Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Намагайтеся берегти себе, свої таємниці і психіку в цьому місяці. Можуть бути раптові і несподівані події, пов’язані з секретами і інтригами. Бійтеся ворогів і конкурентів, проти Вас можуть плести змови. Поганий місяць для хірургічних операцій, краще відкладіть їх на кінець листопада. Намагайтеся бути обережніше в дорозі, не робіть поспішних покупок, обережніше ведіть ділові переговори. Наприкінці жовтня у Вас почнеться нова сторінка в житті, оновлення. Місяць дуже стрімкий.

У Скорпіонів йде активний період в спілкуванні, самообучені, багато новин і поїздок, а так само нових знайомств. Період цей почався в кінці вересня і триватиме до листопада. Він активний і багатообіцяючий, але можливість скандалів з вчителями і сусідами, знайомими зросла. Обережніше будьте з покупками в жовтні, акуратніше будьте в дорозі.

Судячи по гороскопу, у Скорпіонів був розмитий період у фінансовій сфері, в питаннях що стосуються заробітку, накопичень, інвестування, нерухомості та інших матеріальних благ. Цей період почався ще в травні місяці і закінчиться в жовтні, після 4го числа. Буде більш ясною ситуація фінансова ситуація, ймовірно і розчарування в ній, але хоча б стане ясний шлях яким йти. У жовтні у Скорпіонів настане невеликий, але успішний, фінансовий період.

По 3 жовтня – час для кохання і романтика!

З 2 по 10 жовтня, з піком з 6 по 10, постарайтеся тримати свої таємниці під замком і не роздувайте інтриги. Будьте обережніше з конкурентами і правилами, законом. Час дуже енергійний, добре б вивчити щось корисне, але не розпорошуватися на багато. Обережніше в дорозі, бережіть здоров’я. З 6 по 10 Ви можете бути занадто владними і впертими, що буде призводити до конфліктів зі знайомими і авторитетами. Бережіть свою вагітність.

Намагайтеся тримати свій язик за зубами з 12 по 18, особливо в розмовах з конкурентами і клієнтами. Ваші таємниці можуть дати тріщини. Скандальний час, навряд чи Ви будете погоджуватися з іншими людьми, але намагайтеся не сперечатися. Ділові переговори перенесіть. Вірогідні несподівані зміни на роботі і зі здоров’ям, бережіть і те й інше.

16 жовтня, плюс мінус 3 дні, перший піковий період в цьому місяці. Варто поберегти своє здоров’я і чекати масштабних навантажень на роботі. Це скандальні дні, з несподіваними результатами. Бійтеся втратити клієнтів, можуть бути несподівані зміни в обов’язках. Але з іншого боку в ці дні буде дуже багато енергії, Ви зможете реалізувати багато проектів і планів.

З 17 по 22 жовтня дуже владний і сексуальний період.

Як я вже говорила спочатку гороскопу на жовтень для Скорпіонів, в цьому місяці у Вас настане вдалий фінансовий період. Хоча куди більш вдалим він буде з листопада місяця, в жовтні ще будуть деякі нерозуміння і розмитості, а так само необхідна корекція і скорочення матеріальної сфери. Але все ж, з 18 жовтня по 12 листопада – час робити гроші і накопичення.

З 19 по 22 жовтня, знову, дуже стрімкий період в питаннях роботи і спілкування з клієнтами, чекайте навантаження і величезного припливу сил. Намагайтеся концентруватися не розриватися по дрібницях. Бережіть здоров’я.

З 25 по 1 листопада будьте обережніше з фінансами і відносинами. З 25 по 28 Ви можете занадто ідеалістично все сприймати, мрійливо або ж песимістично, від чого може виникнути розчарування. До того ж можуть бути обмани або самообмани пов’язані з грошима і відносинами, а так само лінощі. А другий етап з 28 по 1 листопада – час економити і витрачати тільки на дійсно потрібне. Можете розчаруватися при витраті грошей на непотрібні речі. І в цей період постарайтеся укріпити відносини, а так же розібратися в стосунках і фінансах. Невдалий час для очікування більшого від цих сфер або підвищення.

Ще більше поїздок, спілкування, знайомств, комунікацій, а так само вдалий час для інтелектуальних навантажень з 26 жовтня по 13 листопада, з першим піком з 26 по 31 жовтня. Вчитися-вчитися і ще раз вчитися. Гарний час для продуктивно роботи над договорами.

Постарайтеся бути акуратніше з 27 жовтня по 1 листопада, запальність, егоїзм, сильне сексуальне бажання, дратівливість – це все буде чекати Вас. Дуже гучні скандали з дрібниць, аж до бійок. Водіть обережніше машину і остерігайтеся травм.

30 жовтня, плюс мінус 5 днів, вкрай емоційний час, емоції будуть через верх, а так само бажання, і багато-багато енергії. Це останній піковий період в жовтні, всі тренди у Скорпіонів будуть на піку. Потрібно берегти себе, від травм і порожніх скандалів. А ще потрібно почати в життя щось нове, масштабне і довгострокове! У Вас будуть бажання – реалізовуйте їх! Міняйтеся. Починайте нове життя.

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – енергія і багато планів, контролюйте себе.

З 12 по 18 жовтня – час скандалів.

16 жовтня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я, несподівані зміни.

З 18 жовтня по 12 листопада – фінанси.

З 27 жовтня по 1 листопада – будьте обережні.

30 жовтня, плюс мінус 5 днів – поновіть себе.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,169