Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Складно сказати в загальних рисах, хорошим буде цей гороскоп для Овнів на червень або поганим. Багато в житті сповільниться, взагалі це літо буде у Вас поверненням старого в багатьох сферах, переоцінок та затримок у розвитку. Місяць дозволяє почати вивчати щось нове і заводити нові знайомства, можуть бути недалекі поїздки і багато новин. Підведете підсумки в сімейних питаннях і статусу, кар’єри і нерухомості. Багато акценту на любов, інтриги і романи, варто бути обережніше. З кінця місяця дуже сильне відчуття того, що час зупинився і повернувся назад.

Почну гороскоп з «зворотної» сторони. З 27 червня по 28 серпня буде помітний для Вас період, життя сповільниться цього літа, для такого поспішного знака, Овна, це буде незвично. Не чекайте швидкого розвитку подій, які Ви будете форсувати. Ви станете більш інтровертні, орієнтовані на свій внутрішній світ і себе. Більше потрібно буде часу Вам, щоб почати діяти, не так легкі на підйом і активні. Буде повернення до старого щодо Вас, Вашої поведінки, звичок, думки про себе, буття, прагнень, ідей, переоцінка всього цього. В цілому, варто повернутися до старого і реалізувати старі проекти і прагнення, у всякому разі переосмислити старе. Це не поганий і не хороший період 27-28, він просто розвертає назад і уповільнюючий, час переосмислювати. Просто Овни живуть сьогоднішнім днем, для Вас він буде неприємний, незручний, дивний. Але з минулим варто все ж розібратися, розібратися в собі, зі своїми прагненнями. За цей час у Вас будуть тільки сильні скандали. Найчастіше Ви легко випускаєте пар і довго не схильні тримати в собі агресію, але зараз агресія і дратівливість виходитимуть з Вас «проблемно», що буде приводити до сильних скандалів. Ви до того ж і заспокоюватися будете повільніше звичайного, будете ще й повторно повертатися до скандальних тем. Хочу попередити, що за ці 2 з хвостиком місяці, повернуться старі скандали, а не тільки старі бажання і інше перераховане. Приділіть увагу скандалам з друзями, фінансових скандалів, спадковим, через виплати і борги. Крім усього цього, буде переоцінка сексуальної сфери, теж станете більш орієнтовані на себе і свої бажання. Можуть бути великі перепади в сексуальних бажаннях, від посилення лібідо до повної пасивності. Не розпочинайте нові важливі проекти, особливо що до «нового» себе.

А тепер про періоди, які почалися в минулому гороскопі, в ньому детально описаних, що продовжуються в червні. З 11 травня по 13 червня приділіть увагу психологічному і духовному стану, вірі, фінансам, підтримкі. З 16 травня по 13 серпня активніше в дружбі і соціумі. З 19 травня по 14 червня гармонія в сімейній сфері, покращуйте будинок. З 30 травня по 12 червня багато новин і інформації, спілкування, навчання.

З 1 по 4 сприятливі дні для поліпшення матеріального стану та будинку, купуйте щось для дому та для себе, найдорожче і найцінніше. Вдалі дні для відносин, сімейних питань, ділових. Дуже хороші дні для психологічного стану, для відпочинку, поновлення себе, заспокоєння.

У період з 4 по 7 намагайтеся не скандалити з рідними, партнерами, коханими, а особливо ворогами на роботі і в сім’ї. Є ризик втрат матеріальних і репутації, відносин.

Багато різної інформації, таємної та публічною, секретів і новин з 4 по 7 число, спілкування. Але не вірте всьому, будьте обережніше з діловими переговорами, остерігайтеся обману або спотворення інформації до 9 числа. Бажання звалити все на інших.

Багато розмов з родиною, новин про рідних з 12 по 29 червня, пишіть листи і телефонуйте, спілкуйтеся. Гарний час дізнатися більше про нерухомість, якою Ви володієте або хочете володіти, оформляти документи або вести переговори.

