Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Дуже насичений місяць для Овнів, вже з березня почнуться «Ваші» періоди, що впливають на Вас, Ваші якості, натуру, що акцентують сильно ці сфери і питання. До того ж в березні почнеться пара важливих періодів для Вас і піків. У гороскопі на березень багато агресії і конфліктності, в кінці місяця, Овни на собі це відчують сповна і іншим дадуть відчути, якщо за характером Ви борець. Постарайтеся спланувати свій графік так, щоб на початку березня завершити проекти і важливі завдання, а з середини (бажано з 3й декади) піти у відпустку до середини квітня (або початку), в кінці місяця сильні конфліктні періоди, шанси на травми, перенапруження і проблеми зі здоров’ям, скандали.

З 11 лютого по 7 березня гарний час для відпочинку, можливо таємні романи. З 18 лютого по 6 березня гарний час вивчати секрети, духовне, езотерику, плітки. З 27 січня по 18 березня у Вас приріст сил і енергійності.

Спочатку березня, до 9 числа (мінімум 7) присвятіть себе відпочинку і духовного, бережіть здоров’я. Але можна і працювати, вдалі будуть переговори і укладення угод, особливо секретні переговори і угоди. Період з 2 по 7 багатий на лінь і схильності до мрійливості, і не хороший і не поганий, краще все ж відпочивати.

Вирішувати питання, завершувати, розуміти, розбиратися і отримувати новини щодо роботи і здоров’я, обов’язків найкраще 2 березня, пік плюс-мінус 3 дні. Пік буде періодом кульмінацій і завершень, багатим на події, підсилює тренди. Найкраще зайнятися своєю роботою і здоров’ям, отримати результат, може і не зовсім бажаний, але все ж час кульмінацій.

З 6 березня по 13 травня у Вас буде багато спілкування, хороший інтелектуальний тонус, час вчитися, писати, знайомитися, братися за нові справи, читати книги, отримувати новини і дізнаватися те, що цікавить Вас. Але все нове постарайтеся почати до 23 березня. Багато переговорів і угод, будуть як більш позитивні, так і більш негативні періоди. Посилиться схильність боротися за свої ідеї і диктувати їх іншим, менше будете прислухатися до інших.

З 7 по 31 березня посилиться Ваша зацікавленість у відносинах, більше уваги будете приділяти коханим, більше буде і ділового спілкування з партнерами, більше заробітків грошей і здійснення покупок за бажанням, сильніше чутливість до конкуренції і ворогам, можна спробувати знайти компроміси або боротися за себе. На жаль, в березні буде більше негативних періодів, з 12-15 (намагайтеся не розчаруватися, не здійснювати нічого масштабного і не зіпсувати репутацію собі), з 22 по 26 (намагайтеся менше ревнувати, вимагати і ризикувати), з 27 по 31 (несподівані вчинки і покупки). Але буде і більш хороший період, з 17 по 22, коли варто здійснювати покупки, проводити переговори або просто спілкуватися. Протягом всього періоду 7-31 Ви будете більш привабливі і наполегливі в стосунках, сексуальні й більше буде харизми. Особливо жінки Овни, пора подумати і попрацювати Вам над своєю зовнішністю і стилем.

Величезний приплив сил і швидкості з 8 по 15 березня, головне направити це все, найкраще в розвиток себе і своїх бажань, цілей. Посилиться сексуальність, хоча і прискориться одночасно.

Фоновий і не дуже помітний для Вас період з 9 березня по 10 липня, коли будуть затримки і переосмислення, повернення в питаннях сексуальності, езотерики, духовного світу, філософії, питань боргів та виплат. Нові масштабні боргові зобов’язання краще не брати і багато кому в борг не давати.

Ще один сприятливий період для духовних питань, віри з 12 по 16 березня, а може і просто буде більше оптимізму у Вас.

17 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік сприятливий посилить всі тренди і принесе нове. Час духовного зростання, час подумати про свій духовний світ, релігії і віри, комплекси і секрети. Займіться своїми недоліками, особливо приділіть увагу здоров’ю і тому що шкодить Вам. Подумайте про своє життя, підведіть підсумки. Пора попрацювати над таємницями буття.

З 18 березня у Вас починається активний період у відстоюванні своїх прав, просуванню до своїх цілей і бажань у сфері професії, кар’єри, нагород, досягнень, всього що впливає на Ваш статус і повагу, період до 16 травня. Буде багато енергії і активності для цього, для боротьби за місце під сонцем або крісла по-краще в організації. Намагайтеся братися за важливі і вимогливі проекти. Це хороший період, який буває раз в пару років, але в цей раз він буде багатий на негатив, скандали і конфлікти. Так що будьте обережніше, не скандальте з керівництвом і важливими персонами, можуть бути і скандали з батьками. Краще бути одним солдатом в полі і робити свою справу, так досягти бажаного.

Перший конфліктний період настане досить скоро, з 21 березня по 1 лютого, з посиленням в кінці періоду, ймовірно остаточні конфлікти і скандали. Період дуже помітний для Овнів, особливо першої та початку другої декади! Дратівливість, егоїзм, бажання порушувати правила, поспішність, схильність до бійок. Скандали з батьками, діловими партнерами, керівництвом. Скандали через егоїзм або тиску на Вас. Можуть бути травми. Самі вирішуйте скандалити чи ні.

З 21 березня по 2 травня (може, довше на тиждень) повториться період, який був з 31 грудня до 10 лютого і був детально описаний в гороскопі на грудень. Час змінювати своє ставлення, відроджувати, позбавлятися, оновлювати і усувати питання професії, фінансів, сексуальної теми, езотерики, боргів, спадщини. Цього разу операції лікувальні краще не робити. І в цей раз, ймовірно, повернуться старі теми.

Перенавчання, читання книг, повторні новини і можливість більш глибоко все вивчити, повторно познайомитися, переукласти угоди, переоформити документи, ще раз відправитися у відрядження з 23 березня по 15 квітня. Але нове в цьому всім краще не починайте або чекайте затримок і незадоволення. Бережіть техніку і документи, проблеми з бюрократією.

Бережіть здоров’я, може бути занепад сил або перевантаження з 28 березня по 7 квітня, з 30 березня по 7 квітня ще і скандальність, бажання порушувати правила і підлаштовувати під себе світ, конфлікти з керівництвом та батьками, небезпека травм.

31 березня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, буде пік, завершальний, кульмінаційний, багатий на новини та скандали, посилить всі тренди і багато емоцій. Для Вас він буде акцентувати відносини, як близькі так і ділові, ворожі. Прийшов час розібратися з ними, прийняти рішення і завершення, рішення про продовження або завершення відносин. Зробити пропозицію або розірвати відносини. А може і просто зрозуміти ворога, друга, улюбленого, партнера.

З 31 березня по 24 квітня – це час робити гроші і стан, здійснювати покупки, шукати способи заробітків, оновити своє матеріальне становище і джерела доходів, інвестувати. Більшою мірою період буде дуже хорошим.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Овна

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації. Робота і здоров’я.

З 6 березня по 13 травня – багато інформації.

З 7 по 31 березня – харизма, гроші, відносини, любов.

17 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – починайте духовне зростання. Пік початок.

З 18 березня по 16 травня – активність в питаннях статусу.

З 21 березня по 7 квітня – конфлікти і втоми.

З 23 березня по 15 травня – регрес і затримки з інформацією.

31 березня, пік плюс-мінус 5 днів – кульмінації і завершення. Питання відносин.

З 31 березня по 24 квітня – робіть гроші і стан.

Гороскоп опублікований 04.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,201