Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Дуже складний місяць для фінансових питань! Багато подій, а може і багато змін. Намагайтеся витрачати менше, хоча ймовірно витрати будуть через зовнішні обставини, Вами непідконтрольні. Крім фінансових проблем, варто поберегти і свою психіку в цьому місяці, надто Ви будете нервовими, можливі психологічні зриви. Жовтень змусить Вас переоцінити щось і трансформувати, це може бути і просто зміна Вашої «шкали» оцінки, а так само трансформація себе. Місяць обіцяє бути і сексуально активним. Намагайтеся бути обережніше в жовтні, травми, стреси, ексцеси. Але спочатку у Вас закінчиться один важливий період. В кінці місяця стане легше, нові вітри. Жовтень розпочне кар’єрні тренди.

Почну з того, що спочатку жовтня, 4-5 числа, закінчиться тренд, який почався ще в травні місяці і мав пару піків. Останній пік був на початку вересня. Це був період депресії, розчарування, засмучення, обмеження, лінощів, бажання уникнути відповідальності або навпаки занадто великого вантажу. Особливо це стосувалося Вашої особистості і кар’єри, одним словом я б описала цей період – невизначеністю. Перечитайте мій травневий гороскоп. 4-5 жовтня він закінчиться, жити може простіше і не стане, але все буде ясніше.

Бережіть свою дружбу в жовтні, ще з вересня розпочався активний період, з одного боку Ви можете очолити коло друзів, а з іншого і втратити їх.

Перший критичний період буде вже з 2 по 10 жовтня (особливо з 6 по 10), не беріться за багато, Вас може переповнювати енергія, але при цьому не стабільна, бережіть сили. Дні будуть агресивні, можете поскандалити. Будьте обережніше з фінансами, вірогідні масштабні витрати, не просіть про допомогу у друзів і не давайте їм. Можливі травми.

Маса новин з 10 по 13, досить гарний час для поліпшення відносин і домашньої обстановки, та й про фінанси поговорити, борги кредити. А ось вже з 13 по 16, навпаки, більше скандалів, з рідними і партнерами, так і для фінансових і дружніх розмов це не вдалий період.

Вас можуть очікувати несподівані витрати з 14 по 18 жовтня! Дуже скандальний час, ломаючий фінансову сферу. Бережіть свою роботу і здоров’я! Паралельно з цим, з 15 по 17, можливі хворобливі втрати пов’язані з сім’єю і відносинами, поганий час і для комунікації.

16 жовтня, плюс мінус 3 дні, будьте якомога більше обережніше і стриманіше, не поспішайте, а так само стережіться! Це піковий період, всі тренди будуть посилені. Вірогідні значні витрати, травми, ексцеси, «психологічна» ломка в ці дні. Можливі втрати близьких людей, потрібно берегти відносини і зв’язки, а так же рідних. Сильне сексуальне бажання, лібідо.

З 17 по 22 – сексуально-владний період, чекайте змін в дружбі, можете занадто тиснути на друзів. Гарний час відстоювати свої бажання.

З 18 жовтня буде розпочатий соціальний тренд у Риб. З 18 жовтня по 12 листопада – використовуйте свою харизму, вміння налагоджувати стосунки, привабливість для кар’єрного зростання! Але з іншого боку, не перестарайтеся і не втратьте репутацію, будуть і «складні» періоди, але ближче до кінця жовтня-початку листопада. Можливий шлюб або відносини за розрахунком.

Можливі раптові зміни або новини щодо сім’ї і відносин, фінансів з 19 по 22 жовтня. Це дуже стрімкий час, швидкі витрати, переговори, зміни. І неконтрольовані, так що просто розслабтеся і не перевантажуйте себе. Багато несподіваних розмов, відряджень. Постарайтеся обговорити питання пов’язані з нотаріатом, боргами в ці дні, у Вас вистачить сил і енергії, вирішите все швидко, але потрібно бути обережніше.

Дуже романтичний період для Риб з 25 по 29 жовтня! Дуже мрійливий, так що і для творчості він підходить. Але, постарайтеся в ці дні не втратити свою репутацію, будьте обережніше з колегами і керівництвом, Ви можете бути занадто романтичні і схильні до флірту в ці дні.

Хороший період для того, щоб проявити себе в домашніх питаннях і відносинах з 26 по 31 жовтня. Більш активну позицію зайняти в цих сферах. Вдалий час і для ділових переговорів, тільки не варто обговорювати питання пов’язані з кредитами та іншими видами боргів.

З 26 жовтня по 12 листопада – час вчитися і подорожувати! Вдалі дні і для інших видів інтелектуальних навантажень, особливо якщо щось запам’ятати треба!

Ще один травматичний період буде з 27 жовтня по 1 листопада. Це буде піковий період в цьому місяці, за травм, нетерпінню, агресії. Намагайтеся зберегти дружбу, а так само фінанси. Ви можете дуже імпульсивно інвестувати свої гроші, витратити накопичення, і інші фінансові зміни. Поганий час для прохань про підвищення заробітної плати, але гарний час для роботи над фінансовими проектами або просто заробляння грошей, постарайтеся не перевантажити себе.

Гарний час для ділових переговорів з 28 жовтня по 1 листопада, потрібно поставитися до них серйозно і стримано, ощадливо. Хороші дні для зміцнення будь-яких відносин і більш тверезої оцінки їх.

З 29 жовтня по 1 листопада – вдалий час для інтелектуального і «словесної» творчості, писати вірші, пісні. Ці дні хороші і для відносин, спілкування, комунікації.

30 жовтня, плюс мінус 3/4 дні, останній піковий період в цьому місяці з посиленням всіх трендів. Слід бути обережніше з друзями і заробітком, роботою в ці дні. Постарайтеся зміцнити відносини і фінансову сферу, розібратися в них, але намагайтеся не поспішати. Цей період дозволить Вам почати вивчати щось нове або відправитися в дальню поїзду. Почати читати книги по філософії або вивчати світ. Сильні дні для зміни своїх поглядів на релігію і ставлення до життя. Можете починати судові питання. Дуже багато новин чекає Вас.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – будьте обережні.

З 14 по 18 жовтня – не поспішайте витрачати гроші!

16 жовтня, плюс мінус 3 дні – виникнуть або завершуватися фінансові питання, не поспішайте і обмірковуйте все. Так само це час втрат і психологічних змін.

З 18 жовтня по 12 листопада – використовуйте свою привабливість і комунікабельність для соціального зростання, але не втратьте репутацію.

З 24 по 29 жовтня – мрії і романтика.

З 26 жовтня по 12 листопада – інтелект на висоті! Більш вдалі будуть і поїздки.

З 27 жовтня по 1 листопада – будьте обережніше, в дружбі і планах на майбутнє, фінансах! Та й травми дуже вірогідні.

30 жовтня, плюс мінус 3 \ 4 дня – посилення всіх трендів. Нове в навчанні і філософії.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,176