Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Жовтень обіцяє бути місяцем для Терезів складним, бережіть свою сім’ю і рідних, відносини. Вас чекає багато подій, розмов, спілкування, розчарування, злетів і падінь. З самого початку місяця енергії буде дуже багато, так що багато встигнете за місяць зробити і зламати. Ваша емоційність буде на межі, разом з нервозністю і запальністю. Самою насиченою – перша частина місяця. А найскладнішою – остання половина місяця. Потрібно побоюватися конфліктів і скандалів з партнерами. Середина місяця принесе кардинальні зміни. Місяць пронесеться так швидко, що й не помітите його.

Спочатку місяці головне не брати на себе занадто багато. А в кінці – не поспішати.

З травня місяця у Вас був період невизначеності в навчанні, роботі, обов’язках, поїздках. Ймовірно більше турбували хронічні захворювання і приховані. А так же було більше ліні, менше планування. Розмиті сімейні і робочі питання. Період почався в травні і закінчиться 5 жовтня. Буде простіше в цих сферах, ясніше. Перечитайте травневий гороскоп.

У вересні місяці у Вас почалися два тренди. Перший – Ви стали більш фінансово успішні, він триватиме до 18 жовтня. Другий – більше активності в сімейній сфері – до кінця першої декади листопада, робіть ремонти або скандальте з рідними. Детальніше в минулому гороскопі.

Трохи ленний буде період до 3 жовтня, хороший для творчості і відпочинку.

Багато, дуже багато планів і ідей з 2 по 10 жовтня, все зробити не встигнете, плануйте свій розклад. Багато новин, шансів, успіху і бажання більше, але все одно плануйте свій розклад! Занадто масштабні плани в сімейній сфері, постарайтеся не перегнути з ними, стримуйте себе. Можливі й масштабні скандали з рідними. Особливо піковий період буде з 6 по 10 жовтня, коли з рідними можуть виникнути проблеми і зміни вдома.

З 7 жовтня по 26 – час розвивати себе інтелектуально, заводити нові знайомства, вчитися новому. Досить інтелектуальний період, успішний для публіцистики, публічних виступів і подібного. Особливо з 10 по 13 жовтня. А ось з 12 по 16 жовтня можуть бути і скандали, через Вашу інтелектуальну впертості і егоїзм.

Дуже стрімкий і непрогнозований період з 14 по 18 жовтня, скоріш за все будуть зміни у відносинах, а так само Вашої особистості. У меншій мірі в дружбі і любові. Бережіть свою вагітність. Це можуть бути кризові дні, потрібно бути обережніше, конфлікти з батьками і важливими персонами в житті. Дуже сильне бажання змінити себе, а так само кардинальних вчинків. Чекайте безсоння.

16 жовтня, плюс мінус 5 днів, піковий період в цьому місяці. Він найсильніше вплине на Ваші стосунки. З урахуванням того, що він підсилить всі сформовані тренди. Бережіть відносини, остерігайтеся ворогів, обережніше будьте в конфліктних ситуаціях. Потрібно буде або несподівано приймати рішення, або несподівані новини, а може і вже сталі зміни. Але головне остерігайтеся фізичних травм.

Глибокі трансформації в сфері відносин і сім’ї будуть з 17 по 22 жовтня. Час розібратися з сімейними питаннями остаточно, відстояти свої бажання. Ймовірно, що будуть втрати в сімейній сфері і дуже велика напруга.

Ймовірний інтелектуальний зрив з 19 по 22 жовтня, навіть безсоння. Намагайтеся не призначати ділове спілкування на ці дні, або не поспішайте. Для інтелектуального навантаження вони підходять, дуже велика розумова активність і імпульсивність, маса неординарних ідей. Період хороший для інтелекту, але потрібно бути обережніше і не перенавантажувати його.

З 25 по 28 жовтня Вас може накрити хвилею ліні. Слід бути обережніше у фінансових питаннях, більш детально досліджуйте те, на що хочете витратитися, менше довіряйте іншим. Ваші мрії щодо відносин, можуть бути або оптимістичними або песимістичними, не особливо вірте їм, але і не дуже ідеалізуйте партнерів (улюблених і ділових, а так же супротивників). Просто будьте обережніше. Якщо є можливість – відпочиньте.

З 27 по 1 листопада, самий агресивний і складний період в цьому місяці. Багато негативних трендів змішаються. Намагайтеся з 27 по 1 не особливо скандалити з рідними і партнерами. Скандали будуть починатися від будь-яких дрібниць. І ймовірно, що скандали будуть пов’язані між родичами і партнерами (батьками і Вашими партнерами). Ці дні можуть принести втрати в родині і відносинах, великі зміни і скандали. Ситуації можуть бути безконтрольними. Та й для всіх в гороскопі ці дні дуже стресові і травматичні.

З 28 жовтня по 1 листопада Вас може накрити депресією і втомою. Гарний час подумати про свої недоліки, плани на майбутнє і цілі. Час буде пригнічувати Вас в фінансових питаннях і відносинах, переоцінка або розчарування. Намагайтеся використовувати гроші грамотно, якщо не впевнені – краще перечекайте ці дні.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні, останній піковий період. Потрібно бути обережніше. Він принесе з собою нові можливості, довгострокові (на півроку мінімум) в фінансових питаннях. Можете почати нову справу, завершити старий проект і отримати нагороду. Можете знайти або втратити роботу. Принесе і нове в життєвих цінностях для Вас. Він хороший для серйозних фінансових проектів, пошуку роботи, нових починань, що стосуються матеріального. Здоров’я має піти на поправку. Зробіть капітальні покупки!

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – розклад, перш за все! Маса енергії і прагнень, впертості.

З 7 по 26 жовтня – працюйте головою, багато спілкування.

З 14 по 18 – стрімкий період в любові і відносинах, бажання змінити себе або інших.

16 жовтня, плюс мінус 5 днів – час вирішувати питання відносин, чекайте змін.

З 27 по 1 листопада – будьте обережніше, особливо в питаннях сім’ї і відносин.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні – фінансове оновлення, зміна цінностей.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,450