Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Рака від Марфи Бомбушкар


Навчання, поїздки, новини, спілкування, сім’я, друзі, колективи – це всі основні тренди для Раків. Місяць буде багатим в сферах навчання і поїздок! Хороший період вивчити щось нове, корисне в практичному сенсі. А от у сім’ї можуть відбутися раптові зміни, які принесуть із собою щось нове. Середина місяця, починаючи з настанням 10тих чисел, буде дуже веселою і активною!

З 4 по 10 жовтня будьте обережніше в дорозі, і спробуйте сфокусуватися на чомусь одному, на одній дорозі, на одній книзі, на одному навчанні! У ці дні все буде неясно й розпливчасто в сферах навчання, подорожей, спілкування.

А в період з 5 по 9 жовтня, можливі, скандали вдома з рідними, тому що в ці дні або Ви або вони аж надто сильно будете хотіти довести свою точку зору, повністю не погоджуючись з точкою зору інших. У ці ж дні в домашній сфері, можливо, відбудуться зміни, Ви позбудетеся чогось. Будь-які втрати, навіть розбита тарілка, у ці дні для Вас будуть дуже болісними …

Можливі утруднення, відчуття нестачі і скутість, у фінансах з 9 по 14 жовтня. Не час для дорогих покупок!

З 10 жовтня стане простіше оформляти документи, працювати з різною інформацією, у цих сферах Ви могли відчувати проблеми з 26 вересня.

11 жовтня, плюс мінус 4 дні – це раптовий час для домашньої сфери! Для дому та сім’ї! Щось важливе може відбутися в ці дні, щось пов’язане з новим, несподіваним і непередбачуваним. Ви можете вирішити змінити місце проживання, почати ремонт, щось створити в будинку, при цьому Вам буде байдужа думка інших людей! У ці дні домашня сфера змусить Вас похвилюватися, так що будьте обережніше.

З 13 жовтня по 23 – хороший час для навчання і поїздок, хоча варто бути обережніше з закордоном та іноземцями в період з 15 по 19 жовтня (у ці дні Ви можете саме обманутися або бути обмануті ними).

З 23 по 28 жовтня – вдалий час для дорогих покупок. А ще цей період буде вдалим для поїздок за кордон, вступу до університету, розширення домашньої сфери.

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – це час для дружби і колективів! Ви можете нарешті зрозуміти, хто Ваш друг, а хто «так». Усвідомити дружбу. У ці дні Вашу увагу буде звернено до друзів, добре б провести більше часу з ними. Можливо, комусь із Ваших друзів знадобитися допомога або Ви отримаєте важливі звістки від них.

Кінець місяця і початок листопада обіцяє бути романтичним і багатим на любов, щедрість, бажання відносин. Цей період настане 29 жовтня і триватиме до 8 листопада!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в жовтні 2015

11 жовтня, плюс мінус 4 дні – щось нове станеться будинку, пов’язане з будинком або родиною.

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – дружба і спілкування.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,195