Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


З одного боку хорошим, а з іншого буде поганим цей місяць жовтень для Раків. Хороший тим що, нарешті Ви розберетеся з роботою і здоров’ям, навчанням, буде багато сил і енергії відстоювати свої права і прагнути до своїх бажань. Поганий тим, що багато несподіваних подій на роботі, в стосунках і вдома. Потрібно багато спробувати тримати під контролем і не поспішати, але ж так кортить всього і побільше …

З травня у Раків був проблемний період з здоров’ям і роботою. Невизначена ситуація на роботі і з обов’язками, підвішена. Зі здоров’ям проблеми хронічного характеру, а так само знову невизначені захворювання, були симптоми, але не більше… Ви могли відчувати втому і брак сил. На психологічному рівні – песимізм на майбутнє і погляди на життя. Прочитайте мій гороскоп на травень, в ньому більш детально, але 5 жовтня цей період закінчитися. Все стане на свої місця, зміна філософії.

З вересня у Вас настав активний період у відносинах, і більше скандалів… У жовтні скандалів буде ще більше, контролюйте себе, можете сильно поскандалити. Бійтеся конкурентів, щоб не підставили Вас. Взагалі, відносини будуть фоном цього жовтня, а в фокусі робота (кар’єра) і будинок (сім’я).

Дуже активний і енергійний період в сферах сім’ї та відносин буде з 2 по 10 жовтня. Але не беріться за багато проектів. Намагайтеся знаходити компроміси. Можете просто не зробити все, що почнете. Та й скандали будуть надто масштабні. Особливо з 6 по 10 жовтня, коли навіть можете втратити рідних або партнерів.

Та й з 12 по 16, так само, будуть скандали з рідними і партнерами. Бійтеся конкурентів.

Занадто швидкий й мінливий період буде з 14 по 18 жовтня, зміни в домашній сфері, кар’єрі, фінансах. Можуть бути несподівані перевороти, революції і скандали. Ситуації просто будуть непідконтрольні Вам, так що намагайтеся лише стримувати себе. Але багато і Ви самі наламаєте, Ваш егоїзм і бажання більшого. Тримайте свою дратівливість під контролем і остерігайтеся травм.

16 жовтня, плюс мінус 4 дня, буде посилення всіх трендів, маса несподіваних вчинків, новин. Але найбільше зміни вірогідні в Вашому статусі, кар’єрі і планах на майбутнє. Раптово може все завершитись, будь-який проект, будь-які плани. Варто берегти свою репутацію! І кар’єру. Будь-який скандал Вам небезпечний в ці дні. Просто перечекайте їх. Чекайте змін і вдома. Це емоційний і скандальний час.

З 17 по 22 жовтня, можете змінити свої відносини або партнерів. Сильний період, Ви будете занадто владні або до Вас будуть так ставитися. Не рекомендую його для пошуку компромісів, але можна сильно поскандалити і раптом щось та вийде. Можуть бути втрати партнерів і придбання сильних суперників.

Більш гармонійний період у відносини з працівниками та клієнтами з 18 жовтня по 12 листопада.

Не потрапте в халепу, то не будьте обдурені працівниками або клієнтами з 25 по 28 жовтня. Слід побоюватися прихованих захворювань і отруєнь.

Більше інтелектуальної творчості з 26 жовтня по 13 листопада. Та й спілкування з дітьми, пора б їх чогось повчити або обговорити з ними важливе.

Будьте вкрай обережні з 27 жовтня по 1 листопада! Фізичні травми і бійки. Можуть бути розриви відносин і стрімкі скандали з партнерами. Можуть бути втрати і в питаннях кар’єри і репутації. Занадто стрімкий і напружений період. Не навантажуйте себе.

Час для капітальних покупок з 28 жовтня по 1 листопада, а так само для оцінки свого стану здоров’я.

30 жовтня, плюс мінус 4 дня, останній піковий період в цьому місяці. Він принесе з собою нову творчість, можлива вагітність, питання дітей, а так само любов чи інтрижку. Ви можете бути дуже азартні в ці дні, але не варто ризикувати, все ж з 27 жовтня до 1 листопада гороскоп досить поганий.

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – обережніше з рідними і партнерами.

16 жовтня, плюс мінус 4 дня – обережніше з кар’єрою і партнерами. Кар’єрні результати.

30 жовтня, плюс мінус 4 дня – нова любов або творчість. Бережіть свої нерви і фізичний стан.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,424