Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Не можу сказати, наскільки складним буде місяць для Водоліїв, але несподіваних поїздок і подій буде предостатньо. Варто берегти своє здоров’я протягом усього місяця, а особливо з середини жовтня! Крім здоров’я, бережіть і свою репутацію, а так само намагайтеся бути більш законослухняними. Можлива ізоляція від суспільства, захворювання, або в’язниця, а може несподівана поїздка або потрібно буде побути подалі від усіх. Не перенапружуйтеся, сили складно буде контролювати. Місяць не найважливіших сфер у житті для знака Водолія, поїздки, навчання, філософія, торгівля – буде багато подій і змін. Будьте обережніше в судових питаннях. А ось в кінці жовтня буде важливий і сильний період для соціального становища і кар’єри!

4-5 жовтня нарешті закінчиться період невизначеності і обмежень в фінансах, матеріальних питаннях, а так же дружбі, планах на майбутнє, та й в сприйнятті себе. Період невизначеності почався ще в травні місяці, тривав майже півроку. Тепер фінансові перспективи та плани на майбутнє будуть ясніші.

Ще з вересня у Водоліїв почався кар’єрний період, багато різних трендів буде у Вас до кінця листопада місяця, пов’язаних з честю, повагою, репутацією, становищем, роботою. Але піковий період буде в кінці жовтня.

До 3 жовтня час романтики і творчості. Своєю творчістю Ви можете зробити собі ім’я. Хороший період і для фінансів.

Перший небезпечний для здоров’я період, а так само ймовірність «ізоляції» буде з 2 по 10 жовтня. Постарайтеся не порушувати закони! Дуже поганий час для судів. Досить скандальний час. Будьте обережніше в дорозі. Енергії в ці дні буде маса, але контролювати її буде складно. Не беріться за багато в навчанні, але направте енергію на те, що вже вивчаєте! Постарайтеся не скандалити з іноземцями, та й взагалі не особливо відстоюйте свою точку зору. Особливо помітний цей період буде з 6 по 10, коли можливі так само і скандали з партнерами і хворобливі зміни у відносинах.

З 7 по 26 жовтня – час вчитися! Вивчайте іноземні мови і етикет, культуру. Час для кардинальної зміни знань. Цей період почне тренд поїздок у Водоліїв. Вже з 10 по 13 багато поїздок, а так само новин. Але з 12 по 18 потрібно бути обережніше, можуть бути скандали і непередбачені обставини в дорозі, особливо з 14 по 17 жовтня. З 14 по 18 чекайте масу несподіваних подій в навчанні, поїздках і відносинах, все прискориться в тисячу разів. Можуть бути розриви відносин, а так само навчання, трансформації, будьте обережніше в дорозі.

16 жовтня, плюс мінус 3 дні, піковий період в жовтні. Для Водоліїв є вказівки на те, що будуть новини чи новина, яка може збити Вас з ніг. Може бути і поїздка, дуже раптова. Ймовірно новини будуть завершальними, результативними. Намагайтеся не особливо поспішати в ці дні, бережіть свої відносини, а так само подалі тримайтеся від розглядів в суді та інших видів. Час переглянути свої погляди на життя.

Досить сексуальний період з 17 по 22 жовтня, він хороший і для хірургічних операцій, а так само глибокого психологічного аналізу себе і своїх комплексів. Спробуйте зробити трансформації в кар’єрних питаннях.

З 18 жовтня 12 листопада для Вас почнеться більш задовільний період в дружбі, спілкуванні з однодумцями, колективних заходах. 18 жовтня «почне» період соціальних і колективний заходів у Водоліїв, який триватиме до кінця року.

Постарайтеся уберегти себе від інтелектуального навантаження з 19 по 22 жовтня. Багато думок і ідей, імпульсивна спілкування, імпульсивна мислення. Активний період, коли інтелект буде на піку, але складно буде концентруватися.

Обережніше з фінансами з 25 по 28 жовтня, можливий обман. Постарайтеся бути більш уважні при покупка \ продажах, та й загалом з фінансовими питаннями. Ці ж дні будуть і романтичними, мрійливими, любовними. Постарайтеся не втратити свою репутацію в очах партнерів.

Більше ділових переговорів, так і більш вдалий час (хоча будуть і складні періоди, але все ж) для ділового спілкування з 26 жовтня по 13 листопада! Час отримувати почесті і нагороди за Ваш інтелект! Застосовуйте свої знання і не бійтеся експериментів. Гарний час для ділових переговорів з 26 по 31 жовтня, аналізу документів.

Постарайтеся бути обережніше з 27 жовтня до 1 листопада, цей період може принести з собою стресові стани, фізичні травми. Намагайтеся контролювати свою агресивність та імпульсивність. Вірогідні несподівані зміни в питаннях кар’єри і репутації, через Вашу поспішності і егоїзм. Будьте обережніше в спілкуванні з близькими. Не поспішайте робити покупки, обережніше будьте в дорозі.

Постарайтеся робити тільки корисні і цінні покупки з 28 жовтня по 1 листопада. Будь-яка дрібна трата грошей, на непотрібні речі буде для Вас збитковою і розчаровує згодом. Не варто викидати гроші на вітер. Дуже вдалий період для капітальних і довголітніх покупок. Слід зробити переоцінку своїх фінансів і заробітків.

30 жовтня, плюс мінус 4 дня – останній піковий період в гороскопі на жовтень, всі тренди будуть посилені! Ці 8 днів важливі для Вашої репутації, прагнень, престижу і кар’єри. Час для того, щоб розібратися в своїх бажаннях і почати діяти. Слід звертати уваги на всі новини що стосуються їх, може бути потрібна буде корекція планів на майбутнє. В кар’єрних питаннях гороскоп принесе раптові стимули і зміни.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – не беріться за багато, обережніше в дорозі, обережніше з торгівлею і судами / з’ясуванням істини.

З 7 по 26 жовтня – оновлюйте свої знання! Гарний час для інтелекту.

16 жовтня, плюс мінус 3 дні – обережніше в дорозі, знову. В контактах, досить скандальні дні.

З 17 по 22 жовтня – сексуальний період.

З 27 жовтня по 1 листопада – бережіть себе, можливі травми, бережіть і фінанси.

30 жовтня, плюс мінус 4 дня – почніть робити собі ім’я!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,395