Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Близнюків від Марфи Бомбушкар


Жовтень продовжить тренди, пов’язані з будинком, рідними та родиною. Зараз Близнюки дуже активні в цій сфері, дуже ймовірно, що зросла кількість скандалів в сім’ї і з рідними, а може Ви почали ремонт або тільки думаєте про це. Скандалів стане менше в жовтні, на час, та й Ви захочете прикрасити свій будинок. Основними сферами «активності» будуть дім і сім’я. А ось нові тренди будуть пов’язані з любов’ю і творчістю, а так само дітьми. А в кінці місяця Вас відвідає смуток і бажання побути наодинці, можливо розкриєте якусь таємницю.

Хороший період для позбавлення, так саме для того щоб позбутися від чогось або когось, в цей час Близнюкам буде легко втрачати або прибирати зі свого життя в сферах відносин (як ділових так і любовних), будинку і рідних, кар’єри та соціального положення – буде з 2 до 23 жовтня.

Будьте обережніше в сферах сім’ї та кар’єри в період з 4 по 10 жовтня – це досить невизначений час, ефемерний, коли Ви можете погнатися за двома зайцями, намагаючись поєднати будинок і кар’єру, а в результаті не зловити жодного. До того ж у ці дні, будьте уважніше з усім пов’язаним з цими двома сферами.

У період з 5 по 9 жовтня варто бути обережніше вагітним Близнюкам. У цей же період, деякі з Вас, можуть вирішити позбутися від любові або творчості, у цих сферах Вас може чекати велике загострення пристрастей, бажань, поглиблення.

Починаючи з 9 жовтня і по 8 листопада гармонія, краса, творчість, пошук компромісів відвідають Ваш будинок. Хоча, спочатку, з 9 по 14 жовтня Ви можете відчувати незадоволеність своїм будинком, його зовнішнім виглядом або поведінкою своїх родичів. Цей період, після 14 жовтня і до 8 листопада – вдалий для прикраси будинку, дизайнерського ремонту, купівлі меблів, особливо в останній декаді жовтня!

Після 10 жовтня Близнюки відчують що життя зробило поворот і почало розвиватися, до цього з 26 жовтня Ви були орієнтовані більше на своє минуле.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – це період творчості, любові, свободи, егоїзму. Любов, діти, творчість – це все зверне Вашу увагу на себе. Зауважу, знову, вагітним дівчатам потрібно бути обережніше. А інші в ці дні можуть випадково завагітніти! (Але будьте обережніше, аспекти все ж не найоптимістичніші). У ці дні в цих сферах, любові, творчості, дітей – Близнюки будуть хотіти свободи і змін! Це гарний час для нових початків, щоб закохатися. Але так само цей час, у зв’язку з бажанням свободи, підходить і для розриву, зміни свого творчого напряму, початку нової творчості.

Починаючи з 13 жовтня і до 23 у Близнюків буде багатий період на події в сімейній сфері. Ви можете побажати змінити своє місце проживання, що не дуже ймовірно, а більш вірогідніше те, що в ці дні ви більш яро будете відстоювати свої права і диктувати свої бажання! Найкраще цю масу енергії спрямувати на щось практичне, наприклад зробити ремонт. Не раджу робити дорогі покупки в період з 15 по 19 жовтня, в ці дні Ви можете повністю не усвідомлювати або ідеалізувати матеріальні блага. Вдалі покупки для дому найкраще робити в період з 23 по 28 жовтня!

27 жовтня, плюс мінус 3 дня – час коли Ви можете захотіти побути наодинці, подумати про життя, про плани на майбутнє, зробити переоцінку своєї життєвої позиції та філософії, оцінити своє життя. У цей час можливе вирішення питань пов’язаних зі здоров’ям, якщо Ви хотіли лягти в лікарню на лікування. Цей же період хороший для копання в таємницях, розкриття секретів.

З 29 жовтня по 8 листопада – час любові і романтики, для всіх знаків Зодіаку. А для Вашого знака цей період ще вдалий в сімейній сфері, вирішенні конфліктів, ремонту, договорів та обов’язків.

У період з 29 жовтня по 2 листопада – слухайте свою інтуїцію щодо кар’єри! Ловіть символізм.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в жовтні 2015

Після 10 жовтня життя завирує в звичайному ритмі.

З 9 жовтня по 8 листопада – більше гармонії в домашній сфері.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – діти, любов, творчість.

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – самотність, таємниці, плани, ідеали.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,317