Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


Місяць у Овнів розпочнеться з поїздок, спілкування, чекайте новин. Це хороший місяць, щоб відпочити, все таки квітень був складним, як і половина травня, а тепер зірки дають Вам час для відпочинку. Відправляйтеся в поїздку, але не далеку, або почніть читати нову книгу на початку червня! Але хочу зауважити, що в поїздку треба вирушати до 8 червня, після Вас чекає утруднення.

У період з 8 червня і до 2 липня, у всіх знаків Зодіаку будуть проблеми з інформацією, документами, усвідомленням одержуваної інформації та передачею її. Не варто починати нічого нового і Овнам в цей час, краще перечекати до 2го липня, і вже після підписувати нові договори, укладати нові угоди, і починати нові угоди. А зараз час для того, щоб згадати старі, відкладені на потім, проекти і домовленості, відвідати старих знайомих.

А в середині місяця, Овнам захочеться поїхати якнайдалі, і це гарний час для далеких поїздок! 13 червня плюс мінус 3 дні – вирушайте на моря, в інші країни. Вам буде хотітися цього і Ви отримаєте всі шанси для поїздки!

14 червня – ймовірно станеться скандал з кимось, так що будьте обережні. Зірки вказують на те, що імовірна сварка з коханою людиною або партнером по бізнесу. Або Ви постараєтеся «натиснути» на нього, або він Вас.

19 червня варто очікувати хороших новин про гроші і доходи. Але можливий і скандал з начальством або вищестоящої персоною.

А ось 25 червня, Овни, постарайтеся бути якомога обережнішими. Настане дуже ризикований період, 25 червня – плюс мінус 5 днів, це дуже-дуже небезпечний період для Вашого знака Зодіаку. Ви будете бажати свободи, будете бажати змін і реформ! У ці дні Ви станете бунтувати! Ваше бажання свободи і дії буде сприйнято в багнети Вашими партнерами, імовірний дуже великий скандал з коханою людиною або партнером по бізнесу. Просто Вас буде переповнювати неконтрольована енергія. Може бути, Ви навіть вирішите зробити собі татуювання! А чоловікові або дружині це не сподобається. Ви захочете висловити свою індивідуальність, особистість, захочете свободи, але Ваша половинка буде проти цього. Деякі Овни навіть захочуть собі нового партнера.

Важлива подія станеться в передостанній тиждень червня, 28 червня (плюс мінус 4 дні), щось важливе почнеться у Вас вдома, пов’язане з рідними (мамою чи татом ) або ж Вашим будинком. Може бути, Ви просто захочете зробити вдома ремонт, або змінити місце проживання. Зірки звернуть Вашу увагу на будинок і рідних – це я можу сказати точно, цілком імовірно, що зміни будуть на краще. Найімовірніше, що це буде розширення, наприклад, більш великий будинок або більш дорогу обстановку.

Найважливіші дати в гороскопі для Овна в червні 2014

Вдалі дні: 12-13, 19, 21, 30.

8 червня – 2 липня – проблеми з документами, інформацією, спілкуванні і поїздках.

13 червня – плюс мінус 3 дні – дорога чекає на Вас!

25 червня – плюс мінус 5 днів – небезпечний період, будьте обережні.

28 червня – плюс мінус 4 дні – будинок буде в центрі Вашої уваги, а так само Ваші рідні.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,179