Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Місяць роботи і хвороб, психологічних змін, комплексів і бажання втекти від усього світу подалі. Ви можете як сильно захворіти в жовтні, так і відправитися в подорож, забратися від всіх подалі – буде Вашим основним бажанням. Дуже багато роботи і турбот, плануйте свій місяць якомога ретельніше. Чекайте змін пов’язаних з навчанням і роботою, а так же духовним світом. В цілому місяць і не поганий, головне не захворіти на початку або в середині жовтня. В кінці місяця новий етап у відносинах.

З травня місяця у Вас виник невизначений і обмежуючий, розчаровуючий, період в фінансах і дружбі, він закінчиться 4 жовтня. За цей час зовсім неясні були ситуації в цих сферах, а так же планах, питаннях що стосуються психології. Прочитайте мій старий гороскоп на травень.

З вересня у Вас йде активний період в навчанні і подорожах, а може, просто вивчаєте інші культури, а так само більше стали навчати інших. Будьте обережніше в жовтні, будуть великі скандали і несподівані події в цих питаннях.

Постарайтеся не брати на свої плечі багато обов’язків з 2 по 10 жовтня, хоч бажання буде і ще й яке! Готуйтеся до дуже завантаженого періоду. Варто поберегти здоров’я. З 6 по 10 жовтня буде пік, коли ще додасться і скандалів з партнерами, а так само хворобливі зміни у відносинах і можливо сімейних питаннях.

З 7 до 26 жовтня у Вас буде багато клопоту і турбот, ділових переговорів і роботи. Слід зайнятися і своїм здоров’ям, хоча б почитати про лікування.

Не особливо розпилюйте свої фінанси з 12 по 16 жовтня, бережіть і свою вагітність. Скандальні дні, особливо щодо знань і навчання. Будьте обережніше в дорозі і при покупках. Поганий час для суду.

Найскладніший період у цьому місяці для Тельців буде з 14 жовтня по 18 число, найнебезпечніший для Вашого здоров’я, роботи, сім’ї. Можуть бути непередбачені зміни в сім’ї і роботі, здоров’ї. Намагайтеся бути обережніше, намагайтеся не поспішати, остерігайтеся втратити репутацію. Цей період буде посилено іншим трендом.

16 жовтня, плюс мінус 3 дні, буде стресовий і завершальний період для Тельців. Час переоцінити себе і своє життя, час розібратися в своїх комплексах і таємницях. У ці дні, а особливо до 18 числа, бережіть своє здоров’я і остерігайтеся травм. Слід берегти свою репутацію на протязі всього періоду. Це час коли Ви захочете побути на самоті, а може, раптово поїдете кудись або будете ізольовані від інших. Будьте уважніше до роботи і клієнтів, не скандальте з керівництвом і колегами. Період депресивний на психологічному рівні і розчаровуючий, імовірний психологічний зрив. Хоча на фізичному рівні енергії буде достатньо, навіть безсоння.

Час трансформації та оновлення відносин з 17 по 22 жовтня, поглиблення в стосунках. Ці ж 5 днів дозволять Вам більш глибоко навчатися, так що вчіться якщо потрібно.

Більш успішний період в фінансових питаннях з 18 жовтня по 12 листопада, а так же сексі і психології. Він стосуватиметься позикових фінансів, а так само розділу майна і спадщини. Час просити про допомогу і підтримку, але! Перший період, коли Ви можете бути обдуреними в цих питаннях буде з 25 по 28 жовтня, слід бути уважніше і обережніше. Другий період з 28 жовтня до 1 листопада – ці дні обмежень, складно буде випросити про підтримку, можливо розчарування в отриманій допомозі або нестача. Але добре б розрахувати свої фінанси в ці дні, звести бюджет. Теж стосується і сексу з психологією. З 25-28 – лінь і бажання мріяти. З 28-1 – розчарованість і депресивність, але добре б розібратися в собі.

Більше ділового спілкування з 26 жовтня по 13 листопада, а так само спілкування з партнерами. Більше новин.

Бережіть своє здоров’я і відносини з 27 жовтня по 1 листопада. Досить стрімкий період, можуть бути фізичні травми. Можете навіть вступити в нерівний бій з кимось, бійку. Занадто імпульсивний час. А на внутрішньому рівні, глибоких шарах психіки – нервовий, знову може бути безсоння.

30 жовтня, плюс мінус 5 днів, знову період підсилює всі тренди. Так що емоції будуть на межі, хоча після 2 листопада стане і легше. Цей же період допоможе Вам оновити відносини і перевести на новий рівень. Це можуть бути так само і нові відносини, або розрив старих. Ви можете нарешті-то забути стару любов і зустріти нову. Можете знайти нового ділового партнера. Але з урахуванням загальної тенденції гороскопу, в ці дні можете знайти і нових ворогів-конкурентів. Для відносин дні досить хороші, для вирішення важливих питань. Найсильніший період для нового рівня у відносинах або нових відносин в цьому році.

Найважливіші дати і періоди, для Тельця в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – бережіть здоров’я і роботу.

16 жовтня, плюс мінус 3 дні – бережіть, знову, здоров’я і готуйтеся до емоцій.

З 18 жовтня до 12 листопада – шукайте допомогу і підтримку, сексуальний період.

З 27 жовтня до 1 листопада – будьте обережні.

30 жовтня, плюс мінус 5 днів – поліпшіть, поновіть, знайдіть, розберіться – в стосунках.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога українською мовою — 3 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,178