Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Скорпіона від Марфи Бомбушкар


Досить двоякий місяць, який можна розбити на три основні тренди. 1й – робота спочатку місяця і здоров’я, 2й – в середині місяця бажання побути наодинці, деяка хандра, можливі таємниці, 3й – партнерство і відносини. І при всьому цьому, Ви будете дуже активні в соціальній сфері, в колективах, горіти планами на майбутнє, різними ідеями, а так само, більшість з Скорпіонів, оптимізмом! Хоча оптимізм «ззовні» може бути і непомітний.

З 2 жовтня до 23 – Ви будете оптимістичніше звичайного, не всі Скорпіони, але більшість (мало оптимізму буде у тих, хто народився в «кінці» знака Скорпіона). Час великих планів, бажань, прагнень і оптимізму. Але як я говорила, це все буде більше на внутрішньому рівні, хоча парочку кілограм ваги Ви можете і набрати!

З 4 жовтня по 10 Скорпіонів відвідає лінь, а так само мрійливість. Особливо мрійливі, ідеалістичні і фантазуючі Ви будете в сферах любові і творчості. Це хороший період для творчості, але постарайтеся сфокусувати енергію на чомусь одному, не розпорошувати на багато що. Хоча, з більшою ймовірністю, я думаю Ви будете просто лінуватися в ці дні. Паралельно з цим, в період з 5 до 9 числа, Скорпіони стануть бажати більше уваги і показухи. Можливі конфлікти з іншими, особливо з друзями та знайомими, так як Ви будете бажати бути на першому місці, а вони можуть Вам заважати. У ці ж дні, 5-9, Ви можете бути трохи більш чутливі і потайливі, бажати змін, а будь-які втрати приймати занадто близько до серця.

Та й взагалі, період з 8 по 14 досить складний для більшості знаків Зодіаку, занадто нежданий, стрімкий, переворотний.

З 9 жовтня по 8 листопада стосунки з друзями стануть більш гармонійні, більш близькі і більш компромісні. Ще з кінця вересня Ви стали активні в сфері дружби і колективів, часто нетерплячі і бажаючі домінувати. Тепер же відносини з друзями будуть більш збалансованими і добрими. Можливо, що навіть закохаєтесь в когось із друзів.

Після 10 жовтня стане простіше з інформацією і документами, доводити все це до логічного фіналу.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – стрімкий період, для деяких людей він буде навіть більше, ніж я вказала. У ці дні Скорпіонам слід оберігатися різних травм і захворювань. Ці дні принесуть із собою нервовість, бажання побути наодинці, подумати про життя. Можливо, що виявиться якась брехня або ж Ви самі створите якусь таємницю. Цей же період може сильно змінити Вашу віру, погляди на релігію, Ваші ідеали і мрії.

Хочу порадувати Скорпіонів, короткостроковий період з 13 по 23 жовтня буде досить енергійним, силовим, пристрасним. Це гарний час для важливих проектів, які вимагають багато енергії, а так само гарний час для відстоювання своєї точки зору і схилення інших людей до неї. Цей же період буде дуже оптимістичним і максималістичним! Мінусом у нього буде тільки паралельний період з 15 по 19 жовтня, коли Ви занадто сильно можете ідеалізувати свою любов, закоханість і друзів. Дивіться не обманіться. Хоча, цей же період з 15-19 буде і дуже романтичним і мрійливим!

Хороший період для дружби і відносин настане з 23 по 28 жовтня, це час оптимізму, бажання нового, бажання більшого, бажання розширення в любові і дружбі, а так само у партнерстві (діловому). У ці дні Ваші витрати, так само, можуть зрости.

27 жовтня, плюс мінус 5 днів – увага буде звернена до відносин. Це вдалий період для усвідомлення своїх відносин, як любовних, так і ділових, для усвідомлення домовленостей і договорів. Усвідомлення і прийняття рішень про відносини і договори в цей час буде вкрай вдалим, так що можете робити пропозицію руки і серця або укладати договори, а можете і розривати вмираючі відносини і невигідні договори. Усвідомлення і розуміння суті партнера, його бажань, а так само Ваших бажань і прагнень в ці дні буде дуже яскравим.

З 29 вересня починається любовний період, який триватиме до 8 листопада, він буде стосуватися всіх знаків Зодіаку, а не тільки Скорпіонів. Але для Скорпіонів він буде відрізнятися тим, що в ці дні Ви будете більш компромісні і з гармонією «на» душі.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в жовтні 2015

Після 10 жовтня – можете укладати угоди та договору.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – таємниці, усамітнення, мрії і плани.

27 жовтня, плюс мінус 5 днів – відносини і партнери.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,381