Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Лева від Марфи Бомбушкар


Жовтень – місяць фінансових питань, місяць спілкування та навчання, місяць поїздок і мріяння, а в кінці місяця – любові і кар’єри! В цілому місяць досить не поганий, але дуже контрастний – початок місяця буде не таким як середина, а кінець не таким як початок і середина. У середині місяця, як я писала в гороскопі на жовтень, буде багато несподіваних змін, так що – тримайтеся! Зауважу, що для Лева особливої небезпеки місяць не представляє.

Непоганий період для змін в будинку, в домашній сфері з 2 по 23 жовтня. Якщо хотіли зробити ремонт або від чогось позбутися – починайте, майже 20 днів у Вас в руках. Також це гарний час для фінансових змін.

А от з 4 по 10 слід бути обережніше з фінансами, щоб не було втрат, необдуманих. Зараз у Левів такий період, коли і заробітки могли зрости і витрати, але з 4 по 10 Ваші дії щодо отримання доходів будуть аж надто розмиті і незрозумілі, складно буде концентруватися. Будь які пошуки роботи або джерел роботи краще перенести на числа після 13 жовтня. Та й у період з 5 по 9 жовтня Леви можуть стати занадто скритними, вимогливими, «шкідливими», це час коли Ви станете на подив «глибокими». У цей же період, з 5 по 9, можливі конфлікти на роботі з товаришами по службі або клієнтами, варто поберегти своє здоров’я.

Хочу Вас порадувати, фінансова сфера має стати більш гармонійною, гармонізується в період з 9 жовтня по 8 листопада! Хоча починаючи з 9 жовтня від Вас і піде Ваша харизма і привабливість, якою Ви володіли з кінця липня … Але зате з грошима стане значно простіше і успішніше, знову ж у період з 9 по 14 жовтня будете відчувати незадоволення у своїх фінансах, скутість у фінансових питаннях, стриманість і нестачу. Не варто робити дорогі покупки з 9 по 14 числа.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні, буде дуже сильний період, коли Леви можуть захотіти змінити свій імідж або отримати більше свободи. У ці ж дні Вас накриє хвиля новин, про всяке-різне. Ви можете зважитися на вивчення чогось нового або ж кинути університет! Будьте обережніше в дорозі, нічого поганого особисто Левам зірки не віщують, але обережність не завадить. Ці дні будуть досить напруженими.

Досить дволикий період буде пов’язаний з фінансами і енергійністю в середині місяця. З 13 по 23 жовтня – у Вас буде маса енергії, яку Ви з успіхом можете направити на заробіток грошей, та й взагалі це дуже енергійний період, під час якого фізична праця не складе труднощів! Але паралельно з цим, в період з 15 по 19 жовтня, Леви можуть втратити свої гроші, заплутатися в трьох соснах. У ці дні, з 15 по 19, особливо акуратно відносьтесь до всіх ділових угод і покупок, щоб не помилитися і не прогадати. Хоча в цей же період Ви будете повні творчості! Так що для Левів, які мають гроші за допомогою творчості – цей період буде більш успішним.

А найуспішніший період по заробітку грошей буде з 23 по 28 жовтня! У ці дні можете сміливо міняти своє місце роботи на більш прибуткове! У ці дні будуть успішні і покупки, для більшості знаків Зодіаку, дорогі.

27 жовтня, плюс мінус 4 дня – час результатів у сфері кар’єри! Це вдалий період, хоча і не дуже великий, для прийняття рішень пов’язаних з кар’єрним ростом і напрямком, соціальним становищем, досягненнями і повагою. У ці дні Ви можете попросити про підвищення у начальства.

Досить романтичний період і багатий на любов буде з 29 жовтня по 8 листопада. Цей же період буде і багатим на фінансові події, як збільшення витрат, так і збільшення доходів.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в жовтні 2015

З 10 жовтня – час для укладення договорів.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – новини, поїздки, навчання.

27 жовтня, плюс мінус 4 дні – кар’єра і соціальне становище.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,423