Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Для Стрільців в цьому, напруженому для Зодіаку місяці, буде час відпочинку під час шторму. Місяць обіцяє бути дуже активним, небезпечним, несподіваним, але Стрільцям небезпечною буде тільки 1 декада, а в цілому місяць не так вже й поганий на особистому рівні. Бережіть свою дружбу і любов, обережніше будьте в азартних заходах і з ризиком, не витрачайте багато грошей і будьте уважні до фінансів – це основні поради. Готуйтеся до маси енергії та активності!

Хочу порадувати Вас гарною новиною, завершенням неприємного тренда, коли життя стало більш песимістичне для Вас, розчаровуюче, невизначене, Ви стали або великими ескапістами або жертовними, коли майбутнє стало досить невизначеним, а нинішнє розчаровує. Закінчиться період, який почався в травні цього року і приніс це все з собою. Найпомітніше це було в питаннях сім’ї та фінансів. Після 4 жовтня життя стане більш ясним, зрозуміліше буде як вирішувати проблеми.

З вересня місяця у Вас зросли витрати, а разом з ними і доходи (у всякому разі більш активно стали працювати з метою заробітку), цей період буде тривати до листопада, але в жовтні він буде піковим. Чекайте багато несподіваних фінансових подій.

З 2 по 10 жовтня багато енергії і оптимізму, дуже активний час і досить життєрадісний. Буде багато бажань і прагнень, зросте сексуальне бажання. Гарний час працювати з метою заробітку грошей, сил буде більш ніж достатньо, їх буде так багато, що навіть потрібно буде намагатися обмежувати себе. Можете підірвати здоров’я фізичним навантаженням. Постарайтеся не витрачати багато грошей в ці дні, Ваші бажання будуть надто вже масштабними, а так само не братися за 1000 планів. З 6 по 10 вірогідні скандали з друзями, а так само трансформація планів на майбутнє, від якихось потрібно буде відмовитися. Можливі й неприємні зміни в фінансових питаннях, тимчасові.

Багато розмов з друзями і новин від них з 7 по 26 жовтня. Постарайтеся не поскандалити з партнерами і керівниками з 12 по 16 жовтня, надто вже Ви будете відстоювати свою думку. Ці ж дні погані для покупок і ділових угод 12-16.

Якщо Ви вагітні будьте гранично обережні з 14 по 18 жовтня! Але крім цього, ці дні дуже небезпечні для ризикованих і азартних справ, відкладіть ігри і небезпечні змагання на листопад місяць. Бійтеся і інтрижок! Можливі скандали з друзями, не залазьте в їх махінації. Дуже хороший період для оригінальної творчості або зміни напрямку в ньому.

16 жовтня, плюс мінус 4 дня – кульмінаційних 8 днів пов’язаних з інтрижками, закоханостями, азартом, ризиком, любов’ю, творчістю і дітьми. Вирішаться питання чи завершаться проекти пов’язані з цим. Вагітним слід бути обережніше, але так само ймовірно і несподівана вагітність! Це до того ж і піковий період, будуть посилені всі існуючі тренди цих днів.

Можуть бути фінансові витрати і скандали через гроші в період з 17 по 22 жовтня, але більш вірогідні зміни статей фінансових витрат, ймовірно потрібно буде їх скорочувати! І дуже глибоко і кардинально.

Вдалий період для відносин, любові і фінансів настане у Стрільців 18 жовтня. Час оновити свої почуття, а може і закохатися знову. Зміцнити відносини і знайти компроміси. Вдалий час для покупок, заробітку грошей, інвестування. Період закінчиться 12 листопада, так що поспішайте! У ці ж дні Стрільці будуть більш харизматичні і готові до любовних подвигів. Жінкам Стрільцям раджу оновити свій імідж.

Постарайтеся не поспішати в своїх мислення та спілкування з друзями, колегами, керівництвом і рідними, менше егоїзму в ідеях. Є ймовірність скандалів з 19 по 22, несподіваних змін в кар’єрних і сімейні планах. Дуже поспішний час.

З 25 по 28 жовтня Вас накриє хвилею ліні, не плануйте нічого складного на ці дні, хоча з 27 енергії і додасться. Постарайтеся не робити покупок і укладати угоди, можуть бути обмани. Гарний час для творчості. Можете відчувати бажання романтики, остерігайтеся інтрижок.

Будьте більш пильні і менш передчасні в фінансових і азартних питаннях з 27 жовтня до 1 листопада, найбільш напружений період в цьому місяці. Можливі несподівані фінансові втрати, це можуть бути як і події так і витрати! Можете зважитися витратити велику купу грошей. Чи не залазьте в авантюри. Так само в цей період зростає ймовірність фізичних травм і агресії, складно буде контролювати свої бажання. І знову, потрібно бути обережніше з питаннями вагітності, можете раптово завагітніти або втратити. Обережніше з інтрижками і творчістю.

Вас можуть чекати фінансові розчарування з 28 жовтня по 1 листопада, не раджу купувати різні дрібниці або інвестувати гроші в ненадійні проекти. Проведіть переоцінку своїх фінансів, купуйте тільки потрібне і надійне. Крім фінансів розчарування можуть бути і в стосунках, ділових і любовних, не час для з’ясування їх.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні, посилення всіх трендів, досить агресивний і песимістичний настрій, бажання позбуватися від усього, бажання втекти. Потрібно берегти репутацію і здоров’я, не порушуйте закони. Є ймовірність серйозних захворювання, прихованих до цих пір, потрібно берегти себе і нерви. Крім усього цього бережіть свої таємниці. Можете влізти в щось секретне, інтрижку, таємну організацію або домовленість, а може і створити таємницю. Так само є шанс відправитися в подорож, несподівано. Час розібратися в собі.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – стримуйте свою масштабність, особливо в фінансах!

16 жовтня, плюс мінус 4 дня – результати в любові й творчості, а так само зміни.

З 18 жовтня по 12 листопада – любов, фінанси, творчість.

З 25 по 28 жовтня – час ліні, відпочиньте.

З 27 жовтня по 1 листопада – бережіть себе, дітей, коханих і гроші.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні – розберіться в собі.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,175