Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Краще почати відпочивати з другої декади місяця, напружені тренди почнуться саме тоді. Місяць насичений, багато духовного і творчого, багато надій, але можуть бути обмани і самообмани, ізоляції. У сімейних питаннях активний період, а в середині та кінці місяця він стане конфліктним, особливо з керівництвом. Намагайтеся берегти свої таємниці і духовний світ. Навчайтеся в цьому місяці, багато інформації, але потрібно знати рамки, є можливість розчарування в знаннях і життєвої філософії.

Хороший період для заробітків, здійснення покупок, інвестування і накопичень, збагачення з 15 травня по 9 червня, на початку цього періоду могли бути непрогнозовані події. З 15 травня по 19 (30) липня зміцнюйте і розширюйте духовний світ, благодійність, кар’єру, цілі та досягнення, статус. З 16 травня по 2 липня активний період для сімейної сфери, ремонти, відстоювання прав, вплив на рідних, в червні значні конфлікти. З 21 травня по 4 червня період новин, поїздок, навчання.

З 1 червня по 3 (10) липня період, сильно зачіпає Ваш духовний світ, релігію, духовні погляди і віру, поняття духовного і езотеричного, містичного. Розмиває ці поняття, а може бути робить Вас занадто фанатичними і віруючими. Він був з 2 по 26 січня, зараз є ймовірність повторення зимових ситуацій, в 2019 році він повториться ще раз. Займіться своїм духовним світом, але намагайтеся менше фантазувати. На прагматичному рівні, цей період негативний. Найнегативніше він для судових питань та битви за істини – невдалі результати або незадовільні. Намагайтеся менше обманювати, але і самі не станьте жертвою обману (особливо різних наставників, сект). Ваші таємниці будуть тендітні в цей час, бережіть їх і намагайтеся не створювати нові. Буде бажання нових таємниць і інтриг, але поки не час. Бійтеся за свої таємні і хронічні хвороби, бережіть здоров’я і психологічний стан, багато переживань і нервування в цей раз. Обережніше з навчанням, своїми ідеалами, намагайтеся менше повчати інших і не обманювати себе, схильність до фанатизму і ліні. Обережніше з закордонними питаннями, поїздками далекими, переговорами з іноземцями. Коротко кажучи, цей період сильно торкнеться Ваш духовний світ, ідеали, таємниці, здоров’я, слід бути обережніше.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове і новини, багато спілкування. Приділіть увагу навчанню, отриманню нових практичних навичок, курсів підвищення кваліфікації. Починайте важливі переговори, поновіть знайомства, знайдіть нові знайомства. Не особливо важливий пік, але є можливість дізнатися щось потрібне.

Займайтеся інформацією про сім’ю, документами, переговорами, вивченням рідних і нерухомості з 4 по 27 червня. Обережніше з укладенням угод і підписанням документів, оформленням документів в середині і наприкінці місяця. Тренди обману і конфліктів.

З 7 по 11 червня бережіть здоров’я і таємниці, обережніше з плітками і таємними питаннями. У ці дні багато ліні і літання в хмарах. Можуть бути духовні розчарування.

З 9 червня по 3 липня багато спілкування, більше задоволення від спілкування, ще один період впливає на коло знайомих і відносин з ними. Оновлюйте свої контакти, знайомства, поверхневі зв’язки. Більше харизми в колі знайомих. У третій декаді Овнам потрібно бути обережніше зі знайомими і спілкуванням.

З 9 по 12 червня занадто багато суєти і бажань, змін в навчанні і спілкуванні, інформації. Не роздувайте свої проекти робочі, зарубіжні, навчання. Намагайтеся менше брехати і похвалятися собою, обіцяти іншим. Для судів і наставництва ці дні негативні.

Духовні сили з 11 по 17 червня, тренд згладить перший конфліктний період цього місяця. Намагайтеся допомагати рідним і йти на поступки. Займіться своїм душевним здоров’ям, таємницями, містикою.

Перший і значний конфліктний тренд з 12 по 17 червня, можуть бути травми і аварії. Конфлікти найсильніше будуть з рідними і керівництвом, бережіть відносини дому та професійні. Обережніше з обмеженнями і руйнуваннями, не дуже тисніть на керівництво і не дуже підкоряйтеся рідним в ці дні.

Активніше будете спілкуватися, бажати нав’язати свої знання іншим, але погано прислухатися до знань інших людей з 15 по 22 червня. Тренд хороший для самонавчання. Прагніть не дуже скандалити з рідними, словами теж можна поранити. Можуть бути конфлікти через документи і інформацію, угоди.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, важливі новини та рішення, результати і кульмінації. Великий акцент на освіті, зарубіжжі, судах, життєвої філософії і ідеалах. Головне не перебільшувати все, не розчаровуватися, не конфліктувати. Пік досить нейтральний, але посилить паралельні тренди. Все ж варто розібратися в тому, що Вас хвилює, змінити своє ставлення до цього, завершувати і більш широко розуміти. Завершуйте своє ставлення до духовних питань, ідеалам і прагненням.

Другий конфліктний тренд буде грубіше, більш жорстокий і усуває з 17 по 23 червня. Ризик втрат і руйнувань сімейних і професійних, готовність і бажання кардинальних вчинків. Велика ймовірність травм, намагайтеся не робити операції в ці дні, не ризикувати всім.

Таємні любовні романи зі знайомими або випадкові, потурання своїм слабкостям і бажанням, фінансові та матеріальні розтрати або несприятливі витрати на благодійність і навчання, розчарування в істині з 22 по 26 червня. Намагайтеся не втратити репутацію, розчарування в бажаному, незадоволеність.

З 27 червня по 19 липня інтелектуальний тонус, хороший для творчості і розваг, хобі. Постарайтеся спілкуватися більше зі своїми дітьми або дізнатися про них цікаве. Спілкуйтеся з улюбленими. Хваліться своїми знаннями на публіці. Займайтеся публіцистикою, особливо творчою.

У гороскопі для Овна на червень останні дні будуть торкнуться гороскопом на липень. Пік 2 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, нове і багато бажань, емоцій, можливо перебудов і змін. Великий акцент на сім’ю і місце проживання, нерухомість. Приділіть увагу своїм рідним, допоможіть їм або вирушайте в гості, запрошуйте їх до себе. Починайте купувати або продавати нерухомість, робити ремонт, починайте переїзд або плани про переїзд. Можуть бути й інші нові події в сім’ї.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на червень 2019

З 1 червня по 3 (10) липня – роздування навчання і духовних, таємних, благодійних, зарубіжних, філософських тем може бути негативним.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини і спілкування.

З 4 по 27 червня – спілкуйтеся з сім’єю, інформація про нерухомість.

З 9 червня по 3 липня – більше спілкування з оточуючими.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 – кульмінації, завершення, акцент на навчання, зарубіжжі, філософію.

З 27 червня по 19 липня – інтелектуальний тонус і творчий.

Гороскоп опублікований 5.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,172