Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Риб від Марфи Бомбушкар


Місяць відносин – продовження трендів, які почалися у вересні і наприкінці серпня. А так само продовження трендів пов’язаних з фінансами, що почалися в кінці вересня, і нові фінансові тренди – чекайте в середині жовтня (вірогідні витрати). В основному увага буде звернена до фінансів, а активність буде пов’язана з відносинами. Жовтень хороший місяць для Риб, мінусом будуть тільки скандали (імовірні) і фінансові трансформації, а так само брак сил, але це все дрібниці, в цілому місяць досить славний. Особливо «багатим» він буде для відносин, чекайте масу енергії, активності, справ, новин, та й багато чого іншого пов’язаного з цією сферою. Любов літає в повітрі!

Якщо Ви хотіли змінити свої звички або себе, щось змінити в кар’єрних планах, призвести зміни у відносинах то період з 2 по 23 жовтня – допоможе Вам у цьому. Особливо він гарний для зміни звичок і відносин. Це славний час, який дасть Вам силу волі, напористість, глибину розуміння цих двох сфер і себе!

Хоча в період з 4 по 10 жовтня Вас може накрити як лінь, так і бажання поскандалити. Будьте обережніше в ці дні, Ваша необережність може привести до бід, особливо ймовірні всякі дрібні побутові травми. Але з іншого боку, у ці дні Ви будете напористі у відносинах і мрійливі в любові.

Період з 5 по 9 жовтня – принесе з собою скандали пов’язані з грошима, не значні, але я б не рекомендувала в ці дні починати фінансові проекти. Це будуть як скандали, так і просто неприємності, можливо, втрати фінансів або жорстка трансформація. Дуже ймовірно, що скандали будуть через друзів про фінанси.

Починаючи з кінця вересня, 25 числа, Ви стали більш активними в відносинах і більш скандальні! Це довгий тренд для відносин, до кінця листопада. Але з 9 жовтня по 8 листопада у Ваших стосунках настане більше гармонії, любові, бажання володіти партнером – мати його. Гарний час щоб підшукати собі серйозні стосунки.

Будьте обережніше з фінансами в період з 10 по 14 жовтня! Та й взагалі – цей період досить напружений, так що будьте обережніше.

Хочу Вас порадувати, з кінця вересня, Ви могли відчути проблеми з документами та інформацією, складності та повернення до старих питань пов’язаних з відносинами і будинком. У цих всіх сферах складно було досягати нового, але після 10 жовтня старі питання стануть неактуальні. Після 10 жовтня – вже буде простіше вирішувати нові питання, пов’язані з проектами, укладати нові договори і оформляти різні документи.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні, увагу буде звернено до фінансів, доходів і видатків. Я вже писала, що середина місяця буде напруженою, ось ці дні будуть піковими! Будьте обережніше зі своїми грошима, накопиченнями, боргами, спадщиною, розділом матеріальних благ. У ці дні Ви отримаєте звістки або результати, ймовірно початок чогось нового, але це все буде дуже несподівано. Я б не радила в ці дні укладати угоди фінансового характеру.

З 13 жовтня по 23 – дуже енергійний період у сфері відносин, любовних і ділових, та й самі Ви будете досить бадьорі в ці дні і бажаючі більшого! Це гарний час для заняття спортом, поїздок, заробітку грошей (але до грошей краще все ж після 14-15). Так само цей час добрий для любові.

Ще один любовний тренд, а так само пов’язаний з фінансами і діловими партнерами, почнеться 15 і закінчиться 19 числа! Це час романтики, мрій, фантазій, ідеалізації відносин. Ви будете дуже романтичні в ці дні, харизматичні, чутливі і велелюбні. Але дивіться, щоб Ваші фантазії не обдурили Вас. Теж стосується і фінансів і ділових партерів – будьте більш уважні до них.

І передостанній любовний тренд (як я говорила в цьому місяці – жовтні 2015 року, для Риб буде багато «любовного» часу) настане 23 жовтня і триватиме до 28! Знову ж таки, він буде стосуватися і фінансів, ділових взаємин, заключення договорів, покупок-продажів. Це час бажання більшого! Бажання нового! Нових устремлінь! У цей період можна завести вдалі знайомства, закохатися в когось, зробити гарні покупки або знайти нове джерело доходів!

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – чекайте новин, хороший період для поїздок і навчання – можете щось запланувати в ці дні: поїздку, обговорення ділової угоди, продаж-купівлю товарів, навчання чомусь новому.

Останній романтично-діловий період буде з 29 жовтня по 8 листопада! Цей період буде схожим на той, який був з 30 серпня по 3 вересня, але трохи більш «заземлений» і орієнтований на існуючого партнера або тривалі відносини (не інтрижку). Це гарний час для любові, для активного заробітку грошей, укладання договорів. Вас буде переповнювати сексуальна енергія, а так само бажання володіти. У ці дні Ви можете бути трохи менш терплячі у всьому, що стосується відносин, фінансів, укладення договорів, сексу.

З 29 жовтня по 2 листопада – хороший час для Риб, щоб виблискувати. Хоча Риби, не всі, не люблять бути на публіці, так що в ці дні Ви можете добре помріяти, побути наодинці, зайнятися своєю творчістю, подумати про Бога.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в жовтні 2015

З 2 по 23 жовтня – час для трансформації себе, відносин, дружби.

З 9 жовтня по 8 листопада – гармонія у відносинах, увагу на відносини, вдалий час для договорів і компромісів.

З 8 по 14 жовтня – будьте обережніше.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – несподівані звістки про фінанси.

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – новини про все, але важливі. Час для поїздок і навчання

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,390