Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


Кінець березня і перших 2 декади квітня – це час Овна. Місяць для Овна буде в його улюбленому стилі, Овенно-вогняному! Квітень буде місяцем кардинальних змін, не варто особливо чого б то не було планувати, багато планів раптово зміняться. Гнучкий графік – це єдина вимога до розкладу на квітень. Початок місяця перевірить Ваші близькі любовні відносини (шлюб), а ось результат цього Ви напевно дізнаєтеся в період з 16 (плюс міну 5 днів) квітня. А першу половину місяця Овни будуть досить егоїстичні, їх будуть цікавити тільки особисті інтереси, Ви будете частіше говорити «Я», ніж «Він» або «Ми».

Деяким Овнам потрібно буде поговорити і акуратно виправити відносини, які почали сходити з правильного шляху, з рейок, в той же час інші Овни побачать, що проблема значно більше, ніж вони собі припускали, і буде потрібно багато часу і ресурсів, щоб зрозуміти і виправити те, що пішло не так. А треті Овни взагалі вирішать залишити все як є. Альтернативою всьому цьому може бути те, що Ви зрозумієте що Вашому партнеру зараз дуже важко, що у нього особистісна криза і він потребує Вашої підтримки.

Приходящі зміни будуть тестом для відносин, тестом який покаже де потрібно провести коригування. Найбільше змінам будуть піддані Овни народжені в період 16 квітня (плюс мінус 5 днів). Саме ці Баранці відчують на собі всю силу Карми. До Вас прийдуть важливі новини, Ви зможете зібрати всю мозаїку, зрозуміти, що до чого. Саме для них цей період буде найскладнішим, потрібно бути готовим не тільки до проблем з відносинами, а й з іншими сферами життя, в тому числі і здоров’ям.

Ще одна складна дата для Овнів 24 квітня (плюс мінус 1 день), прийдуть новини, яких Ви не очікували. Вірогідні ворожнечі і невдачі, так що уважно прислухайтеся до інших, а так само стежте за своїми словами і вчинками. Намагайтеся не дати іншим вивести Вас із себе, хоча це буде зробити дуже легко, адже Ви будете «горіти» в цей період.

30 квітня (плюс мінус 3 дні) принесе зміни в джерелах доходів, заробітку і заощадження. Ви можете змінити місце заробітку грошей або спосіб, або ж Вам можуть підвищити заробітну плату або перевести на іншу роботу. Якщо Ви працюєте на себе – можете втратити важливого клієнта, але через пару тижнів він або повернеться до Вас або Ви знайдете нового. Дивіться і чекайте нову інформацію і новини, не починайте нічого нового! Не потрібно здійснювати дорогих, важливих, покупок.

Якщо Ви самотні, але у квітні Вам підвернеться випадок завести стосунки – не намагайтеся доводити їх до серйозного рівня, зараз час для інтрижок, а не пошуку другої половинки. Краще відкладіть серйозні стосунки на липень або серпень.

16 квітня (плюс мінус 5 днів) принесе Вам важливу інформацію про відносини з постійним (давнім партнером), в квітні Ви зрозумієте, як Вам потрібно розвивати відносини, щоб вони налагодилися.

Найважливіші дати в гороскопі для Овнів у квітні 2014

1 – 7 квітня – Ви будете акцентувати увагу на собі коханому, захочете змінити імідж і будете ображатися, якщо хтось не буде вважати Вас центром всесвіту. Робіть гнучкий графік.

15 квітня – 23 вересня – наступить тривалий період, під час якого важче буде на роботі. Особливо в пошуках її, якщо Ви безробітний.

16 квітня (плюс мінус 5 днів) – Кармічні зміни в ділових \ любовних \ близьких відносинах, а так само здоров’ї.

18 квітня – чекайте грошей.

23 – 24 квітня – спекотні деньки, нерви на максимумі.

30 квітня – зміни в джерелах доходів і накопичення.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,445