфліктних, різко змінюють, прибирають грубо, багато перепадів енергійності, особливо Овни першої і початку другої декади. Ви можете багато конфліктувати, бунтувати, проявляти егоїзм, пліткувати, хвалитися своїми знаннями і не берегти інформацію, це може негативно вплинути на Ваш статус і самооцінку, впевненість в собі. Місяць важливий для Вас, в середині місяця піковий період, що впливає в цілому на Ваше життя і приносить нове, несподіване, що змінює, емоційний і ексцентричний в цьому році. В кінці місяця кульмінації в питаннях багатства і підтримки, сексу і психології. Протягом місяця активність в питаннях статусу і багато новин, спілкування, справ і завдань.

Більшість важливих трендів почалося в минулому місяці і триватимуть протягом квітня, детально про них в гороскопі для Овна на березень. З 6 березня по 13 (14) квітня у Вас багато новин, спілкування, знайомств, справ і навчання, поїздок. Хоча, з 23 березня по 15 квітня не починайте нові справи, повернуться старі новини і знайомства, старі завдання. З 31 березня по 24 квітня час збагачення, заробітків, поновлення цінностей. З 18 березня по 16 травня активність в питаннях кар’єри і статусу, досягнення цілей і репутації. З 21 березня по 2 травня період поліпшення, оновлення, усунення в питаннях професії та статусу, сексуальності, світогляду.

31 березня був пік, що впливає на перші дні квітня, всі тренди будуть посилені. До 7 квітня у Вас буде занепад сил, ймовірно скандали з керівництвом і батьками, бажання відстояти свої права, бережіть репутацію і боріться за своє ім’я. Варто бути обережніше з інформацією і справами, берегти документи до 7 квітня, не хвалитися своїми знаннями. Можуть бути конфлікти через інформацію і Ваших знань. Несприятливі дні для важливих переговорів і укладення угод.

З 1 по 3 квітня багато новин, переговорів, ймовірно про старе.

Сприятливий період для зміцнення фінансового становища, спілкування з керівництвом, зміцнення відносин з керівництвом з 6 по 9 квітня.

З 8 по 14 квітня, ще один сприятливий період для розвитку відносин з керівництвом і заробітку грошей. Хороші дні для відстоювання своїх прав і цінностей, бажань. Намагайтеся бути більш публічними в ці дні, більше приділяти уваги батькам, керівникам, важливим персонам, Ви зможете налагодити з ними відносини. Після скандального і депресивного періоду до 7 квітня, після 8 квітня є час налагоджувати відносини. Крім того, для всього Зодіаку, це хороші дні для особистих відносин, любові, найбільше романтики буде з 11 по 14 число. Але конфліктні теми краще не зачіпати, не йти на загострення конфліктів, ні в близьких, ні в ділових відносинах, період з 9 по 13 чреватий тиском, грубістю і жорстокістю в разі скандалів, можливими розривами і втратами зв’язку і поваги. Просто намагайтеся налагодити відносини з 8 по 14 число з важливими для Вас людьми. А найкраще присвятіть себе заробітку грошей і репутації, для цього період сприятливий всього або для інтимних відносин.

Намагайтеся багато не витрачати і не вимагати з 16 по 19 квітня.

Важливий пік буде 16 квітня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, найбільше значення він буде мати для Овнів, народжених в дні піку. Пік посилить всі тренди, принесе масу емоцій, бажань і потреб у змінах в житті, ставлення до життя, свого Я. Раптових змін. Можете прийняти несподівані рішення, щодо хвилюючих Вас питань в ці дні, рішення і бажання про себе та інших людей, кар’єрі та сім’ї, про багато що різне. У ці дні Ви будете дуже емоційні, імпульсивні, схильні до нового, можливе безсоння. Гарні чи погані будуть зміни – це все залежить від особистого гороскопа, пік нейтральний, але зміни або бажання будуть швидкими і несподіваними, ймовірно егоїстичними. Варто побоюватися травм. Можете несподівано закохатися або завагітніти, розірвати або знайти відносини. Змінити свій стиль, імідж. Змінити ставлення до життя. Зважитися на важливі зміни в житті, зробити їх дуже швидко. Події можуть бути і зовнішніми, новини або зміни в житті, нове.

Фоновий, більш помітний для Овнів, період затримок або припинення, повернення, переоцінки в професійній сфері, кар’єрі, репутації і досягненнях. Не варто переходити на нову посаду, не поспішайте з професійним і кар’єрним ростом, не переживайте якщо з першого разу не вийде. Період затримає розвиток цих сфер, можете повернутися до старого. Період з 18 квітня по 6 вересня.

З 23 квітня по 1 травня, ще один конфліктний період, бажання Ваше домінувати і керувати, а може і тиск на Вас з боку сім’ї і керівництва. Хороші дні для операцій, особливо з 23 по 28 квітня, лікування психіки і тіла. А ось в справах потрібно бути стриманіше, обережніше з переговорами і документами, завданнями, до 28 квітня, Ви будете дуже конфліктні і намагайтеся не хвалитися перед керівництвом. Хороші дні для битви з ворогами і конкурентами за місце під сонцем, Ви будете може навіть занадто жорстокі до них до 1 травня. Сильна сексуальність з 28-1.

Спілкуйтеся більше і знайомтеся з 24 квітня по 19 травня.

Хороші дні зміцнити свою репутацію з 28 квітня по 2 травня, зміцнити фінансову сферу, свої цінності (чим Ви дорожите).

30 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік буде зміцнює, посилить всі тренди, кульмінації і усвідомлення, розуміння, прийняття рішень. Найбільший акцент на питаннях боргів, виплат, матеріальних і фінансових питаннях, спадщини. Розберіться зі своїми боргами і тими, хто Вам заборгував. Проведіть переговори які стосуються підтримки Вас, можете знайти інвесторів або допомогу. Гарний час розібратися і зі своїм багатством, накопиченнями. Якщо Ви цікавитеся езотерикою або психологією, то ці дні сприятливі для Вас, щоб приділити цьому увагу, зрозуміти глибше, хороші дні для психологічної «стабілізації» після настільки бурхливого квітня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Овна

До 7 квітня – занепад сил, скандали, обережніше з документами.

З 6 по 19 квітня – чреда хороших і поганих періодів для статусу, відносин з керівництвом і батьками.

З 8 по 14 квітня – сексуальність, хороші дні для заробітку грошей і поліпшення відносин.

З 9 по 13 квітня – будьте обережніше.

16 квітня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – нове, змінює багато або все, несподіване.

З 23 по 28 квітня – знову можуть бути проблеми з документами і завданнями.

З 23 квітня по 1 травня – боріться за місце під сонцем, хороші дні для операцій. Посилена сексуальність і схильність тиснути на інших.

З 24 квітня по 19 травня – спілкування і знайомства.

30 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації і усвідомлення, стабілізація. Борги, виплати, спадок, психологія та езотерика.

Гороскоп опублікований 03.04.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,194