Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Місяць досить не поганий, багато енергії і закінчиться старий поганий тренд у відносинах і кар’єрі. Всьому Зодіаку місяць досить складний, Вам так само, але краще ніж іншим. Енергії буде багато, ймовірно будуть скандали, в кінці місяця обережніше з друзями і фінансами, та й шанси на травми зростуть. Але головне закінчиться поганий період у кар’єрі і відносинах, хоча у відносинах ще потрібно буде докласти зусиль. Бережіть свою вагітність і інтрижки.

З вересня місяця у Вас почався період витрат, а так само зросла ймовірність бути травмованими і психологічних кульмінацій, в жовтні цей період тільки посилиться. Потрібно побоюватися травм, хірургічних операцій, ексцесів. Будуть несподівані і масштабні витрати.

З травня у Близнюків в гороскопі був довгий тренд невизначеності в кар’єрі і відносинах. Може Ви не могли прийняти пропозицію або зробити. Може Ви не могли зрозуміти, як досягти нову кар’єрну вершину. Були розчарування в цих сферах, стримування і багато-багато ліні і нерозуміння. У жовтні він закінчиться. Перечитайте мій гороскоп на місяць травень для Близнюків, там все детальніше.

Перший напружений період буде з 2 по 10 жовтня, з піком після 6 до 10. Не варто ризикувати, остерігайтеся інтрижок, остерігайтеся інтриг. Можете поскандалити з улюбленими або дітьми. Не беріться за складні проекти, та й сильне фізичне навантаження так само небезпечне. Слід бути обережніше з питаннями боргів, не варто брати або вимагати. Не час для юридичних питань.

З 12 по 16 число Ви можете бути нервовими і шкідливими, егоїстичними. Можете скандалити через дрібниці, обережніше в спілкуванні з рідними та коханими, не наговоріть їм зайвого. Та й взагалі, в цей час краще промовчати.

Бережіть свою вагітність з 14 по 18 жовтня! Ці 4 дні дуже імпульсивні, будуть скандали пов’язані з інтрижками і ризиком, поганий час для азартних ігор. Не слід допомагати друзям в їх авантюрах! Це революційні дні, в любові і питаннях творчості.

З 15 по 17 жовтня – період глибокої депресії і само-копання, можуть бути дуже песимістичні думки. Вірогідні сімейні втрати або трансформації. Знову ж, поганий час для розглядів.

16 числа, плюс мінус 3 дні, вирішаться питання пов’язані з дружбою і планами на майбутнє, різними колективами і соціальними заходами. Питання вирішаться дуже несподівано, Ви можете про них зараз навіть і не здогадуватися, а може просто будуть несподівані події. Це один з пікових періодів в жовтні, все буде посилено. Можете втратити старого друга або знайти нового. Занадто швидкий і непередбачуваний період. Варто бути обережніше з романами і дітьми.

Вас очікують сильні фінансові зміни з 17 по 22 жовтня, остерігайтеся аварій і травм. Можете сильно змінити свої витрати, кредити, борги. Час розрахувати кредитну лінію.

З 18 жовтня по 12 листопада Ви більше сил і енергії будете витрачати на відносини, більше будете бажати мати другу половинку. Час оновити відносини, що склалися або знайти нові.

Екстремальна і екстремістська поведінка буде у Вас з 19 по 22 жовтня! Намагайтеся тримати себе під контролем, не слід експериментувати із зовнішністю. Поганий час для ділових і будь-яких інших видів серйозних розмов. Безсоння.

Романтичний період з 25 по 28 жовтня, але остерігайтеся інтрижок, можете втратити свою репутацію.

Конфліктний і небезпечний період для всього Зодіаку буде з 27 жовтня по 1 листопада, бійок у Близнюків може і не бути (багато від особистого гороскопа залежить), але скандали будуть. Вірогідні несподівані витрати і проблеми з кредитами, спадком і різними боргами і виплатами. Намагайтеся не поспішати і бути уважні. Не просіть про допомогу у друзів і не давайте їм, можуть бути скандали. Бійтеся травм, лікування серйозне в ці дні краще не проводити. Але якщо щось трапиться – тоді обов’язково зверніться до лікаря.

З 28 жовтня по 1 листопада – час зміцнити відносини, розібратися в стосунках. Можете розібратися в договорах або шлюбних клятвах. Можна спробувати зміцнити будь-який вид стосунків, але так само і переоцінити його. Можливо розчарування неміцними відносинами, сильне. Не витрачайте гроші.

Слухайте свою інтуїцію з 29 жовтня по 1 листопада.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні, останній період підсилює все. Бережіть себе і дружбу, плани на майбутнє, фінанси. Цей день гарний для нового періоду в роботі і зі здоров’ям. Займіться спортом, сядьте на дієту, розберіться зі своїми недоліками. В роботі, так само, можете сміливо братися за новий проект. Цим двом сферам ніщо не повинно завадити.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – не будьте такі масштабні.

16 жовтня, плюс мінус 4 дня – бережіть себе, не ризикуйте, бережіть дітей і друзів.

З 18 жовтня по 12 листопада – налагоджувати відносини.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні – останній піковий період, нововведення в роботі і здоров’я.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога українською мовою – 2 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,418