Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


У цьому гороскопі для Овнів почнеться сильний нейтральний тренд, який може бути хорошим і поганим. Складно сказати, буде гороскоп на грудень хорошим або поганим. Протягом місяця багато акценту на кар’єру, професію, життєві цілі, Вашу репутацію і статус. Буде інтелектуальний тонус. В кінці місяця сприятливий період для дружби і громадської активності.

З 3 жовтня період інформації про спадщину, борги, кредити, боржниках і кредиторів, дає інформацію про містичне, психології, сексології по 9 грудня. З 19 листопада по 3 січня активність в фінансах, витрати, доходи за рахунок інших, психологічні зміни, зросте сексуальність, можуть бути травми. З 26 листопада по 20 грудня займайтеся відносинами, які впливають на статус і кар’єру, цілі.

З 2 грудня 2019 року біля Овнів в гороскопі буде сильний період до 19 грудня 2020 року. Він буде впливати на Вашу кар’єру, просування по кар’єрних сходах, посаду. На Вашу професію – розвиток професійних навичок або набуття нових. На Вашу репутацію – зможете їй поліпшити за цей час, стати більш поважним і впливовою людиною. На Ваші цілі в житті, яких стане дуже багато і буде енергія щоб рухатися до них і їх добиватися. Може змінитися Ваш статус в житті, одруження, отримання якогось звання або щось інше. Період рідкісний і сприятливий, повинен принести успіх і везіння, розширення, нові можливості для кар’єри та статусу. Але для життя він може принести незадоволення, бажання більшого від життя та змін в різних сферах. Проблемні питання стануть більш масштабні. З літа конфліктів побільшає.

З 6 по 10 грудня обережніше з таємницями і секретами, обманами, дурними ідеями.

З 8 по 23 грудня тренд дасть енергію і прискорення розвитку в сферах багатства, кар’єри, статусу і репутації, цілей. Працюйте над цілями і проектами, які збагачують Вас, дають Вам шанси на кар’єру і повагу. Можете реалізувати масштабні плани і проекти.

З 9 по 29 грудня вчіться, спілкуйтеся, більше поїздок для Овнів, виступайте перед іншими і навчайте інших. Інтелектуальний тонус. Зросте товариськість і здатність до навчання у Вас, будете схильні слухатися інших, навчатися на досвіді інших людей.

З 9 до 13 грудня тренд буде впливати на відносини, особливо ділові та статусні, відносини з керівництвом, в меншій мірі на фінанси. Він нейтральний, хороший чи поганий – це залежить від особистого. Намагайтеся все це зміцнити і тверезо оцінити. Намагайтеся не порушувати законів і правил. Можуть бути засмучення і обмеження, якщо є проблеми в цьому.

З 10 по 16 грудня духовні сили, посилиться сексуальність, романтичність.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – він дасть енергії, вітальності, результати, усвідомлення, прийняття рішень. Дуже сприятливий пік, посилить тренди, намагайтеся серйозніше розвивати кар’єру і досягнення цілей, відносини. Великий акцент у піку на новини та навчання, світогляд. Отримання важливих новин або важливе спілкування, інша інформація, відрядження. Прийняття рішень або результатів про навчання, захисту дипломної роботи або подібного, публіцистики, курсів. Зміна Ваших ідей і життєвої ідеології, філософії.

З 12 по 15 грудня ще один тренд, який буде впливати на відносини, особливо ділові та статусні, відносини з керівництвом, в меншій мірі на фінанси. Він нейтральний, хороший чи поганий – це залежить від особистого. Цей тренд буде змінювати і дасть силу волі для дій. Він може відродити або прибрати. Намагайтеся не ризикувати.

З 19 грудня по 9 лютого або кінець лютого, ще один нейтральний тренд, найсильніший і найвпливовіший. Який буде мати сильний вплив на Вашу професію, цілі, репутацію, кар’єру. Він може зміцнити або зруйнувати це все. У Вас самих буде багато сили волі і бажання кардинальних змін і вчинків. Ви можете самі зважитися на зміну шляхом усунення (позбавлення) або зміцнення цих питань. Але, період може і прибрати слабке з Вашого життя, незалежно від Ваших бажань. Бережіть свою кар’єру і репутацію, якщо вони тендітні. І цей же період може дати Овнам вплив негативний в цілому на життя, Ви станете грубіше і жорсткіше, готові кардинально змінювати своє життя. Може бути будуть зовнішні кардинальні зміни в житті. Великий ризик втрат, обмежень, прикрощів.

З 20 грудня по 13 січня відносини з друзями і суспільством, більше публічності, дружба і публіка будуть приносити Вам задоволення. Займайтеся спільними проектами і планами. Вступайте в співтовариства, виступайте на публіці. Налагоджуйте відносини з друзями і одноклубниками.

З 21 по 24 грудня тренд негативний, намагайтеся не порушувати правила і не витрачати гроші на дурниці, остерігайтеся публічних любовних інтриг.

З 23 по 26 грудня, в останні дні гороскопу, Ви можете встигнути реалізувати масу планів і досягти цілей, працюйте над репутацією і кар’єрою, своїм багатством і збагаченням.

З 25 по 30 грудня хороший тренд для кар’єри, цілей, репутації. Він дасть успіх і оптимізм, розширення.

Дуже сприятливий пік 26 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це час для нового, змін, бажань. Це все буде масштабним, слухайте свою інтуїцію і ідеї, бажання. Пік посилить тренди, займайтеся збагаченням і планами на майбутнє. Сильний вплив піку на кар’єру і статус, цілі. Починайте новий кар’єрний шлях, знаходьте нову професію, змінюйте те що у Вас є. Починайте нові масштабні та довгострокові цілі і проекти. Працюйте над тим, починайте те, що впливає на Ваш статус і репутацію.

З 29 грудня по 16 січня останній період, в цьому році, що впливає на кар’єру, статус, цілі. Інформаційний період, новини, спілкування, можливості дізнатися більше. Знаходьте професійні навички і використовуйте накопичений досвід, покажіть знання керівництву. Дізнавайтеся більше про керівництво і кар’єру. Займіться плануванням цілей і інформацією про них. Ваші знання дадуть Вам статус, але можете і дізнатися щось про свій статус.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на грудень 2019

З 2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – розширення і зміна в кар’єрі, статус, цілях.

З 9 по 29 грудня – інтелектуальний тонус, товариськість, здатність до навчання.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на знання і філософію.

З 19 грудня по лютий – зміни важливі в житті, кар’єрі, цілях.

З 20 грудня по 13 січня – дружба і публічність.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру, цілі, статус.

З 29 грудня по 16 січня – інформація і знання впливають на кар’єру, цілі, статус.

Гороскоп опублікований 04.12.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,427