Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


Активний місяць і, можливо, конфліктний. Багато дратівливості до кінця березня, конфліктів варто побоюватися. Будете збагачуватися і заробляти весь місяць. Багато інформації публічної і таємної. У цьому гороскопі дуже багато дій в сфері кар’єри і статусу, з середини березня по травень будуть зміни. Важливий період для серйозних планів на майбутнє і дозволяє зміцнити дружбу і громадську позицію, а так само зросте активність в дружбі, громадянська позиція. Все найважливіше, нове, для Овна буде в кінці гороскопу на березень.

З 16 лютого зросла активність у відстоюванні своєї репутації і статусу, розвитку проектів, дій в кар’єрі, а так само конфліктність і дратівливість, особливо це буде помітно в гороскопі на березень, період до 30 березня. З 17 лютого по 10 березня не починайте нові проекти, завершуйте старі.

З 4 по 16 березня товариськість, інформація про друзів і колективи, спільнотах і суспільстві. Оновлюйте свої контакти з друзями. Цікавтеся політикою, громадськими активностями, клубами в які хочете вступити. Виступайте на публіці, спілкуйтеся з публікою. Обмірковуйте свої плани на майбутнє, плануйте свої ідеї і спільні проекти.

З 5 березня по 3 квітня робіть гроші, робіть покупки, інвестуйте, оновлюйте джерела доходів, починайте нові проекти, укладайте важливі угоди, проводьте переговори, знаходьте партнерів. Сприятливий період для збагачення. Спочатку періоду, ймовірно, будуть несподівані зміни, потрібно не ризикувати. А в кінці періоду, з 25 березня, він буде найкраще для збагачення.

З 7 по 10 березня нейтральний тренд, сприятливий або негативний залежить від особистих гороскопів. Не втрачайте голову, все обмірковуйте, не поспішайте. Зміни і вчинки у відносинах і багатстві, образливість, бунти, порушення.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – головне в цей пік не надто літати в хмарах, намагатися все тверезо оцінювати, не перебільшувати, працювати і прагнути до своїх ідеалів. Пік принесе кульмінації, рішення, вдалий час для завершень. Акцент на таємниці, духовне, приховане від інших. Може бути усамітнення або хвороба, бережіть здоров’я, але можете відправитися в поїздку. Ще буде акцент на роботі і проектах – це можете вдало завершити. В меншій мірі буде акцент на кар’єрі і репутації, але теж можете отримати результати своїх дій.

З 16 березня по 11 квітня багато таємної інформації, пліток, секретів, таємних переговорів, можливість отримати таємні знання. Вивчайте свої секрети і чужі. У цей період корисно вивчати свою психологію і психіку, здоров’я, свій духовний світ.

З 16 по 24 березня нейтральний тренд, залежить від особистих гороскопів. Дасть активність в кар’єрі, питаннях репутації, професії, досягнень, для цього буде багато енергії і дій. Він може дати великі скандали, дні будуть конфліктні. А може дати можливість домогтися бажаного і відстояти своє.

З 19 березня по 7 травня важливий тренд, буде повторяться ще пару раз в 2020 році, для кар’єри, репутації, статусу, досягнень, професії. Овнам він нейтральний, як сприятливий так і негативний. Він принесе великі зміни в цих питаннях, зміни ідей і ідеології щодо кар’єри і статусу. Ви можете звільнитися або знайти нову роботу або професію. Значне поліпшення або погіршення Вашої репутації і статусу. Можливості для нових досягнень або розчарування в своїх цілях і прагненнях.

З 20 по 25 березня дні конфліктів, небезпека травм, підвищена сексуальність і бажання домінувати.

З 22 березня по 2 липня, з повторенням з грудня 2020 року 2023 року важливий період для Вашого суспільного становища, громадянської позиції, групової активності, колективів, дружби, планів і ідей на майбутнє. Для Овнів це буде непоганий час, корисний для зміцнення своєї позиції в суспільстві і дружбы. Можете вступити в важливі суспільні відносини, стати політиком, очолити якесь суспільство. У 2021 році, ймовірно, період буде небагато руйнівний для суспільної сфери, дружби, планів. Цей період протягом усіх років зруйнує слабке, Ви розірвете відносини з ненадійними і несерйозними друзями, колективами, клубами і спільнотами в яких Ви перебуваєте. Варто запам’ятати це півріччя, воно покаже що буде у Вас відбуватися з суспільством в наступному році. Варто зміцнити свою суспільну репутацію і статус, серед друзів і колективу, якщо вони у Вас слабкі, а інакше в наступному році буде гірше.

Пік 24 березень, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – найбільш важливим пік буде для Овнів, які народилися під час нього. Пік дасть емоційність, наполегливість, бажання змін, багато дій, ймовірно зросте конфліктність і образливість (остерігайтеся конфліктів з керівництвом). Цей пік дає можливість Овнам почати нове життя, як мінімум буде бажання почати щось нове важливе. Починайте діяти! Прагніть до нового.

З 25 по 30 березня робіть дорогі покупки, інвестиції, використовуйте всі можливості для збагачення. Ще цей тренд сприятливий для кар’єри, відносин, судів, відносин з керівництвом.

З 27 по 31 березня змінюйте ділові відносини, позбавляйтеся або відроджуйте їх. Вдалі дні для боргових питань та інвестицій в свою репутацію.

З 28 березня по 3 квітня конфліктність і занепад, перепади, енергійності. Бережіть репутацію.

З 30 березня по 13 травня багато дій і активності в суспільстві, з друзями, в колективах. Період почнеться зі скандалів в першій декаді квітня, але після буде дуже сприятливий. Розвивайте свою дружбу, боріться і захищайте своїх друзів, Ваші загальні плани та ідеї, проекти. Постарайтеся заробити бали в суспільстві, колективах, клубах. Дуже багато енергії для громадської активності. Разом з іншими Ви будете ефектніше працювати, ніж самі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на березень

З 4 по 16 березня – інформація про друзів і суспільстві.

З 5 березня по 3 квітня – збагачення.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, таємниці, здоров’я, робота.

З 16 березня по 11 квітня – таємна інформація.

З 19 березня по 7 травня – зміни в кар’єрі і статус.

З 22 березня по 2 липня – зміцнюйте суспільне становище.

Пік 24 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове життя.

Гороскоп Опубліковано 6 березня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,164