Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Козеріга від Марфи Бомбушкар


Дорогі мої Козеріги, Ваш час для відпочинку, тихої гавані, добігає кінця. Жовтень – це, знову, час нежданих змін, несподіваних новин, кар’єри та сім’ї. Цей місяць, чимось, буде схожий на середину квітня цього року, але цього разу енергії у Вас буде більше. Разом з увагою і новинами, новим, пов’язаними з кар’єрою, у Козерігів продовжиться тренд, який розпочався наприкінці вересня – тренд про зарубіжжя, подорожі, навчання.

Будьте обережніше в сферах: зарубіжжя, іноземці, допомога (підтримка та покровителі), суди, навчання, новини (отримана інформація). У період з 4 по 10 жовтня – в цих сферах Ви будете активні або ж дуже ліниві, але найголовніше Ваша енергія буде не сфокусована, можете взятися за багато проектів, але жоден не довидите до пуття. До того ж, в ці дні, Вас можуть обдурити, використовувати Ваші сили, вміння, знання.

Чекайте конфліктів з вищестоящими людьми на роботі з 5 по 9 жовтня, цей час коли Ваша сила волі і бажання, будуть суперечити їхнім бажанням. Можливі небажані або неприємні зміни у вигляді втрат пов’язаних з кар’єрою, соціальним становищем – будьте обережніше в ці дні.

З кінця вересня Козеріги стали більш активними в сферах які відносяться до подорожей, навчанню, філософії, а так само більше скандалів стало виникати з наставниками і покровителями, можливо виникли і якісь проблеми пов’язані з іноземцями (скандали). Хочу порадувати з 9 жовтня по 8 листопада – в цих сферах настануть гармонія і спокій, а так само успіх. Хоча, спочатку з 9 по 14 жовтня, вірогідні деякі проблеми, нерви, переживання щодо цих сфер та кар’єри! Але після 14 раджу вирушати в подорож, все повинно бути добре, а якщо і будуть якісь проблеми або скандали – то Ви зі спокоєм витримаєте їх.

Складний період, несподіваний і стрімкий буде в 10тих числах жовтня, будьте обережніше. Особливо важливим цей період може бути для Вашої кар’єри та соціального стану. 11 жовтня, плюс мінус 4 дні – це час несподіванок у кар’єрі і соціальному зростанні. Не можу сказати, що ж станеться, так як складно прогнозований аспект, але буде початок чогось нового, несподівано і революційно, можливо все перевернеться з ніг на голову. У ці дні потрібно бути обережніше, щоб не втратити займане становище.

Нові договори і різні домовленості краще укладати після 10, а бажано після 15 жовтня.

Високоенергійними період буде з 13 по 23 жовтня! Час для великих справ! Особливо він буде вдалим, з перервою від 15 до 19, у справах пов’язаних з поїздками, юриспруденцією, медициною і новими проектами! А ось в період з 15 до 19 жовтня, будьте обережніше з усім, що пов’язано з судами та іноземцями, а так само зарубіжжям і навчанням – це час великих мрій і марних сподівань, хоча іноді мрії – це і добре, навіть і порожні …

Досить щедрий і романтичний період буде з 23 по 28 жовтня, гарний час для вирішення фінансових питань, питань пов’язаних з допомогою і підтримкою, для навчання, подорожей. Вдалий час для дорогих покупок!

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – це час любові, творчості, ризику, азарту і гри! Якщо у Вас давно в гостях не було музи, то в ці дні вона може відвідати Вас, можливо, Ви не зможете зважитися на новий проект, але точно вистачить сил і енергії для закінчення розпочатих! Теж відноситься і до любові, азарту – Ви можете зважитися зізнатися в коханні або усвідомити свою любов.

З 29 жовтня почнеться ще один період пов’язаний з любов’ю, творчістю, енергійністю, а так само заробітком грошей! Це час, коли Ваші доходи і витрати повинні будуть стабілізуватися або ж Ви зможете заробити необхідну Вам кількість грошей. Триватиме він до 8 листопада!

Так що, кінець місяця досить творчий і любовний для Козерігів!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга в жовтні 2015

Будьте обережніше з 8 по 14 жовтня.

11 жовтня, плюс мінус 4 дня – час кар’єри!

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – любов і творчість.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,167