Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Один з найважливіших місяців в році! Дуже енергійний, маса змін. У питаннях кар’єри і цілей на майбутнє будуть зміни, можете втратити свою репутацію, а може відстоїте її, але точно будете воювати за свою кар’єру і повагу. Багато подій у відносинах, скандалів, любові, спілкування, та й нетрадиційних ситуацій. У середині місяця Ви і самі захочете чогось такого, нового і незвичайного. В кінці місяця чекають фінансові нові події. Місяць напружений – чекайте скандали і маси спілкування, місяць енергійний – багато встигнете зробити.

Ще в гороскопі на минулий місяць, я писала про початок періоду з тривалістю до листопада, коли Ви будете активніше відстоювати свої права, активніше будете в кар’єрних і робочій сфері, будете боротися за нагороди і почесті. Цей період триває, але в жовтні будуть дуже скандальні дні, коли потрібно бути обережніше. Особливо в кінці місяця!

24 травня біля Вас почався період переосмислення питань релігії, віри, філософії, вищої освіти, зарубіжжя, судових питань, таємниць, комплексів і багато чого іншого. Це був період духовних змін. Він міг бути таким, що розчаровує у всіх цих питаннях або робив їх більш невизначеними. Складно говорити про абстрактне зрозумілою мовою, прочитайте мій гороскоп на травень для Овна на 2016 рік, а після проаналізуйте як все це змінилося. Період закінчиться 4-5 жовтня.

З 2 по 10 жовтня – це дні і великої енергії, хоч і не була сфокусованої, але і великої агресивності. Дуже легко будете йти на скандали з керівництвом і партнерами. Час вкрай активний, можете братися за багато проектів, але не слід … Багато яких просто не завершите. Занадто багато розпилення енергії зараз на шкоду. Бійтеся втрати репутації, конкуренти не сплять. Судові питання відкладіть на потім. Піковий період буде з 6 по 10, коли Ви навіть можете втратити роботу або партнера.

Багато ділового спілкування з 7 по 26 жовтня.

Ваше егоїстичне мислення може перешкодити Вам у спілкуванні з партнерами і керівництвом, важливими людьми, акуратніше відстоюйте свою точку зору з 12 по 16 жовтня. Важливі розмови краще перенесіть на більш пізні періоди або на листопад.

Готуйтеся до безсоння і стресів з 14 по 18 жовтня! А може і по 21. Це піковий період для Овнів в жовтневому гороскопі, багато змін в важливих сферах. Ви можете і самі себе змінити вкрай неординарно, наприклад, зробити татуювання або якусь екстраординарну витівку. Вкрай вірогідні зміни у відносинах з-за Вашої поведінки. Ви можете просто вразити всіх. Цей період дуже швидкий і дуже егоїстичний, який перевертає все догори дном! Обережніше з азартом і ризиком, а так само інтрижками. Варто берегти вагітність.

16 жовтня, плюс мінус 5 днів, буде той період, про який я говорила – піковий. Нагадаю про безсоння. Маса енергії, неймовірна кількість. Посилення всіх трендів, так що будьте обережніше. Егоїстичний період, Ви будете бажати уваги до себе, будете дуже емоційні. Зірки допоможуть Вам розібратися в собі і своїх бажаннях. Ймовірна кульмінація, а може і не одна, в важливих сферах життя. Бережіть відносини і репутацію! Бійтеся фізичних травм.

З 17 по 22 Ви будете дуже вперті, глибокі і потайливі, підозрілі. Можете дізнатися про ворогів і розібратися з ними. Час оновити свою кар’єру і репутацію. Гарний час для визволення кар’єрних питаннях, а так же того, що пов’язано з вашою особистістю і фінансами.

Багато неординарних ідей з 19 по 22 жовтня! Слухайте свою інтуїцію.

З 25 по 28 жовтня у Вас буде бажання відпочити, романтичний період, можете зайнятися творчістю. Постарайтеся акуратно витрачати гроші.

З 27 жовтня по 1 листопада – піковий період для фізичних травм і каліцтв. Поганий час для хірургічних операцій, будь-яких, навіть якщо треба, постарайтеся відкласти. Ви можете і сильно поскандалити в ці дні, до бійки. Бережіть свої відносини з начальством і батьками. Несподівані зміни цілей.

Постарайтеся переоцінити свою фінансову сферу і відносини з 28 жовтня по 1 листопада, не поспішайте і не витрачайте багато енергії. Можуть бути розчарування, але вони допоможуть більш ясно усвідомити ці дві сфери. Поганий час для судових питань, перенесіть їх. Гарний час для капітальних покупок.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні, останній піковий період. Знову ж таки, ще сильніша активація всіх поточних і наступних трендів. Будьте обережніше. Це час психологічних і сексуальних змін. З матеріальної сторони – час пошуку фінансової підтримки, вдалий період для боргів, але тільки обдумано і обережно. Хороших 6 днів для психологічної трансформації.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – зменшіть масштаби! Обережніше з партнерами і репутацією.

16 жовтня, плюс мінус 5 днів – піковий період, остерігайтеся травм і скандалів. Час дуже егоїстичний і ексцентричний.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні – знову остерігайтеся травм. Розберіться в своїй психіці і фінансах.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога українською мовою — 3 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,167