Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Для Овнів червень матиме важливе значення, важливий гороскоп. Будуть починання в важливій сфері, а на початку липня рішення і результати в важливих сферах, на самому початку гороскопу. У червні повториться важливий тренд для кар’єри і статусу, ідеології і прагнень. В першу половину місяця більше конфліктності з дратівливістю у Вас і бережіть свої таємниці. Багато важливих переоцінок та повернень, затримок. В кінці місяця важливий піврічний період, який змінить і розвине Ваше життя, як мінімум дасть багато енергії і не менше конфліктності.

З 3 квітня по 7 серпня спілкування, угоди, можливі поверхневі романи, нові знайомства – цей період в травні був не зовсім сприятливий, але з червня буде краще. З 13 травня по 25 червня переоцінка відносин, багатства, конфліктів, багато в чому повернення до старого і уповільнення розвитку. З 13 травня по 27 червня приріст духовний сил, але занепад фізичних, таємна активність. З 28 травня по 5 серпня цікавтеся більше сім’єю і нерухомістю, дізнаєтеся багато про них.

З 3 червня по 3 серпня важливий тренд, буде повторюватися восени, але вже був з 19 березня по 7 травня. Важливий він для кар’єри, репутації, статусу, досягнень, професії. Овнам він нейтральний, як сприятливий так і негативний. Він принесе великі зміни в цих питаннях, зміни ідей і ідеології щодо кар’єри і статусу. Ви можете звільнитися або знайти нову роботу або професію. Значне поліпшення або погіршення Вашої репутації і статусу. Можливості для нових досягнень або розчарування в своїх цілях і прагненнях. Зараз, влітку, він в більшості поверне старі питання, які були навесні або Ви переоціните те, що трапилось, а восени принесе нове.

З 9 по 13 червня відпочивайте, стережіться обманів, обережніше з угодами.

З 10 по 16 червня нейтральний тренд, але дасть багато бравади. Бережіть свої таємниці, остерігайтеся таємних конфліктів. Намагайтеся більше допомагати іншим і розвивати себе духовно. Неуважність в бажаннях.

З 18 червня по 12 липня переоціните інформацію про сім’ю і нерухомості, можливість переоформити документи на нерухомість або повторно щось важливе обговорити з рідними. Дізнавайтеся більше історію своєї сім’ї і аналізуйте сімейну сферу. У бізнесі нове не починайте, відкладіть переговори і договору до середини липня. У цей період обережніше треба бути з технікою, відрядженнями, документами. Нові проекти, угоди, знайомства не дадуть результатів.

Пік 21 червня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нові події або бажання. Акцент на сім’ю і нерухомість. Для сімейної сфери це найважливіший пік в 2020 році. Можете починати переїзд, ремонт в будинку, повторно спробувати налагодити стосунки з рідними і дізнатися більше про сімейну сферу. Але не починайте покупку або продаж нерухомості, оформлення договорів, початок нових переговорів з рідними.

З 27 червня по 7 січня 2021 року триватиме дуже важливий період для Овнів, він принесе як погане, так і хороше. Багато в чому залежить від Вашого характеру і обставин, якщо Ви конфліктний і агресивна людина, то період посилить багатократно ці якості. З вересня по листопад відродяться старі конфлікти. Якщо у Вас на роботі проблеми, в кар’єрі і репутації, особливо якщо це якісь скандали або незадоволеність, тоді восени або з серпня у Вас ймовірно руйнування до кінця періоду. Якщо Ви схильні до травм, то треба бути обережніше на протязі всього періоду. Період дасть енергію Овнам, до осені багато впливу від Вас на світ, восени більше енергії всередині Вас, з кінця осені і до кінця періоду, знову, більше енергії буде виходити від Вас. Період дасть Вам прагнень і бажань діяти активніше, напористий, реалізовувати бажане. Зменшить Вашу терпимість до інших, будете більше діяти за своїми бажаннями. Для Овнів в кожному місяці будуть несприятливі тренди, для багатьох із знаків Зодіаку несприятливе почнеться лише з серпня, але Вам треба бути обережніше вже з початку липня. Найгірше з серпня по грудень. Розвивайте себе і оновлюйте себе, помітний розвиток життя, оновлення, нове. Посилитися і розвинеться сексуальність, влюбливість і бажання завойовувати. Схильність реалізовувати свої бажання у відносинах і розривати відносини, якими Ви незадоволені. Більше будете боротися за свою репутацію і повагу, менше терпіння до принижень і образ. Зможете проявити себе, побудувати і домогтися репутації, але в тендітному-дорогому обережніше з конфліктами. Може виникнути бажання щось зруйнувати в житті. Цей період встряне Вас.

На той випадок, якщо буде запізнення з гороскопом для Овна на липень. Пік 5 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, нові етапи, завершення, результати, важливі новини. Акцент на сім’ю і нерухомість, кар’єру і статус. Приймайте рішення, але не робіть нові договори або переговори, обережніше з відрядженнями. Але, можна аналізувати інформацію, повторно проводити переговори і переробляти документи.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овнів на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – в кар’єрі і статус зміни, повтори.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і важливі новини, спілкування, філософія.

З 18 червня по 12 липня – відкладіть початок нових проектів.

Пік 21 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сімейну сферу.

З 27 червня по 7 січня 2021 року – розвиток і дії в житті.

Гороскоп Опубліковано 6 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,377