Не особливо примітний пік, хіба що в особистих гороскопах, 13 червня пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Під час пікового періоду буде посилення трендів, новини, щось нове. Овнам можу порадити почати щось вивчати в ці дні або читати, зайнятися якимись курсами. Можете знайти нові знайомства або отримати масу новин від знайомих.

З 14 червня по 9 липня у Вас буде більше бажання розваг, відпочинку, любові, творчих поривів. Особливо любові, оновлення або придбання нової, забуття старої. Трішки більше активності буде з дітьми, можна спробувати зблизитися з ними. Займайтеся своїми творчими хобі. Під час цього періоду будуть тренди, коли можете зробити необдумані вчинки, перебільшення, дурні вимоги.

З 13 по 16 не поспішайте в любовних питаннях, здійсненні покупок, не беріть участі в азартних іграх і розвагах. Може бути інтрига, порушення правил. Не найкращий період для покупок і укладення угод, важливих переговорів. Не ображайтеся на улюблених.

Дуже конфліктні дні для Зодіаку з 20 по 23 червня, але Овнам можуть бути і не такі помітні. Але все ж, намагайтеся не скандалити з друзями та коханими. Буде підвищена сексуальність і бажання домінувати. Невідповідний час для ділових переговорів.

Час переосмислити свій внутрішній світ, таємниці буття, комплекси з 19 червня по 25 листопада. Варто приділити увагу хронічним захворюванням.

Конфліктний період в спілкуванні з рідними та керівництвом, багато егоїзму в мисленні і небажання приймати їх ідеї з 22 по 24 червня. Знову, дні не підходять для ділових переговорів.

Намагайтеся не витрачати занадто багато, не купувати занадто дорогого, не давати в борг і не брати з 24 по 27 червня. У ці дні слід не витрачати багато на інтриги, творчість, ненадійну любов і захоплення, погані дні для азарту. Багато романтики і бажання більшого від любові. Посилиться сексуальна зацікавленість. Не будьте розчаровані в коханні.

Бережіть здоров’я, сім’ю, репутацію і кар’єру з 25 по 29 червня. Серйозніше ставтеся до вимог по відношенню до Вас, тиску від рідних і керівництва, важливим завданням. Не опускайте рук і не звалюйте все на інших. Може бути розчарування сімейними і професійними питаннями. Намагайтеся не порушувати обіцянок і правил.

З 27 червня по 13 серпня, може, більше бути скандалів з друзями і через Ваші ідеї. Повернення старої активності в дружбі, знову можете повернутися в якусь спортивну або ігрову, а може і іншу, групу або співтовариство.

28 червня, плюс-мінус 4 дня пікових і спад 10 днів. Пік до 29 або 30 червня може бути таким, що розчаровує, що тисне, песимістичним, але все одно він принесе кульмінації, завершення, розуміння, посилення трендів. Пік матиме вплив на Вашу професію, кар’єру і статус, нагороди і проекти, досягнення, нерухомість, сім’ю і рідню. Кульмінації і результати. Найбільший акцент на кар’єрні питання і статус. Займіться питаннями кар’єри, може бути вдасться отримати нову посаду або зрозуміти щось важливе про неї. Переговоріть з керівництвом про хвилююче Вас. Можна приділити увагу сім’ї, можуть бути результати в сімейній сфері. Може бути, навіть будете розриватися між кар’єрою і сім’єю в ці дні.

З 29 червня по 6 вересня інформація про дітей, любові, творчості і захоплення. Дізнавайтеся більше про своє хобі, якщо Ви письменник, то варто в ці дні пробувати більше творити! Спілкуйтеся з дітьми та коханими, дізнайтеся їх трохи краще.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Овна

З 12 по 29 червня – інформація про сімейну сферу.

13 червня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, займіться навчанням.

З 14 червня по 9 липня – більше романтики і творчості, налагоджувати відносини з дітьми.

З 27 червня по 28 серпня – переоцінка себе, повернення.

З 27 червня по 13 серпня – повернення старої активності з друзями.

28 червня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, кар’єра і сім’я.

З 29 червня по 6 вересня – пишіть, дізнавайтеся більше про дітей і любов.

Гороскоп опублікований 2.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,169