Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць, особливо для вирішення фінансових питань і кар’єрних, досягати бажаного і збагачуватися. Багато спілкування, акцент на дружбу і громадську активність, можливість показати себе суспільству і поліпшити відносини з друзями і суспільством. Все ще буде багато таємниць, пліток, прихованих переговорів. Протягом місяця намагайтеся заробити побільше і інвестувати в свою кар’єру і ім’я. Ближче до кінця місяця початок таємних відносин і більше таємного спілкування. І ближче до кінця місяця можливість розібратися з відносинами і в собі. В кінці місяця активніше в навчанні і спілкуванні.

З 10 лютого по 17 квітня багато таємниць, таємного спілкування (може прихованого від інших або про таємне, а може бути і через Інтернет), дізнавайтеся таємниці, плітки, вивчайте містику, розбирайтеся зі своїми глибинами і чужими. З 14 лютого по 31 березня активний фінансовий період, можливості збагатитися і вдало інвестувати, заробити грошей і відстояти свої права на матеріальне.

З 1 по 26 березня бувайте більше на суспільстві, в колі друзів, займіться публічними виступами, гарний час показати себе світові. Оновлюйте та покращуйте дружбу, знаходьте нових єдино думців, займайтеся спільними проектами. Можуть бути романи з друзями. Дуже хороший період для дружби і громадської активності, всього 1 негативний тренд в середині місяця.

З 5 по 28 березня бережіть, документи, обережніше з роботою над інформацією (тексти, навчання, документи, передача і зберігання, комп’ютери та інша техніка, переговорами), діловими проектами, оформленням документів, відрядженнями і поїздками. А нове в перерахованому взагалі не слід починати, воно принесе не ті результати. У ці дні займайтеся краще старим, повторенням, завершенням старого, більш глибоким розумінням. Хороші дні для глибокого вивчення себе, своїх глибин, страхів, таємниць і чужі таємниці можна вивчати. Повернення старих знайомих. Бережіть здоров’я.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік дасть нове, нові бажання або події. Акцент на таємниці, самота, внутрішній світ і духовні питання. Зайнятися духовними практиками, містикою, дізнатися таємниці, створити таємниці. Буде бажання усамітнення і це гарний час для відпочинку. Обережніше з репутацією, обманами, лінню, не час для чогось серйозного. Відпочивайте в ці дні.

З 11 по 17 березня багато енергії для збагачення і вирішення питань статусу, працюйте над складним і довгостроковим, професією, кар’єрою, багатством. Інвестуйте свої фінанси або інше в кар’єру, професію. Захищайте свою репутацію, відстоюйте права. Дуже сприятливий тренд для зміцнення фінансової сфери і професійної, кар’єри і репутації, джерел доходів.

Бережіть таємниці і інтриги, обережніше з любовними романами, розвагами, можуть бути азартні проблеми з 12 по 16 березня. Схильність до великих розваг, потурання слабкостям.

З 17 по 23 березня ще один сприятливий тренд для збагачення і вирішення питань кар’єри, знову варто працювати над кар’єрою, професією, доходами і багатством. Відстоювати свої права, братися за складне. Цього разу у Вас буде більше сили волі, готовності змінювати, видаляти, відроджувати. Час натиснути на керівництво, змінити свій професійний шлях (кар’єрний, досягнень), позбутися від обмежень.

Конфліктні дні для всього Зодіаку з 17 по 24 березня. Для Овнів найсильніше конфлікти з друзями, партнерами. Обережніше з публічною поведінкою, можуть бути скандали в колективі. Намагайтеся менше витрачати в ці дні за першим бажанням.

Пік 21 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це час розібратися і прийняти рішення, важливі новини, кульмінації, усвідомлення, пік посилить всі тренди. Акцент на Вас і Вашому житті, бажаннях. Багато емоцій і бажань в ці дні, готовності до дій. Акцент на Ваших відносинах, що вони Вам дають і що Ви від них хочете, хороший час зрозуміти партнерів, ворогів, близьких людей. Приймайте рішення про відносини, куди їх розвивати. Переходьте на новий рівень у відносинах.

Великий ризик обманів з 21 березня по 6 квітня, великих фантазій, ліні, пліток, порушення домовленостей. Дні погані для серйозних переговорів. Але хороші дні для вивчення духовного, абстрактного, творчого. Намагайтеся більше відпочивати.

З 26 березня по 20 квітня період для відпочинку, бувати більше наодинці, більше задоволення від самотності. Можуть бути таємні романи і зв’язки, переговори, але потрібно бути обережніше, під час періоду маса негативних трендів.

З 31 березня по 16 травня період активності в спілкуванні, в цьому році багато негативних трендів, так що більше будете скандалити зі знайомими, оточуючими Вас людьми. Але негативні тренди дозволять Вам відстоювати свої права в колі спілкування.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овнів на березень 2019

З 1 по 26 березня – дружба і громадська активність.

З 5 по 28 березня – не починайте нові проекти.

6 березня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на приховане.

21 березня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення, акцент на відносини.

З 26 березня по 20 квітня – відпочивайте, можливість таємних зв’язків.

З 31 березня по 16 травня – активніше в спілкуванні.

Гороскоп опублікований 07.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,170