Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Багато новин, багато поїздок, багато знань, багато нових знайомств! Можливо і багато торгівлі. Але в цьому всьому потрібно бути обережніше, і не братися за дуже багато, і бути готовими до раптових поворотів подій. Несподівані, що збивають з ніг, новини. Що вимагають швидкості поїздки. Неординарні знайомства і знання. Чекайте і великого навантаження на роботі, в кінці місяця можете втратити роботу або щось з нею пов’язане (заробітну плату, посаду). Місяць загрожує травмами, бережіть себе.

З 24 травня цього року у Вас настав період переосмислення сфер любові (інтрижок, романів, закоханості, сексу), азарту і ризику, творчості, фінансів (витрат, боргів, кредитів, спадщини та інших видів поділу майна), питань смерті і психологічних змін. Він був тривалим, до 4-5 жовтня 2016 року, з піковими періодами (червень і вересень особливо). Ваше ставлення до цих сфер змінилося. Може Ви вступили в якусь інтрижку, змінювали партнеру, а може, розчарувалися в коханні і вирішили відкласти любов на «потім», хотіли експериментів і не розуміли бажань, що і до чого йде (це ж було і в іншому перерахованому). Період закінчиться, стане ясніше куди йти. Менше буде і розчарування, почуття (і інші сфери) можуть спалахнути знову.

З вересня у Вас настав активний період в питаннях роботи і здоров’я. Більше роботи і бажання брати на себе обов’язки, більше продуктивності. Зі здоров’ям, так само, більше енергії (пора йти в спортивний зал) або більш критичні стани. Постарайтеся бути обережніше в жовтні, будуть пару дуже небезпечних періодів, коли Ви можете втратити роботу або надірвати здоров’я.

Намагайтеся не братися за багато проектів на роботі і не надірвати здоров’я перевантаженнями з 2 по 10 число. Енергії буде багато, але при втомі краще відпочиньте. Навряд чи Ви зможете реалізувати всі плани та ідеї, сконцентруйтеся на чомусь одному. В цей же період чекайте маси новин. З 6 по 10 вірогідні скандали, а так само не рекомендую робити будь-які медичні операції.

З 12 по 16 жовтня, будьте обережніше в дорозі і намагайтеся менше скандалити. Можлива інтелектуальне перевантаження, не слід занадто багато працювати. Погані дні для ділових переговорів. Хоча якщо Ви хочете поскандалити з клієнтами, спробувати (не впевнена чи вийде) схилити до своєї точки зору – пробуйте.

Час егоїзму, ексцентричних вчинків, навіть екстремізму з 14 по 18 жовтня. Дуже вже радикальний час, а так само стрімкий і з несподіваними результатами. Леви будуть вкрай емоційні, не стримані і навіть грубі. Ви можете побажати порушувати правила, ну і як мінімум не слухати нікого. Можуть бути проблеми при спілкуванні. Обережніше будьте в усьому, що стосується подорожей і навчання. Бережіть свою вагітність. Ваша кардинальне поведінка може наламати дров, буде і бажання кардинально і ексцентрично змінити зовнішність.

16 жовтня, плюс мінус 3 дні – піковий період, все буде посилено і «роздуто», всі тренди. Переломний момент. Знову ж, бережіть себе, відкладіть все що пов’язано із закінченням в навчанні і поїздках на період після 22 жовтня. Або будьте вкрай обережні. Дуже скандальний час. Але крім того і несподівані новини змусять Вас переоцінити себе і життя.

Сексуальний період з 17 по 22 жовтня. Він принесе з собою зміни зі здоров’ям і роботою. Можете легко змінити свої звички або щось на роботі.

Більше любові і інтрижок з 18 жовтня по 12 листопада! Те, що Леви так люблять. Та й з творчістю теж буде поліпшення.

Можуть бути несподівані зміни у фінансових питаннях і відносинах з 19 по 22 жовтня, а так же знову несподівані новини.

Час кохання, інтрижки і романтики з 25 по 28 жовтня, надто вже сильне бажання всього цього. Бережіть свою репутацію і відносини. Знайдіть вихід своїм фантазіям, особливо негативним (ревнощів до партнера і подібного), не тримайте в собі.

Бережіть своє здоров’я і роботу, бережіть відносини з іноземцями, не подавайте документи до судів, чекайте несподіваних подій на роботі в період з 27 жовтня по 1 листопада. Найскладніший і найнебезпечніший період в цьому місяці, небезпечний травмами, агресією, скандалами. Можуть бути несподівані зміни пов’язані з роботою і обов’язками, втрати, скандали. Будьте напоготові і постарайтеся не поспішати. Ви будете досить злими в ці дні.

30 жовтня, плюс мінус 4 дня, час важливих подій в домашній сфері і питаннях з рідними. Найвпливовіший період цього року на сімейну сферу, в тому випадку, якщо Ви хочете почати щось нове. Наприклад будувати будинок, налагоджувати відносини з рідними, робити ремонт, переїжджати, купувати або продавати нерухомість. Але і в менш значних питаннях, він так само впливовий, може Ви зможете нарешті знайдете нове житло або продасте те, що було виставлено на продаж. Можна і пакувати речі для переїзду або відзначати новосілля. Родичі нагадають про себе. Для сімейної сфери – це гарний час. Але ці 8 днів будуть піковими в гороскопі, посилять всі тренди, так що перечитайте мій гороскоп і будьте обережніше.

Найважливіші дати і періоди, для Лева в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – не беріть на себе занадто багато.

З 14 по 18 жовтня – не порушуйте правила, тримайте егоїзм під контролем, не поспішайте ексцентрично міняти зовнішність.

16 жовтня, плюс мінус 3 дні – чекайте новин, поїздок. Обережніше будьте в усьому.

З 18 жовтня по 12 листопада – любов і інтрижки.

З 27 жовтня по 1 листопада – будьте обережніше.

30 жовтня, плюс мінус 4 дня – нове в домашній сфері.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,167