Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Хороший місяць і гороскоп, крім першого тижня або першої декади грудня. У перший тиждень \ декаду бережіть свою репутацію, таємниці, обережніше з публічним життям і істинною, зарубіжжям, судами. У цьому місяці Ви будете багато навчатися і буде хороший інтелектуальний тонус в кінці. Багато фінансових новин і можливостей протягом місяця, посилення еротизму. Перший пік акцентує філософію і зарубіжжя, знання і питання істини. Другий пік акцентує сімейні питання і статус.

З 16 листопада до 1 січня багато таємницею активності, прихованої, період сприятливий для духовного зростання і робіт над таємницями, комплексами, всім потаємним, але до 11 грудня чреда напружених періодів, бережіть репутацію і остерігайтеся масштабних скандалів. З 16 листопада по 1 січня може не вистачити сил, бережіть здоров’я, але з січня великий приріст. З 17 листопада по 7 грудня не час для нової бюрократії і проектів, обережніше з хронічними хворобами, переоціните свою роботу, знання, здоров’я.

З 1 до 13 грудня дізнавайтеся більше про борги, кредити, боржниках, спонсорів, тих з допомогою кого можете заробити, хто допомагає Вам. Використовуйте знання для заробітків. Вдалий час для глибокого вивчення психології, сексології, езотерики, та й для будь-яких досліджень глибин.

З 2 грудня по 7 січня хороший період для збагачення, особливо за чужий рахунок. Для угод і переговорів по кредитах, прохань про допомогу, боргових питаннях. Посилиться еротичність.

Обережніше з таємницями і репутацією, боєм за істину і правду, не час для судів і публічних скандалів з 4 по 10 грудня.

7 грудня пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік дасть енергії, віри, бажань, нові починання і новини. Акцент на Ваші ідеали, прагнення, пошук справедливості і світогляд, навчання, далекі країни і зарубіжжя, суди. Сильна інтуїція в ці дні і прозріння. Намагайтеся не скандалити.

Час вчитися з 13 грудня по 5 січня, знаходити нові знання. Можуть бути поїздки або новини з далека.

Прилив сил з 19 по 22 грудня, час для швидкого прийняття рішень про майбутнє, про свої ідеали і прагненнях, про реалізацію себе. Гарний час для публічної активності.

Хороший період для таємних переговорів, вирішення питань про підтримку і боргах з 19 по 23 грудня. Може бути вдалий таємний роман або закоханість.

22 грудня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік буде сприятливим, принесе результати, можливість розібратися, вирішити, кульмінації. Акцент на питання сім’ї та місця проживання, будинка і рідних – приймайте рішення про те, що хвилює Вас і завершуйте. Переїзди, ремонти, покупки-продажу нерухомості. На другому місці буде кар’єра, статус в суспільстві, професійний розвиток і відносини з керівництвом, теж подумайте і приймайте рішення.

З 31 грудня по 4 січня період, що залежить від особистих гороскопів і ситуації в житті. Вплив на кар’єру і статус, досягнення, прагнення. Він може бути хорошим і стабілізуючим, зміцнює. А може і зруйнувати крихке і потрібно берегти репутацію.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Овна

З 1 по 13 грудня – дізнавайтеся про гроші.

З 2 грудня за 7 січня – період для збагачення, боргових питань, еротичності.

7 грудня пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на знання, далекі країни, світогляд.

З 13 грудня по 5 січня – вчіться.

22 грудня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на сім’ю і статус.

Гороскоп опублікований 29.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,420