Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Місяць буде дуже складним, дуже динамічним, дуже мінливим! Але у Вас же був час для відпочинку в минулі місяці, а тепер прийшла пора і понервувати. Весь місяць потрібно намагатися тримати під контролем свою сексуальність, агресивність і випади проти рідних, а так само керівництва. Можуть бути значні зміни-закінчення, в домашній сфері, а так само багато подій пов’язаних з повагою і роботою. Постарайтеся не травмуватися і не надірватися.

Ще з вересня місяця у Вас додалося енергії, сил, впевненості в собі, сексуальних бажань. І цей період триватиме до кінця першої декади листопада, але якщо у вересні Ви могли це все контролювати, то в жовтні з цим будуть складності! Намагайтеся не наламати дров, особливо в періоди, які я буду перераховувати в жовтневому гороскопі.

Після 4-5 жовтня життя стане більш визначеним, життя і розуміння себе, а так само фінансова сфера та кар’єрна стезя. Невизначеність в цих питаннях виникла ще в травні місяці і були пікові періоди (червень і вересень особливо), перечитайте мої старі гороскопи. Але ось поганий період і підійде до кінця.

З 2 по 10 числа – хороший час для кар’єрних проектів, збільшення своєї репутації і ваги. Але постарайтеся не взятися за надто багато, у Вас буде багато прагнень і бажань, постарайтеся їх контролювати і планувати. Чекайте шанси, кардинальні можливості або зміни в питаннях положення. Занадто сильне сексуальне лібідо. Не йдіть на конфлікти і авантюри. Піковий період буде з 6 по 10, коли Ви станете ще й занадто владними і впертими.

Багато ділових переговорів і поїздок (відряджень) буде у Вас з 7 по 26 жовтня, своїми ідеями і знаннями можете поліпшити своє становище. Вже на початку цього періоду з 10 по 13 чекайте безліч новин, пов’язаних з кар’єрою. А з 12 по 16 і скандалів, можете посперечатися з керівництвом або рідними.

Ви будете розриватися між сім’єю і роботою, постарайтеся не втратити ні перше, ні друге з 14 по 18 число. Дуже напружений період для Вашої репутації і планів на майбутнє! Бережіться, можливо це будуть і не погані події, але дуже стрімкий час і несподіваний! Погане для ділових переговорів.

16 жовтня, плюс мінус 4 дня, буде піковий період, що підсилює всі існуючі тренди! Але до того ж він принесе кульмінацію в сімейну сферу, а можливо і кар’єрну. Змусить завершитись чомусь, і результат буде досить несподіваним. Це може бути і якась новина і якась подія. Варто берегтися, все ж гороскоп не найкращий. Козеріги не люблять поспіху і дуже розважливі, але в ці дні Ваші емоції можуть взяти верх над Вами. Чекайте новин від рідних і керівництва, а так же змін і завершень.

Владний період у Вас з 17 по 22 жовтня, своєю силою волі і впертістю зможете зрушувати гори, та й внутрішніх ресурсів буде дуже багато, плануйте найскладніші завдання на ці дні. Гарний час і для хірургії зі стоматологією. Дуже сексуальний час.

Можливі таємні романи з 18 жовтня по 12 листопада, а з іншого боку, отримання задоволення від самотності.

Будьте обережні в ділових переговорах, розмовах з рідними, а так само улюбленими з 19 по 22 жовтня.

Романтичний період з 25 по 28 жовтня, досить хороший для Вашого знака Зодіаку. Час розслабитися і помріяти, займіться творчістю.

Найбільш напружений період буде з 27 жовтня по 1 листопада. Ваша імпульсивність і егоїстичність може зруйнувати сімейний устой. Постарайтеся стримувати і свою агресивність з сексуальними бажаннями. Це конфліктний час, коли Ви будете швидко заводитися і готові битися. У ці дні можливі і фізичні травми, будьте обережніше і не поспішайте, остерігайтеся аварій.

Зміцнюйте свої стосунки з 28 жовтня по 1 листопада, особливо інтрижки, якщо такі є. А так же працюйте над своїми комплексами щодо зовнішності.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні, останній піковий період в цьому місяці. Знову будуть посилені всі тренди. Для Козерігів він принесе нові віяння в планах на майбутнє і дружбу. Можете знайти або побажати нових друзів. Нові плани на далеке майбутнє.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – контролюйте свої бажання і плани.

З 7 по 26 жовтня – багато ділового спілкування, використовуйте інтелект для репутації.

З 14 по 18 – будьте обережніше з рідними і роботою, розподіляйте час.

16 жовтня, плюс мінус 4 дня – кульмінація в домашній сфері.

З 27 жовтня по 1 листопада – будьте обережніше.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні – плани і дружба.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,175